VI-та Нацинална Среща, пролет 2009

dinkata

Редовен Потребител
Termina4 написа:
Предлагам от утре след тежкия празник да пуснем анкета за да решим в кой град ще е събирането и след това да си помогнем с организацията

А ако анкетата покаже град в който няма много желаещи да се заемат с организацията ?
 

DANNY

Редовен Потребител
Аз също съм за анкета. :write:
....и то се знае каво ще покаже, така че стягайте се за Русе ;)
:cheers: :rambo::cheers: :rambo: :cheers: :rambo:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Ей ся вече ситуацията си е..а мамата! :wall: :wall: :wall:

http://www.dnesplus.bg/Society.aspx?f=99&d=268412
http://www.focus-news.net/?id=n1133974
http://dnes.dir.bg/2009/02/19/news4026944.html

25 април ще е работен ден!

Освен да я преместим някъде по средата на 6-те дни празници през май, без 1-ви май(някои може да го празнуват) и последния ден от празниците който е 6-ти май Гергьовден(който много ще празнуват). ??? ???
 

DANNY

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
Освен да я преместим някъде по средата на 6-те дни празници през май, без 1-ви май(някои може да го празнуват) и последния ден от празниците който е 6-ти май Гергьовден(който много ще празнуват). ??? ???

По стара българска традиция празника се отбелязва с много стрелба. Какво по-хубаво да отбележим празник с приятели и стрелби ;) :cheers: :rambo: :cheers: :rambo: :cheers: :rambo: :cheers: :cheers: :cheers: :-X :-[
 

poacher

Потребител
Лично аз на 1-2.Май съм възпрепятстван. От 03.05. насетне до края на почивните дни ми е възможно.
Не очаквам някой да се съобразява с моите ангажименти де ;)
Петима Петко не чакат, дет се вика. Каквото реши мнозинството, това ще е :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Вероятно доста хора ще отидат някъде за 6-те почивни дни през май.
 

DANNY

Редовен Потребител
milen.m написа:
Вероятно доста хора ще отидат някъде за 6-те почивни дни през май.

Аз спокойно бих отишал /някъде/ -примерно на срещата. Повече дни, няма да бързам за никъде дръгаде...
Ако искате нистина да се пусне анкета.
Така ще видим дали и други колеги ще приемат варианта за повечето дни. Нище не пречи да се иде на Н.среща със семейството ;) Аз поне мисля да съм си с жената и с малкият, и на двамата ще и е много интересно... :rambo:
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
milen.m написа:
Вероятно доста хора ще отидат някъде за 6-те почивни дни през май.

Ами на национална среща :).
Колко яко....6 дена , ако случим и на време :crazy:
Всяка група и по едно агне да носи......и много бира :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
И за да си уплътним по-ефективно времето и празнуването... никакви пушки ;)
 

bor1968

Потребител
Хаааххх, това ще ми хареса. До сега винаги ми се е струвало,чевремето на срещите е малко и бързо минава. Някой ден отгоре ще е супер ^-^. Пък като има добри компания, питиета и мезета - не държа да стрелям ;), но като има повече дни и за това ще се намери време :pardon: :cheers:.
 

DANNY

Редовен Потребител
А ми явно първите желаещи се записахме :)
Нека да го измислиме както Макси казва, посредата на почивните дни! И една добавка който иска да може да пристигне в началото и да може да остане до края на почивните дни. т.е. пристига, яде и пие :cheers:идва ред за срещата :rambo:и ако му е гот и не се налага да заминава остава до края на почивните дни. :cheers: :rambo: :cheers: :rambo: :cheers: :-X
...И дано случим на хубаво време.

п.п. Така ако някой е зает 1 или 2 дена през почивните дни, пак ще може да се включи, ако не за самото състезание /официалната част/ то поне за :cheers: и свободни :rambo:
 

DANNY

Редовен Потребител
А ми, най-много са желаещите за Русе.
То и затова никой не го коментира, нещо като "мълчеливо съгласие" ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Ние хубаво ще се натресем, ама Русенци още не са казали искат ли да се заемат с организацията ?! :-\ :-\ :-\
 

DANNY

Редовен Потребител
На 2ра страница от темата Иван ме убеждаваше със снимков материал, аз му повярвах и това го приех като покана.
...Е вярно е, че той каза, че няма да се занимава с организацията тази година. Другите Русенци да споделят! Да или Не? Има ли кой да се нагърби с организацията?

Ако няма да е там да се мислят варианти
 

luft9waffe

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
Ние хубаво ще се натресем, ама Русенци още не са казали искат ли да се заемат с организацията ?! :-\ :-\ :-\
що бе,идвайте няма да ни пречите ;).а сега сериозно:аз лично нямам нищо против и тук е мястото да питам другите колеги от русе ще ли са съгласни да правим нещо и ако да полека-лека да си разпределяме задачите,щото можем всякакси да направим поредния щур купон със стрелба .
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
poacher написа:
poacher написа:
...............
Ако решите да е тук срещата ще помагаме с каквото трябва - резервации, подготовка на терена, посрещане/настаняване.
..............
Писах го вече, ама пак да кажа ;)

luft9waffe написа:
що бе,идвайте няма да ни пречите ;).а сега сериозно:аз лично нямам нищо против и тук е мястото да питам другите колеги от русе ще ли са съгласни да правим нещо и ако да полека-лека да си разпределяме задачите,щото можем всякакси да направим поредния щур купон със стрелба .

Ами честито тогава! Ако можем и ние ще дойдем по-отрано с каквото можем да помогнем -> предимно с вещи напътствия и даване на акъл. :lol: :lol: :lol:
 
Нагоре