Walther / Umarex

Дискусия в 'Компресионна Пневматика' започната от ivodoc, 11 Октомври 2008.

1. nikolai89

nikolai89 Редовен Потребител

Публикации:
    292
    от:
    Русе
    Понеже не намирам подходяща пружина разпробих ударника за пружина 10мм , сложих по- къса от заводската, но с 1.2мм тел. Още по звука на празен изстрел се разбра , че е качила скорост, закачих хроното и от 156 м/с беше качила на 205, плато също имаше, НО на 10 изстрел започна да диша през цевта. :wall: Щока на клапана на 16-та е много изтънен в средата и вероятно силния пердах му е видял сметката.

2. Dominus

Dominus Редовен Потребител

Публикации:
    2,636
    От каква стомана е че се изкриви? На пушката ми щока е 1.5мм и не се криви. Ползвал съм 2мм за 50J без никакви грижи.

3. nikolai89

Публикации:
    292
    от:
    Русе
    На тези Валтери са най-скапано измислените клапани, има едно метално като пеперуда , която държи клапана в права посока и въпреки това може да го изместиш на страни и да изпусне

4. Павел Петров

Павел Петров Потребител

Публикации:
    51
    Здравейте, еднозарядния пълнител за Rotex и Domminator дали ще стане и за Умарекс 850 аирмагнум?

5. coc0lin0

coc0lin0 Потребител

Публикации:
    21
    от:
    Русе/Лондон
    Моята сага с Валтера продължава...
    Купих две оригинални пружини на ударника и ги смених. Разлика няма. Все около 12J.. Явно проблема е в клапана. някъде...
    Та тъй или иначе вече пушката е в Русе и реших да я ъпгрейдвам на 40J.

Въпросът ми е - този кит, който е за Доминатора ще пасне ли на R8?

https://www.armurerie-auxerre.com/kit-valve-28-joules-pour-walther-dominator-1250.html

6. kiborga

kiborga Потребител

Публикации:
    95
    от:
    plovdiv
    Може и да стане но мисля че ще трябва да развиеш задната страна и да го навиеш на ротекса.
    Нищо лично колеги но валтера не е за всеки да го пипа това е много сложно направена пушка .
    Измислена е максимално да затрудни собственика к да я засили ... много тънки моменти има настройката !

Gadnqra харесва това.
  7. nikolai89

Публикации:
    292
    от:
    Русе
    Колега беэ друг редуктор с по-голяма эадредукторна камера няма да стане, бях вэел същия валтер, вдигнах му эадредукторното налягане, увеличих малко обема на эадредукторната камера, сложих пружина от 40 джаула и с теэи промени успях само до 22 джаула, просто си трябва друг редуктор с голяма эадредукторна камера и 140 бара налягане

Gadnqra харесва това.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена