VI-та Нацинална Среща, пролет 2009

A

Anonymous

Гост
Poacher,
добър си в разгадаването на загатките, но си с малко стара информация!!! ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
@teddy
Добре дошла сред нас Теди.Драго ми е да те видя и да пишеш след като те видях как стреляш.Аз също се досетих за кой съдия питат но :quiet:. Поздрави на Пеци.Жената също ви поздравява и двамата.
 
A

Anonymous

Гост
Здравейте на всички!
Ама при такава хубава първа национална среща на която имах честа да присъствам просто нямаше начин да не се зарибя ;)
Русенци се представиха просто страхотно! :bravo:
Беше едно наистина невероятно за мен преживявяне и ако искайте ми вярвайте ама всеки ден си гледам снимките и ме е яд че свърши! :mad:
 

bor1968

Потребител
Всички ни е яд, че свърщи, но за радост има и още срещи и ще се видим пак :goodbye:.
 

poacher

Потребител
Чакаме да ни поканите на една регионална във Варна ;)
...на Здравец или Бункера :cool:
 
A

Anonymous

Гост
Нека мине купа "Ботев" и предполагам, че е се зададе и нашия ред до бъдем домакини! :rambo:

Аз обещавам да Ви посрещнем подобаващо! :cheers:
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
poacher написа:
Чакаме да ни поканите на една регионална във Варна ;)
...на Здравец или Бункера :cool:
A бе може и на палатки на "Фичоза".
Ама и да не ме поканят, аз след един месец отивам, та да му мислят ;) :cheers:.
 
A

Anonymous

Гост
Само да не забравиш да се обадиш, няма да ти си прости! ;)
Трябва да те посрещнем подобаващо! :cheers:
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Няма начин да не разбереш като дойда.
Съобщения четат по радио Варна.
Да залостват вратите и да си изключват телефоните.
Ама аз ги излавям половината на стрелбището до Камчия, а другат половина,без да подозират, като седнат вечер да си пият ракията и си мислят, че са се оттървали :pardon:.
 

ininia

Потребител
ФТКС
:)Здравей Teddy,
Добре дошла във форума и между нас!
Благодаря ти за всичко което направи за мен,St_beer и Пеци на състезанията за нас!
До нови срещи! :) :) :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
Така като гледам имате сериозен стимул да присъствате на нашата бъдеща регионална среща във Варна ;) И да ви споделя нещо без да завиждате... един път Тедито постреля с моята пушка ^-^
:cool: :cool: :cool:
 

djboby

Потребител
Теди благодарство за разходките на песа. Ся трябва да почерпя. :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Дано регионалната среща във Варна да съвпадне с почивките ми за да присъствам повече от няколко часа. Сега ще ми се вземе акълеца да бачкам две седмици подред без почивка заради присъствието ми на срещата в Русе това обаче никак не ме притеснява понеже съм много ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ че присъствах и ни най малко съжалявам.Чакам следващата регионална или неофициална или каквато ще е там във Варна (хижа Бункера или Здравец) където ни поканят.Ще бъда много щастлив да се видим отново с хората от форума :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
SEABOY написа:
Така като гледам имате сериозен стимул да присъствате на нашата бъдеща регионална среща във Варна ;) И да ви споделя нещо без да завиждате... един път Тедито постреля с моята пушка ^-^
:cool: :cool: :cool:

Стига бе?! :eek:
Късметлия! :wall:
 

shooter

Потребител
teddy
Добре дошла във форума и от мен :cheers:
както и благодарности за помоща по време на срещата :bravo:
 
A

Anonymous

Гост
Колеги моля Ви,дайте и малко въздух на Теди да си вземе,ще я задушите от "любов" и благодарности :rose:

Ще ви издам мало от една тайна :,ама тихо :quiet:
Румито на Бай Ачо жена му и Теди ги подкрепи ,че ще ни хванели неподготвени за срещата която ще организират с Ачо около ком. Златни пясъци (палатков лагер) , там ще се видело.........................?
Не казвам по-вече че ще ги издам иначе......!
Ще успее ли да ни изненада? :write :write:
 
Нагоре