Online оръжеен магазин arms-bg.com

lynx

Редовен Потребител
Не се бийте за чашките, току що взех последните големи и малки кутии :-[

Но......утре ще има нова порция :p
 

kojy

Потребител
Здравейте,

тук искам да Ви представя най - новия продукт на BSA - Laser Genetics - зелен лазерен фенер наличен в нашия магазин, който се надявам да Ви заинтригува.

Става въпрос за Laser Genetics ND3 и Laser Genetics ND5 - Ето тук

ето ги и в нашия магазин -

Подходящи за нощно стреляне като фенер, и за далечно сигнализиране при режим на лазерен лъч. Фенерите са с фокус. С ND3 са включени в комплект страхотна регулируема скоба за захващането на фенера към оптиката, както и тактически спусък, скоба за Picatinny база и специализирана скоба за бинокъл. ND3 работи с една батерия CR123, a ND5 с две батерии CR123 (в комплекта). Може да се каже че до някаква степен замества нощното виждане на много по - добра цена.
 

lynx

Редовен Потребител
kojy написа:
....тук искам да Ви представя най - новия продукт на BSA - Laser Genetics - зелен лазерен фенер наличен в нашия магазин, който се надявам да Ви заинтригува.
Става въпрос за Laser Genetics ND3 и Laser Genetics ND5 - Ето тук
ето ги и в нашия магазин -
Подходящи за нощно стреляне като фенер, и за далечно сигнализиране при режим на лазерен лъч. Фенерите са с фокус. С ND3 са включени в комплект страхотна регулируема скоба за захващането на фенера към оптиката, както и тактически спусък, скоба за Picatinny база и специализирана скоба за бинокъл. ND3 работи с една батерия CR123, a ND5 с две батерии CR123 (в комплекта). Може да се каже че до някаква степен замества нощното виждане на много по - добра цена.
Това определено ми хареса! Разгледах го на живо в магазина и е супер!
Перфектна изработка и гениална стойка с много реглажи за насочване на лазера, досега не съм виждал подобен уред на пазара.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Рачо а пробва ли го как свети че ми се вижда доста интересно и обещаващо
 

lynx

Редовен Потребител
На практика това е зелен лазер 20м/вата на който може да се разширява точката до голям размер, като на фенерите.
До колкото разбрах, не е проблем на 80 метра да си виждаш целта през ноща.
Въпреки че му дават 200 метра лъч, реално силната осветеност била поне 80 метра/на разширен лъч/, което за въздухарка е идеално.
 
A

Anonymous

Гост
Интересно защо, за да пратиш съобщение по skype трябва ауторизация от магазина - това някаква странна бизнес практика ли е?

Ще задам въпроса си тук, тогава - GAMO CFX в 4.5 имате ли в наличност, и ако да - на каква цена?
 

ангел иванов

Потребител
Колега Сивия,ГАМО ЦФХ в калибър 4,5 вече не се произвежда.
Едва ли ще се намери в който и да е магазин. Успех с търсенето! :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Ами, ако не я внасят в БГ (доста тъпо, ако е вярно), просто ще трябва да си я купя от Испания, следващия път като съм там.

Току-виж ми излязла и по-евтино.
 

cdman

Администратор
Беселин написа:
Каква е причината точно пък тази пушка да не се произвежда в 4,5?

Съмнявам се че не се произвежда в 4.5мм вече :) , вероятната причина е че официалните вносители в БГ все още смятат че калибър4.5мм е смешен и внасят само 5.5мм . Проблемет е че почти няма обратна връзка между фирмите вносители и реалното търсене на пазара - затова много хора като идат в магазина купуват това което има и което им предложат , а не това което са им казали да търсят. Дано колегите от arms-bg успеят да изнамерят CFX в 4.5мм - до колкото знам ВИП ( Берета трейдинг ) са вносители на ГАМО.
 
A

Anonymous

Гост
Ами, лично за себе си, мога да кажа, че тази пушка в 5.5 няма да я купя - ако има в 4.5 - добре, ако не - здраве да е! Ама и колегата Ангелов, как побърза да ме метне, а? ;)
 

kojy

Потребител
Здравейте,

наистина Gamo CFX 4.5 няма, ще се свържем с ВИП Трайдинг и ще ги помолим да я вкарат при следващата си поръчка! Ние скоро се интересувахме от какво имат 4.5 мм на Гамо, защото се търсят и както колегите казват - този калибър е подходящ, но няма обратна връзка клиенти - търговци!
Та следните модели на Гамо са налични в 4.5 мм: Gamo Shadow 640, Hunter 440, Viper max и Shadow RSV!
Надявам се да сме били полезни!
Колега "Сивия" - мисля че няма да имаш проблем да пишеш и без да си ауторизаран - така правят много хора!

Поздрави,
Армс-бг
 

ангел иванов

Потребител
Ама и колегата Ангелов, как побърза да ме метне, а? ;)
Колега Сивия,ако става въпрос за мен,не съм аз виновен,че от Сотис,където загрях телефона да питам за този калибър за други двама колеги
се биеха в гърдите че няма такова животно.Те били ,видите ли най- най- най- вносители и при тях щом няма,в цял свят няма ???.
Значи преметнатият съм аз,не съм искал да давам невярна информация в никакъв случай.
 
A

Anonymous

Гост
Извинявам се, ако е прозвучало сякаш се заяждам, не съм искал това, нито пък съм си мислел, че съзнателно сте се опитали да ме подведете. Както казах, ако пушката я няма в България, то има и други опции.

Относно ауторизацията - просто ми направи впечатление - това е всичко. Наскоро пазарувах по интернет от един ваш колега/конкурент, и не помня да съм искал ауторизация.

Успехи в начинанието - магазините никога не са достатъчни, щом става въпрос за хобито на човек! Надявам се в бъдеще да бъда и ваш доволен клиент. :)
 

kojy

Потребител
Здравейте,

тук искам да Ви уведомя, че в момента при нас има налична въздушна пушка Daystate Air Ranger 5.5 mm, койтe се надявам да Ви заинтригува.

Става въпрос за Daystate Air Ranger 5.5 mm - Ето тук

Air-Ranger-1-0709.jpg


ето я и в нашия магазин -

Въздушна пушка Daystate Air Ranger е 94.5 J в калибър 5.5 мм. Резервоар за сгъстен въздух 500cc. Барабан за 10 чашки. Дължина на цевта е 60 см. Начална скорост около 300м/с с чашка 28 g. Възможен е лек коментар на цената!
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Grimit написа:
С 300м/с 28 грейна или 1.814 грама , джаулите са 81.63 ;)
Да, най-мощния Рейнджър в 5.5 с 60 см. цев е 60 ft/lbs или около 81 J. Но пак не е лошо, че има такова предлагане.
 

Grimit

Потребител
Колко изстрела в плато може да направи с тази мощ? И може ли да се намалява силата , някакъв регулатор или нещо подобно?
 

lynx

Редовен Потребител
На пълна мощност прави 40 изстрела, а мощноста се намалява с дълъг шестограм с който се бърника през отвора на предпазителя.
Има и други лесни начини, но това е без да се разглобява пушката.
 
Нагоре