Online оръжеен магазин arms-bg.com

kojy

Потребител
bernhard написа:
А тази интересна пушка, GAMO CFR, ще се появи ли и с дървен приклад?
Щом като пружинно - буталната група е същата, както на по-стария модел CFX, това дали означава, че ще се намират лесно резервни части за нея?

Здравейте,

да се надяваме в най - скоро време и това да се случи, да се появи и със дървен приклад - мисля, че е въпрос на време! Доколкото за резервните части ще бъде лесно да се намират!

Поздрави,
Армс-бг
 
A

Anonymous

Гост
Посетих магазина ви. Често да ви кажа магазинчето е доста бедно заредено. Вътре видях онзи тип с очилата от МЦА. Той ли е собственика? Явно вече работи за себе си защото беше някак любезен. За съжаление имам лоши спомени с неговото обслужване в МСА и се изнизах веднага.
 

cdman

Администратор
Магазина може да не е голям - но си личи че се зарежда както трябва Лично аз знам само още 1 място в София където можеш да си купиш едновременно чашки JSB / RWS / H&N / ГАМО и т.н. и то на прилични цени - избора на въздушни пушки също е доста добър.

горното мнение е леко на границата на правилата по точка 2 така че колега baytoy (жълт картон).
 

Grimit

Потребител
Да , обаче аз не се изнизах и бях обслужен поне 100 пъти по добре отколкото в мца ! А за човека с очилата... и на мен ми се стори че е бивш кадър на мца .
 

cdman

Администратор
Не знаехте ли че бившото МСА беше от 3-ма собственика ;) - казвам бившо защото вече не съществува. До колкото знам единия от тях трябва да е този който сте видели. И обслужването си е на ниво, потвърждавам от личен опит.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Хората са си супер любезни - всеки път като ходя там за чашки ми казват за новости, показват ми новите пушки.... Да не говорим че ходиха на Бонсови и участваха с награден фонд и бонуси. Аз съм доволен от магазина и ще се радвам ако всички магазини за оръжие бяха като тях.. Не казвам това защото ги познавам или искам да печеля някакви дивиденти - те едва ли си спомнят за мен, просто споделям... Когато човек е предубеден вижда нещата по различен начин, пък и аз никога /може би за радост/ не съм ходил в МСА...
 

Grimit

Потребител
Нали и аз това казвам ! Макар че си купих само две кутии ЖСБ отношението бе О.К
Останах приятно изненадан :eek:
 

cdman

Администратор
CaMyPau написа:
Хората са си супер любезни - всеки път като ходя там за чашки ми казват за новости, показват ми новите пушки.... Да не говорим че ходиха на Бонсови и участваха с награден фонд и бонуси. Аз съм доволен от магазина и ще се радвам ако всички магазини за оръжие бяха като тях.. Не казвам това защото ги познавам или искам да печеля някакви дивиденти - те едва ли си спомнят за мен, просто споделям... Когато човек е предубеден вижда нещата по различен начин, пък и аз никога /може би за радост/ не съм ходил в МСА...

Колега бъркаш фирмата с Булармс (Иво и Емо) :) , вероятно си се заблудил защото и Стефко беше там от армс-бг
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Може, заради това е може би, за което се извинявам !!! Но хората са си наистина готини !!!!
 

corsa16v

Потребител
Много благодаря на целия екип на армс-бг. Така се прави търговия! :bravo: Спечелихте в мое лице постоянен клиент! Желая успех!
 

kojy

Потребител

Attachments

  • hammerli20100020combo.jpg
    hammerli20100020combo.jpg
    62.4 KB · Прегледи: 173
  • RugerBlackhawk.jpg
    RugerBlackhawk.jpg
    9.5 KB · Прегледи: 200
  • 460.00.40_1.jpg
    460.00.40_1.jpg
    16.8 KB · Прегледи: 190

kojy

Потребител
Здравейте,

Тук искам да Ви представя няколко нови въздушни пистолета от Umarex:

Heckler & Koch MP5 K-PDW 4.5mm

Umarex SA177 4.5mm

Както може да ги разгледате и ТУК

Въздушните пистолети са нови за нашия пазар и мисля, че ще създадат интерес сред нас!
Heckler & Koch MP5 K-PDW е копие на бойния каратечен пистолет Heckler & Koch MP5 K с единствения недостатък, че няма автоматична стрелба. Umarex SA177 е копие на бойния Glock 17. Цялостната изработка и на двата пистолета наистина е много добра.

Поздрави!
 

Attachments

  • Heckler-&-Koch.jpg
    Heckler-&-Koch.jpg
    30.7 KB · Прегледи: 155
  • 1Umarex-SA177.jpg
    1Umarex-SA177.jpg
    52.7 KB · Прегледи: 150

kojy

Потребител
Здравейте колеги,

искам да Ви кажа, че имаме възможност да вкарваме Hämmerli AR20 FT на цена около 1350 лв. Скоро ще правим поръчка към Умарекс и ако някой иска такава пушка или друг продукт може да се свърже с нас. Надявам се да съм Ви бил полезен. Ако Вие имате други идеи, моля, споделете ги!

Поздрави,
Армс-бг
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
kojy написа:
Здравейте колеги,

искам да Ви кажа, че имаме възможност да вкарваме Hämmerli AR20 FT на цена около 1350 лв. Скоро ще правим поръчка към Умарекс и ако някой иска такава пушка или друг продукт може да се свърже с нас. Надявам се да съм Ви бил полезен. Ако Вие имате други идеи, моля, споделете ги!

Поздрави,
Армс-бг

Power Source 300 bar compressed air
Stock adjustable universal stock
Caliber 4,5 mm (.177) pellet
Magazine Capacity 1 round(s)
Trigger Single Action
Energy 7,5 Joules
Overall Length 1009 mm
Weight 5600 g
Sights scope 8-32 x 56
Special feature(s) adjustable grip, trigger, and butt stock
Barrel Length 500 mm

Ако може да помоля за малко разяснение по отбелязаните с червено неща...
 

lynx

Редовен Потребител
1350 лева, цена с Валтерската оптика ли е? :eek: .....тоест евтино е!
Ако не са в 16 джаулов вариянт, едва ли някой ще я купи.
 

DANNY

Редовен Потребител
lynx написа:
Ако не са в 16 джаулов вариянт, едва ли някой ще я купи.

+1
По възможност вкарайте БЕЗ оптика!
Това е специфична пушка за ФТ!
Съответно ФТ стрелящите си имат своите предпочитания към оптика!
...Съответно цената на пушката излишно се натоварва.
 
Нагоре