VI-та Нацинална Среща, пролет 2009

poacher

Потребител
Termina4 написа:
в колко часа трябва да съм на позиция защото мисля да пътувам в събота
и дати за всяко състезание може ли защото не всеки почива 6-7 дена :(
Няма такова нещо като трябва.
Когато пристигнеш, тогава се записваш и почваш.
ФТ се провежда в два кръга - събота и неделя.
Другите дисциплини когато ти остане време - кеф ти събота, кеф ти неделя.
Така или иначе награждаването е неделя.
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Termina4 написа:
в колко часа трябва да съм на позиция защото мисля да пътувам в събота

и дати за всяко състезание може ли защото не всеки почива 6-7 дена :(
добре ще е да се запишеш до към 11 00 на 2-ри,събота.
фт-състезанието ще започне в 11 00 с мишените,които са дошли на 1-ви и на 2-ри до 09 30ч.ако след този час дойдат още мишени ще направим нови 1-2-3 позиции(макс общо 16-17),но за втория тур на 3-ти май.
на 3-ти ,мисля да започнем в 09 00 в същата последователност на групите,към 15 00 да завършим(прогнозно),до 16 00 да направим уборка на мишените,табелите и лентите и след това-грамоти,снимки и чао...
за времето-ами каквото е ,такова-чадъри,дъждобрани...
 
A

Anonymous

Гост
Наистина не всички почиват 6-7 дена, така че трябва да наместим програмата до около неделя на обяд.
 
A

Anonymous

Гост
Тръгвам на 1-ви сутрината.Маршрута е : Пловдив>Ловеч>село Деветаки>Русе.
0884663481 Йордан.
Не , че го пожелавам на някой , но всичко се случва.
Ако има нужда - звънете . Помагам с каквото мога.
:cheers:
 

rashko

Редовен Потребител
1 На 2 срещу 3 къде ще отсядате вечерта има ли някакви планове къде ще се спи не ми се чете
 

bor1968

Потребител
rashko написа:
1 На 2 срещу 3 къде ще отсядате вечерта има ли някакви планове къде ще се спи не ми се чете

Има хижа, има мотел а повечето ще сме на природа :yahoo: т.е. на палатки, огън, барбекю, бири и т.н ;)
 
A

Anonymous

Гост
Вероятността да завали в някои от дниете е 50% (това е любимия вариант на синоптиците, защото винаги познават така). Дори и да има превалявания, те ще са кратковременни и/или слаби. Според БГ синоптиците ще има превалявания и през трите дена (1,2 и 3-ти), които ще са слаби. Според братушките, няма вероятно за валежи, а само разпокъсана облачност.
Мен ме притеснява, дали ще може да се ползва скарата по време на преваляванията(ако има такива), че ако не може, да не взема да преритам от глад ;) (аз съм от "онази" група дето :cheers: )
 
A

Anonymous

Гост
При достатъчно силен огън, слаб дъжд не е проблем. Отдолу огън, отгоре вода... тъкмо мръвките ще станат по-сочни :cheers:
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Вече сме на поляната в гората.
Гостите започват да пристигат. За сега времето е чудно.
Предишните три дни тук беше слънчево и изобщо не е валяло.
Само нощес пръсна малко.
Сега обаче и следа няма от снощния дъждец.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
За сега се справяме добре.
Времето е слъчево, дори все още търсим сянка и не е заваляло.
Доста от хората са вече тук.
 

shooter

Потребител
Привечер излезе вятър и заваля
благодарение на доброволци шатрите останаха на място
но преди час дъждът спря и се показаха звезди
огънят обаче въпреки дъжда не угасна и втората смяна пръжоли бе опечена благополучно :)

място за палатки колкото искаш
може да събере още десетки
 

poacher

Потребител
Днес денят беше чудесен. Лек до никакъв вятър, слънце...
Трасето за ФТ е невероятен кеф. Изобщо като материална база сме добре според мен.
Масите за БР искат още малко доизкусуряване, но като за сефте е добре.
Жалко, че няма толкова много присъстващи, но ядрото е тука :)
Утре втори етап ни чака.
:cheers:
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Прекарваме си чудесно.
За разлика от малкото дъжд с вятър за около час снощи, денят днес беше слънчев и тих.
Трасето е перфектно, интересно и допадна на всички.
 

Termina4

Потребител
Ах как добре си прекарах :bravo:
Поздравления на всички Които помогнаха с каквото могат за да се организира това събитие, което ще ми остане като един наистина добър спомен Абе просто незабравим момент от моя скромен живот ^-^
 

st_beer

Редовен Потребител
Току що се прибрах. Искам да благодаря на организаторите за всичко което бяха направили. На всички онези които пропуснаха мога да кажа че само може да съжаляват за всичко което пропуснаха. Въпреки че се зарекох да не участвам в състезание когато видях какво прекрасно трасе са направили домакините на ФТ и тези които не участват не могат да го минат просто не издържах на изкушението и се записах да участвам. Трябва да споделя че такова нещо до сега едва ли някой е правил до сега на някоя среща. Това за мен не беше състезание това беше лов на мишени (ламаринени) поставени по дънери,дерета,дървета,възвишения и къде ли не. Просто страхотно изживяване не може да се опише с един пост или покаже със запечатани моменти на снимка. Много ми беше приятно че се запознах и с много хора от форума. Всичко си беше направо супер :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
 

luft9waffe

Редовен Потребител
и на мен ми хареса.в общи линии така си го представях.
е,имаше и неща,които можеха да бъдат по-добре .и като организация на трасето и като организация на самото фт-състезание.

благодаря на всички,които дойдоха, помогнаха ,стреляха и направиха поредната добра пролетна среща в русе.
 

niko

Потребител
Браво на домакините.Аз, дори аз като обикновено пиянде без никакъв състезателен дух, се изкефих максимално на трасето и на всичко останало :bravo:. И си имам нови приятели :yahoo:
 
Нагоре