Online оръжеен магазин arms-bg.com

angelmr

Редовен Потребител
kojy написа:
Здравейте,

наистина Gamo CFX 4.5 няма, ще се свържем с ВИП Трайдинг и ще ги помолим да я вкарат при следващата си поръчка! Ние скоро се интересувахме от какво имат 4.5 мм на Гамо, защото се търсят и както колегите казват - този калибър е подходящ, но няма обратна връзка клиенти - търговци!
Та следните модели на Гамо са налични в 4.5 мм: Gamo Shadow 640, Hunter 440, Viper max и Shadow RSV!
Надявам се да сме били полезни!

Армс-бг


Като се позамисли човек не по-малко търсене ще има и за Б40 в 4.5мм. Аз лично никак не съм фен на гамо, но ако се появи Б40 в този калибър вероятно ще си купя, ако междувремено не успея да се обзаведа с оригинала.
 

kojy

Потребител
Здравейте,

въздушната пушка Daystate Air Ranger 5.5 mm е поръчана с цев 60 см и мощност 70ft/lbs и затова нямам точни данни за скоростта с определена чашка. Утре вечер ще я измеря с хроно и ще мога да кажа с точност.

Колега angelmr: тази пушка не е вкарвана в Бг много от отдавна. Ако успея да намеря нещо ще пиша!

Поздрави,
Армс-бг
 

angelmr

Редовен Потребител
Модел 30 или модел 20? За първия не ми е известно да има версия за FT. А поне в нашия форум класическата 10 метрова дисциплина не е чак толкова популярна.
Иначе съм съгласен че тепърва ще има търсене, особено ако цената е конкурентна.
 

DANNY

Редовен Потребител
angelmr написа:
Модел 30 или модел 20? За първия не ми е известно да има версия за FT. А поне в нашия форум класическата 10 метрова дисциплина не е чак толкова популярна.
Иначе съм съгласен че тепърва ще има търсене, особено ако цената е конкурентна.

Грешката е моя :-[
Понеже копирах името и явно съм копнал първото което съм хванал.
...А и после видях, че сте сложили и Доминатора тук.

трябва да е:
Hammerli AR20 Field Target

-----------------------------едит------------------------------------

Между времено в другия форум Милен е пуснал един интересен линк от националното състезание на германците.
Има доста снимки.
Има и какво да се види.
UMAREX Явно се явява и спонсор на състезанието. Има рекламини банери и рекламен щанд. Както и свой отбор.
http://www.fieldtarget-forum.de/viewtop ... 6&start=70

IMG_0808.jpg


P1000092.jpg


IMG_0861.jpg


IMG_1063.jpg


P1000095.jpg


IMG_1084.jpg


IMG_1081.jpg


IMG_1080.jpg
 

kojy

Потребител
Здравейте на всички,

ами ще проверим как седи въпроса и ще Ви уведомим!

Поздрави,
Армс-бг
 

Grimit

Потребител
Само за тази ли става въпрос ? Други Валтери няма ли да има ? Аз например бих си взел 1250 Доминатор в .177-и калибър , обаче го няма! Онзи ден гледах един в оня смотания магазин и нестига че е единствена бройка а и целия беше ръждив ! Продавача взе да се пазари с мен като някой циганин на битака ;) ;) ;)
Да се смееш ли , да плачеш ли ...... не знам!
 

lynx

Редовен Потребител
Grimit , в кой магазин си го разглеждал?
Нали нямало никъде останали бройки? ???
 

Grimit

Потребител
На Цар Самуил . Но не си заслужава ! Цевта е ръждясала , изгубили са барабанчето....абе МЦА
;)
 

kojy

Потребител
Здравейте,

тук искам да Ви представя новата въздушна пушка на Gamo - Gamo CFR 5.5 mm, коятe се надявам да Ви заинтригува.

Става въпрос за Gamo CFR 5.5 mm -



ето я и в нашия магазин -

Gamo CFR 5.5 mm: фиксирана цев, долен чупещ се лост със затвор за зареждане, което предлага висока точност и надежност. Подобренията са следните: ергономичен приклад с дупка и пистолетен захват, регулируем подбузник, прецизни оптични мерни прибори и гумени вложки за по - добър контрол на захвата. Начална скорост 240м/с!
 

ангел иванов

Потребител
Колега Kojy,и другите колеги, някаква информация вече има ли за Гамо Динамакс?
Все пак отдавна излезе,в пирамида я има,а в България? :) :cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Доколкото четох, този модел /Гамо Динамакс/ може въобще да не дойде до тук, направен е за щатския пазар.
 
A

Anonymous

Гост
@Kojy
Доколкото успях да прочета от описанието на пушката в on-line магазина, началната скорост на изстрела е 220 m/s. Подобренията са основно по приклада. Пружинно-буталната група явно е същата, както при стария модел. А къде са тези "прецизни оптични мерни прибори"? На снимката не се виждат.

В сайта на GAMO, за тази пушка, GAMO CFR, има много малко информация:
http://gamo.com/Controller?_objid=34717 ... &_fb=sishm
Нито калибър, нито скорости. Да не говорим за предимствата на новия модел, в сравнение със стария.
 
A

Anonymous

Гост
kojy написа:
Здравейте,

тук искам да Ви представя новата въздушна пушка на Gamo - Gamo CFR 5.5 mm, коятe се надявам да Ви заинтригува.

Става въпрос за Gamo CFR 5.5 mm -

...

А ТАЗИ в 4.5 имате ли я?
 

usera2

Потребител
И аз искам да разбера тези скорости които ги давате тук и в сайта защо се различават и откъде ги взимате след като на сайта на гамо няма нищо? Ако сте замерили пушката вие би било коректно и точно да кажете с какви чашки ги дава.
 

Беселин

Потребител
Колеги тази пушка е ЦФХ с нов приклад и надулник.Скоростите с различните сачми ще са идентични с тези на ЦФХ няма какво да се чудим.Нова като конструкция пушка или с различна мощност от средния им в момента клас ще има според мен след може и повече от 5 години.За сега Гамо правят приклади(не че и други фирми не го правят) и то с голяма интензивност.
 

kojy

Потребител
Здравейте,

ангел иванов написа:
Колега Kojy,и другите колеги, някаква информация вече има ли за Гамо Динамакс?
Все пак отдавна излезе,в пирамида я има,а в България? :) :cheers:
Доколкото имам информация този модел е за американския пазар. Да се надяваме да дойде и на нашия. Веднага щом разберем нещо ще пишем!

bernhard написа:
@Kojy
Доколкото успях да прочета от описанието на пушката в on-line магазина, началната скорост на изстрела е 220 m/s. Подобренията са основно по приклада. Пружинно-буталната група явно е същата, както при стария модел. А къде са тези "прецизни оптични мерни прибори"? На снимката не се виждат.

В сайта на GAMO, за тази пушка, GAMO CFR, има много малко информация:
http://gamo.com/Controller?_objid=34717 ... &_fb=sishm
Нито калибър, нито скорости. Да не говорим за предимствата на новия модел, в сравнение със стария.

В сайта на Gamo наистина няма информация, но както каза колегата "Беселин" -
Беселин написа:
Колеги тази пушка е ЦФХ с нов приклад и надулник.Скоростите с различните сачми ще са идентични с тези на ЦФХ няма какво да се чудим.Нова като конструкция пушка или с различна мощност от средния им в момента клас ще има според мен след може и повече от 5 години.За сега Гамо правят приклади(не че и други фирми не го правят) и то с голяма интензивност.
доколкото до мерните прибори на пушката не се различават от стария модел. Тук мисля , че отговорихме и на колегата "usera2 " !

Колега "Сивия" засега я няма в 4.5 мм - надявам се следващия път вносителя да вкара повече модели на Gamo в калибър 4.5 мм .

Поздрави,
Армс-бг
 
A

Anonymous

Гост
Благодаря за отговора!

Радвам се, че представител поне на един магазин използва форума, за да контактува с клиентите си. Би трябвало и други да се поучат от вас - браво!
 
A

Anonymous

Гост
А тази интересна пушка, GAMO CFR, ще се появи ли и с дървен приклад?
Щом като пружинно - буталната група е същата, както на по-стария модел CFX, това дали означава, че ще се намират лесно резервни части за нея?
 
Нагоре