Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

  • Автор на темата Автор на темата cdman
  • Начална Дата Начална Дата
Здравейте колеги , интересува ме някой поръчвал ли е въздушна пушка от въпросния сайт , и как стоят нещата със покупката , за колко дена идва ,и дали има проблем при регистрацията
Благодаря ви предварително !!!
Да поръчвано е много пъти и няма никакъв проблем.
Плаща се с карта и идва според каква доставка си избереш,експресната на следващия ден,бавната за 7 дни.
Искат и сканирана лична карта като поръчваш за първи път,за доказване на възраст.
Регистрацията тука се прави със фактурата от покупката,някъде съм чувал че искат да е преведена.
 
Ок , и да попитам още нещо което не ми е ясно , посочената цена на сайта крайна ли е , или върху нея се начислява и данък ? Защото като сложа пушката в кошницата изписва цена на пушка , цена на данък а крайната цена остава цена на пушката
 
Трябва да маркираш за къде ще пътува пратката.Като цъкнеш Евросъюза данъка ще е в цената.
 
Колеги писах два емейла до https://airgunshop.gr/ , така и не получих отговор. Как се прави комуникацията с тях? Написал съм ги доста грамотно на английски и никакъв отговор вече седмица.
 
Пак добре, ти чакаш само седмица. Аз трети месец чакам отговор от един полски оръжеен магазин който е вносител за Полша на въздушно оръжие. Просто явно трябва да се приеме факта, че има много несериозни хора на тоя свят ;):rambo: https://sharg.pl/
 
Последна промяна:
Някой знае ли мундилар и крале какви версии на раух 50с изпращат 16 или 7.5 джаула ? Съжелявам мисля, че го мернах някъде във форума преди но сега не го намирам. В мундилар май беше по силната експорт версия ако не се лъжа но да съм сигурен преди да я поръчам.
 
Някой знае ли мундилар и крале какви версии на раух 50с изпращат 16 или 7.5 джаула ? Съжелявам мисля, че го мернах някъде във форума преди но сега не го намирам. В мундилар май беше по силната експорт версия ако не се лъжа но да съм сигурен преди да я поръчам.
То си пише в описанието на пушките който се продават колко джаула са,в двата сайта предлаганите пушки са 16 джаула
Като в момента в крале няма наличност и само в мундилар има калибър 4,5
https://www.mundilar.net/pt/carabin...olsa_de_transporte-nenhuma/calibre-4_50mm_177
 
Последна промяна:
Колеги пуснах на 8ми поръчка през мундилар за пушка, на 9ти я бяха изпратили по куриерска фирма gls и на проследването на пратката още пише че е транзит 10 дни по късно и не е пристигнала в България.Тази фирма с българската интерлогистика ли работи както пише в сайта им и имали начин да се провери какво се случва по телефон а не по мейли и тн. Може би доставката отнема повече от седмица две но нещо ми се вижда несериозно да не е в бг вече.
 
С Интерлогистика работи GLS Испания от там поръчах оптика и се замота 10-тина дни и си я получих от Интерлогистика.Видях че е в БГ и им звъннах че ще я взема от място да не ми я носят,стана лесно и бързо.
 
Някой наясно ли е, как стои въпроса и дали е възможна покупката на цев за дълго нарезно огнестрелно оръжие? Разбира се, законно!
 
С Интерлогистика работи GLS Испания от там поръчах оптика и се замота 10-тина дни и си я получих от Интерлогистика.Видях че е в БГ и им звъннах че ще я взема от място да не ми я носят,стана лесно и бързо.

Благодаря за бързия коментар , звънях днес в интерлогистика и не можах да получа логичен отговор защо тръгнала от там пратката на 13 все още не е в бг но в крайна сметка чакам, помислих че нашите куриери се мотаят уви не е така поне за сега.Преди поръчвах оптика от мундилар и дойде от понеделник за петък за това се породиха сега някакви съмнения.
 
Аз си спомням, че когато поръчвах моята от Mundilar се бави две седмици и няколко дена.
Скоро от тях си взех едни ножчета сайта беше друг но пак минаваше през Интерлогистика и всичко беше наред.

P. S
За разлика от Интерлогистика искам да се оплача от Ин Тайм от които преди няколко дена си взех една пушка. Положението там е трагично всичко е с главата на долу. Чакаш страшно много време всички пратки стоят разхвърляни по земята и персонала рови в тях, като къртица. Трагедия, лошото е, че някой фирми работят с тях и не може да ги избегне човек.
 
Колеги, днес получих инфо от Габиели, предполагам ще бъде полезно за закупуване на артикули от UK, ще прощавате, ако не съм първия, който го споменава:

Здравейте, уважаеми клиенти

уведомяваме ви, че работим с нов адрес в Ирландия.

ДДС/Мито не се начисляват на продуктите с произход Великобритания.

Повечето онлайн магазини, ще изискват допълнително заплащане за куриерските услуги или няма да предлагат доставка.

Амазон има безплатна доставка за клиенти с "Prime" абонаменти. www.amazon.co.uk

Други магазини с безплатни доставки тyк: https://www.worldwideshoppingguide.com/ireland/ , http://shoponlineireland.com/page/1

За повече информация пишете на колегите занимаващи се с офиса в Ирландия на gabieliassist@gmail.com

Курсове към България на 10 работни дни

Цена: 4 лв на килограм
 
Вчера, преди да си легна, си проверих кошницата в Крале, с надеждата за някое намаление покрай черния петък. Бях си сложил поръчаните на дядо Коледа неща и чаках сгоден момент.
Виждайки това, си казах, сега е момента за апартамента!
Screenshot_20211124-225456_Samsung Internet.jpgScreenshot_20211124-224934_Samsung Internet.jpg
Викам си, баси майката, до вчера показваше 5700лв, верно 50%, че и доставката безплатна! Купувам.
Жената взе да ме гледа лошо, викам си (с дебитната карта в ръка),ще й мине след година-две!
Да, ама не. Бъг в системата и цената си е нормалната.
Сега сядам да пиша ново писмо на дядо Коледа....
 
Да, ама не. Бъг в системата и цената си е нормалната.
Така е, бъг в системата е, който е постоянен и се дължи на холандските генетични "особености" да мамят всеки и на всяка цена.
Днес почти си "купих" стрелково яке от краДле, което до последно ми искаше 220лв и чак като дойде ред да си въвеждам номера на кредитната карта, ми написа цена 431лв.
"Да, ама не!" :)
Сърбал съм я холандската супа, хайде стига толкова! :)
Още една прясна причина да твърдя, че крале е крадЛе! :)
 
Back
Нагоре