METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

Дискусия в 'Пружинна Пневматика' започната от ivodoc, 6 Октомври 2008.

1. redsox

redsox Потребител

Публикации:
    132
    Да. Най-малкото от любопитство как изглежда вътре винаги разглобявам. Отделно че единия метеор беше наклепан като за три пушки, а другия беше клеясал. Та имаше нужда да играе парцала а втория пък от освежаване.

Gadnqra харесва това.
  2. Иван89

Иван89 Новодошъл

Публикации:
    13
    Някой от Костенец или района които да е разглобявал Метеор има ли аз ще си платя да го разглоби и почисти.

Последна промяна: 17 Септември 2019
  3. RANGER

RANGER Потребител

Публикации:
    38
    от:
    Сл Бряг
    Здравейте момчета. Интересува ме как и по какъв начин мога да извадя или развия заключващия зъб на цилиндъра.Които заключва цевта това на МЕТЕОР АР.

4. Cecop

Cecop Новодошъл

Публикации:
    15
    385710_fr.jpg Здравейте колеги. Искам да се оплача, от себе си. Гръмнах с пречупена ( само отключена) цев и пушката спря да зарежда. Оказа се, че съм изгубил едната пружинка от спусъка. Едната е двойна аз съм загубил единичната, която подпира заключващия зъб на буталото. Не мога да намеря подходяща дружинка. Ако някой се е сблъсквал с такъв проблем, моля да помага, а и всякакви идеи приемам.

5. Cecop

Cecop Новодошъл

Публикации:
    15
    Оправих пушката. Пружина сложих от ключ за осветление, но основния проблем се оказа огъната щанга за зареждане и не достигаше хода на буталото да заклкючи.

Kifa харесва това.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена