Резултати от Търсенето

  1. koki_84

    Заглушител (moderator, supressor)

    Имам такъв, не струва. Пълен шит е! Искам да си направя качествен. Моля за подробен чертеж ако трябва и на лично. 6,35
  2. koki_84

    Заглушител (moderator, supressor)

    Колеги, бихте ли ми пратили чертеж на хубав модератор понеже не мога да ди намеря. Благодаря предвсрително.
  3. koki_84

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    В кислородните бутилки има кислороден газ с високо налягане. Ако интензивният освободен газ кислород влезе в контакт с огън или масло, може да се получи огромна експлозия.
  4. koki_84

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Именно за това питам, предположих, че може да има клапан. А, как да разбера?
  5. koki_84

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Колеги, може ли да се пълни бутилката с компресора през зарядната станция или се слага преход и маркуч?
  6. koki_84

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Разбрах. Днес ще направя казаното да видим, дано стане. Благодаря! Между другото вдигна 65 градуса със серпентина съм.
  7. koki_84

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Явно като се пълни пушката с два броя филтри вързани по веригата и тъй като задържат не малко въздух в тях, на зададено пълнене на 300 бара на компресора изключи, но на пушката показваше 210, 220. Та би ли било проблем ако вдигна на 350 на компресора за да може да стигне 250 -260 на пушката...
  8. koki_84

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Тва, или китайците са голяма работа или аз съм голяма балама! Дисплей с батерия?????? Ти да видиш. Ама да не задълбаваме в глупости. Благодаря, колеги! (beer)
  9. koki_84

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Колеги, някой да е имал проблем с температурният дисплей на Tuxing? Моя не бачка. Друго което ми направи впечатление е температурният датчик, много на майтап е сложен в главата. Чудя се една термо паста ако се сложи няма ли да е по - ефективен.
  10. koki_84

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Благодаря колега, аз тръба медна имам ф6х1 ще ползвам гайките от оригиналната тръба само трябва да си поръчам втулките.
  11. koki_84

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Валката, пробвах и в двете посоки, но не се получи. А този хидравличен врязващ пръстен от къде? Дай ми малко повече инфо за да не стане някой фал.
  12. koki_84

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Това е тръбичката от компресора и ако мога да ги прехвърля на медната серпентина, ще бъде добре. Първо питам ако може за да знам да действам. Но ако не може да не прецаква напразно оригиналната тръбичка. Съответно и ако не стават какво слагате за уплътняване
  13. koki_84

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Колеги, някой би ли казал могат ли да се вадят тези конуси от тръбичката
  14. koki_84

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Интересното което видях в спецификацийте (structure) и на двете марки Tuxing i Yong Heng пише на едното booster pump а на другото е Air pump. Някой запознат отностно разликата? Или не е проблем?
  15. koki_84

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Аз не мога да намеря Йонг Хенг от европа с нормална доставка все са някви к9смически цени и май ще е Tuxing 022
Нагоре