Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

Дискусия в 'Пружинна Пневматика' започната от cdman, 6 Октомври 2008.

1. Kifa

Kifa Редовен Потребител

Публикации:
    736
    от:
    София
    Виж какво ти е писал lynx,свържи се с Микромакс и вили дали не е тяхно творение този маншет и да ти направят хората нов,може да се обадиш и на този :
    https://birov-snaiper.net/оръжеен-магазин/
    за втора употреба бутало,но трудна работа!

2. Hidden

Hidden Редовен Потребител

Публикации:
    417
    от:
    Перник-София
    Или да преправиш на струг буталото, за да става за Гамовските и черните маншети. Тогава ще вдигнеш и джаулите на пушката, но трябва да се пипнат и ригела и канала на буталото. Няколко души са го правили, а колегата Кифа беше дал и линк с размери по-назад в темата.

cilindura харесва това.
  3. Todor bakalov

Todor bakalov Новодошъл

Публикации:
    22
    Не съм пускал обяви и снимки във форума и ще и пиша тук,имам за продан Славия 630 след 2008 на 20/30 чашки ,нова,с оптика липърс 4х30,също нова,хубав калъф,резервна пружина,маншет,и оплътнение за цевта.Имам и чисто ново бутало с маншет и тапа с предпазител също чисто нови.Търся на комплекта 500 лв.Тел 0886 700 428.Ако смятате,че темата не е на място я изтрийте а аз ще се постарая да пусна обява.

4. xpresident

xpresident Редовен Потребител

Публикации:
    1,117
    от:
    Варна
    Пусни я в купува/продава и добави снимки.

5. Todor bakalov

Todor bakalov Новодошъл

Публикации:
    22
    Ще пробвам

6. Mitaka588

Mitaka588 Новодошъл

Публикации:
    7
    от:
    Бургас
    Пуснах запитване към Микромакс, но за сега няма отговор.Успях да вкарам гамовския маншет, в оригиналното си състояние нямаше как да стане.Разширих му централния отвор и оставих лек борд за да захване на буталото. Застана доста стегнато на буталото, в компресора се движи стегнато с усилие, не знам дали трябва да е така, но за сега ще така докато издиря подходящ маншет.По дъскомера(нямам хроно) има прираст в пробивността,значи и скоростта се е подобрила поне с малко.

Прикачени Файлове:

andro ruskov and xpresident like this.
  7. lynx

lynx Редовен Потребител

Публикации:
    7,251
    от:
    Старата София
    Това, че си успял да го направиш с Гамовски маншет е добре.
    Тези маншети се намират лесно и карат дълго.
    Дано цилиндъра не е надран отвътре, защото ще сменяш доста често маншетите.
    Трябвало е да го огледаш и полираш отвътре, още докато е била разглобена пушката, но може и по-натам във времето при следващо отваряне.
    Стреляй си засега така, ще е добре да замериш скорости в скоро време, за да разбереш реално дали пушката работи добре.
    Това, че маншета е влезнал плътно в цилиндъра е добре. Някои колеги се мъчат с чук да набият буталото с нов маншет, понеже трудно влиза в цилиндъра. :)

xpresident харесва това.
  8. Mitaka588

Mitaka588 Новодошъл

Публикации:
    7
    от:
    Бургас
    Супер само това ме притесняваше(че е много плътно). А цилиндъра го огледах, там където се движи маншета е огледален лъскаво стои, в сравнение с по назад.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена