Kral Arms

Gadnqra

Редовен Потребител
Така е. Реално пушките и на двете водещи турски фирми, реално не са пушки, а заготовки. Затова и имат нужда от всеобхватен тунинг и доработки. Все пак цената им е без конкуренция и като им се обърне внимание, стават пушки.
 

Jorom

Редовен Потребител
Ако трябва да съм честен ,не очаквах да видя точно това като разглобих моята пушка , може просто аз да съм "късметлия". Нека хората да знаят какво да очакват!
Контрола на качеството явно е нисък или по скоро го няма! Всичко е на късмет ,но и това съм го срещал по назад в темата ,така ,че не виждам нищо скрито или премълчано.
Не виждам какво толкова се възмущаваш....че пружината не е изпилена добре и нагризала полиамида....голямата работа станала! Всичките са така, но това не им пречи да стрелят. А ако случиш на цев, стреля перфектно и от кутията...единия ми БМ е така, другия е с калпава цев, ама за 500 лв пушката какви претенции да имам!
Звучиш като запетайкаджия....точно турските пушки няма как да изглеждат добре в очите на запетайкаджия! Имат си други предимства, но изпипването на дребните детайли като фаски , съвпадане на отворите, обработка на пружините и тн, не са сред силните им страни. Искат си доработване, някой повече, други по-малко. Като искаш пушка без забележки, отиваш и взимаш утвърдена с качеството си марка, но там цената е няколко пъти цената на Бигмакса....а за тези пари освен някоя свръхнадценена, немска пружинка, три пъти по-слаба от БМ няма какво друго да вземеш ....ако изобщо е опция това....за мен не е!
 
Последна промяна:

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Добро за парите си пушле. Иска си както и другите турски играчки пипване тук там. Аз още на моето не съм се заигравал ,както си знам.От кутията си пляка добре в 5.5 скорост към 275 м/с с жсб 0.87 и около 285-295 с 0.547 в 4.5 . Изстрелите са към 2 барабана от 200 бара до 120 бара. Трябват и яки пружини на клапана за да се намали преразхода и може би проверка на проходните отвори от клапан до цев да са с еднакъв размер. Цевите са си ясни ,кой как сполучи. От двата булпапа,които наблюдавам попаденията са задоволителни на далечни разстояния.Моя е в 5.5,а на приятеля ми е в 4.5.Според мен трябва да се махне така наречения модер/ стрипер /за да има съосие и компактност.Ако си от София може да го пробваш и да си поговорим за нещата от живота.
 
Последна промяна:

Todorov

Потребител
Единствено ме притеснява тази "подробност" с късмета при цевите (другото се оправя някак) ... инак размер , визия и удобство ще е Перфектна.
 

llcoolj

Редовен Потребител

tvt1968

Редовен Потребител
Здравейте, колеги!
Чудих се дали да създам нова тема в общия форум или тук да пиша, но това комай е без значение като се има в предвид питането ми.... А то е знаещите, можещите, патилите, пипналите тук и там да кажат каква е разликата между тези две изделия на комшийският военно-промишлен комплекс, а именно: https://zarimex.eu/vazdushna-pushka-pcp-ekol-esp-1635h-kal-6-35-mm и https://krez-armory.com/product/vazdushna-pushka-puncher-pcp-s-sin-cal-635-mm
Освен в начина на зареждане аз друго не видях - слагах очилата и за близо и за далеч ама....
Благодаря на отзовалите се!
 

tvt1968

Редовен Потребител
Ако едната е мерена с монтирана оптика, а другата без може да има разлика в килограмите....
 

llcoolj

Редовен Потребител
Прясна пушка Kral Bigmax-X. Задната бутилка все още си е 200 бара. Явно имат доста на склад и докато не се изчерпят, няма да почнат да монтират 250 барови.
 

Attachments

  • IMG_20211220_204241.jpg
    IMG_20211220_204241.jpg
    116 KB · Прегледи: 57
  • IMG_20211220_204303.jpg
    IMG_20211220_204303.jpg
    117.8 KB · Прегледи: 52

llcoolj

Редовен Потребител
Лев същата щампа PW 200 BAR / PH 300 BAR я има на бутилката на Reximex Throne - Gen 2 но са добавили надпис с бяла боя че e мах 250bar... :wall:
Жоре, аз бих се доверил на щампата , а не на бялата боя.
 

Коварен

Редовен Потребител
Ето снимки… да щампата е важна но защо тогава заблуждават клиентите…
 

Attachments

  • 109B10E1-E8D1-41CE-B6B3-C443D97218C4.jpeg
    109B10E1-E8D1-41CE-B6B3-C443D97218C4.jpeg
    122.3 KB · Прегледи: 70
  • 472469B6-BB75-4F90-9F24-B8399E15B4C0.jpeg
    472469B6-BB75-4F90-9F24-B8399E15B4C0.jpeg
    273.5 KB · Прегледи: 71

llcoolj

Редовен Потребител
Ето снимки… да щампата е важна но защо тогава заблуждават клиентите…
Шах и мат! Качи го и в темата на Рексимекс, който ще си купува такова желязо да го има в предвид.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Ето снимки… да щампата е важна но защо тогава заблуждават клиентите…
Защото са идиоти. Това никой друг производител, (освен от техните си) не би си позволил. От друга страна, затова и цените там са толкова надолу. Явно са съобразени с качеството и сглобката. Който иска - да си я оправя. Все още бутилките са "пресни" и държат. Дано след няколко години, да не пищят собственици. Малко вероятно е, но не е изключено.
 

shaman

Редовен Потребител
Дано след няколко години, да не пищят собственици. Малко вероятно е, но не е изключено.

Имайки предвид къде се намира главата на човек като стреля може и да не може да изпищи... Дано не се случва де...
 

Коварен

Редовен Потребител
It has total of 425cc light aluminum air tube and has approximately 7 rounds of magazine capacity between 250 bar and 100 bar in one fill. You can increase your shot count by easily removing the air tube and switching it with a spare one….

Това е от сайта на Рексимекс… може само аз да съм къръка с тази 200 барова бутилка
 
Нагоре