VI-та Нацинална Среща, пролет 2009

братушка

Редовен Потребител
Евала на домакините !!! Постараха се !!!

Просто без забележки.
С какъв хъс само се състезаваха "пияниците" и как се напиха "спортистите" (е, поне някои от тях :) ) просто не е истина :yahoo: А най-голямото пиянде излязох самият аз :crazy: (който остана за 3-та вечер го знае :cheers: ).

ПС: щом русенлиите сами се предлагат и за на есен, лично аз няма да ги спирам :)
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
братушка , наистина се радвам, че твоята оценка за срещата е положителна....понеже беше едно от "мрънкалата"- това съвсем в кръга на шегата.
Ти самия разбра колко е тънка разделителната линия между състезатели и "пияндурници" и колко лесно и едните и другите , могат да се озоват в отсрещната страна.
А защо не и в двете?
Разбра се също, че и вече сме "пораснали" и не се налага да се чете "конско"-то, за да се спазват правилата и мерките за безопасност. За правилата и спазването им има още какво да се желае, но за следващите срещи силно се надявам проблема да бъде решен кардинално и безкомпромисно. Надявам се също и битовата база да се подобри. На първо време с осигуряване на мивки и тоалетни. После може да се помисли и за "кетъринг" или закуска включена в таксата за участие, но това трябва да бъде обсъдено. Това може да стане и на турнира в Ботево.
А и, че вече няма да се съмняваш във възможностите на русенци като домакини.
Сега с натрупания опит и материална база(която надявам се до наесен да е впечатляваща), да успеем да вдигнем нивото на срещите до необходимото за да можем да поканим дори и участници от (на първо време) граничеща с нас страна.
Лично аз ще се опитам да направя нещо по въпроса.
 
A

Anonymous

Гост
Хубаво беше, ама свърши. Благодарности на всички, които взеха участие в срещата, на организаторите и на времето.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Всичките снимки с качеството както са от фотоапаратите.
Файла е близо 2 GB и се наложи да го разделя на две, понеже има ограничение размера на качвания файл да не е по-голям от 1 GB.

Първа част: http://files.filefront.com/VI+ta+Nacion ... html Бай Ачо и ivodoc
Втора част: http://files.filefront.com/VI+ta+Nacion ... html Rook, Pezi, Hobos
 
A

Anonymous

Гост
ivodoc това са снимките само от твоето фото?
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Руки, не са само от моя апарат .
От апарата на Ачката са също в първата част.
А сега добавих и линка за останалите.
Това е всичко, което източихме от предоставените на поляната апарати.
 
A

Anonymous

Гост
Поздрави за Русе и организаторите и от нас.Колкото и малко да успяхме да присъстваме всичко бе перфектно.Съжалявам ,че не можахме да смогнем с времето си и да участваме в състезанията ,но по важното бе да се видим със стари познати отколкото самото състезание,а това успяхме да го направим.Поздравления за победителите.За другите пожелания да са там следващия път/като победители/.Поздрави от нас-Силвия и Тихия.
 

братушка

Редовен Потребител
Забелязах нещо: bor1968 стреля бенчрест с РСР, ама не виждам резултата му в списъка. Резултатът му не беше никак лош (субективно, не съм му мерил групите).
 

bor1968

Потребител
братушка написа:
Забелязах нещо: bor1968 стреля бенчрест с РСР, ама не виждам резултата му в списъка. Резултатът му не беше никак лош (субективно, не съм му мерил групите).

По добре, че ме няма в класирането. Това ми е първо участие на бенчрест и кой знае какви съм ги сътворил :pardon:. Освен това не искат да ми дават и грамота и аз съм обиден ;).
Последното е шега, а за мен най-голямата награда е участието ми в срещата и със състезателите и с пияниците. Тоя път по-добре се справих при-пиандурниците :cheers:.
 
A

Anonymous

Гост
Моля организаторите да допишат и останалите участници в отделните състезания. Знам, че ще е трудоемко, но всеки би се зарадвал да види името си в класирането, независимо от позицията. Другият вариант е да се пуснат снимки на протоколите.
 

shooter

Потребител
milen.m написа:
Моля организаторите да допишат и останалите участници в отделните състезания. Знам, че ще е трудоемко, но всеки би се зарадвал да види името си в класирането, независимо от позицията. Другият вариант е да се пуснат снимки на протоколите.

Добавени са и останалите участници в дисциплините / на 38 ма страница от темата /

Искам да поясня, че на ФТ има участници които са се явили
само на първата сесия, а на втората не участваха или обратното
На БР има колеги, които не са предоставили мишените си за класиране
и аз в т.ч. :)

Аз лично видях резултатите на Хлапето и другите пловдивчани на първата сесия и съжалявам, че не се явиха на втория тур за което ще ги критикуваме :)
Бай Ачо ни събра очите с една Комета втория ден, за съжаление извън класирането
така че има "скрити лимонки" дето могат да променят класирането и да направят състезанието още по интересно.
За съжаление големия брой почивни дни създаде " сблъсък на интереси " в много семейства
и отсъстваха много колеги
Но живот и здраве ще се видим на Ботево или на есен с тях
поне за една бира :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Понеже аз се прибирам чак днес от странство искам с малко закъснение да благодаря на Русенската група за невероятното удоволствие , което организираха за всички нас :yahoo: :cheers:
Благодаря ви момчета за положените усилия и организация !
Благодаря и на всички колеги , които уважиха с присъствието си срещата и с това допринесоха веселбата да е толкова яка :yahoo: :cheers: :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
Akela1 написа:
Понеже аз се прибирам чак днес от странство искам с малко закъснение да благодаря на Русенската група за невероятното удоволствие , което организираха за всички нас :yahoo: :cheers:
Благодаря ви момчета за положените усилия и организация !
Благодаря и на всички колеги , които уважиха с присъствието си срещата и с това допринесоха веселбата да е толкова яка :yahoo: :cheers: :rambo:

+1 :yahoo: :cheers: :cheers: :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
ivodoc написа:
....За правилата и спазването им има още какво да се желае, но за следващите срещи силно се надявам проблема да бъде решен кардинално и безкомпромисно. ...
Определено. Правилата бяха тотално пренебрегвани, вкл. и от раделите за предварително известни правила (А на двама от най-гласовитите не им видяхме очите. Защо тогава им бяха правила?!). Особено в частта за жребия и за времето на стрелба.
 

DANNY

Редовен Потребител
Dejmos написа:
ivodoc написа:
....За правилата и спазването им има още какво да се желае, но за следващите срещи силно се надявам проблема да бъде решен кардинално и безкомпромисно. ...
Определено. Правилата бяха тотално пренебрегвани, вкл. и от раделите за предварително известни правила (А на двама от най-гласовитите не им видяхме очите. Защо тогава им бяха правила?!). Особено в частта за жребия и за времето на стрелба.

А можеби защото са имали причина....
 
A

Anonymous

Гост
shooter написа:
milen.m написа:
Моля организаторите да допишат и останалите участници в отделните състезания. Знам, че ще е трудоемко, но всеки би се зарадвал да види името си в класирането, независимо от позицията. Другият вариант е да се пуснат снимки на протоколите.
... " сблъсък на интереси " в много семейства
и отсъстваха много колеги
Но живот и здраве ще се видим на Ботево или на есен с тях
поне за една бира :cheers:

За мен поне - можеш да бъдеш сигурен!
:cheers:
 
A

Anonymous

Гост
На снимките от срещата ми направи впечатление, че сте имали симпатична съдия по бенчрест :)
Коя е тя, от форума ли е?
 
A

Anonymous

Гост
Покажи снимката да видим коя е. Може и да помогнем с разгадаването.
 
Нагоре