Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

kodi

Потребител
Знае ли някой дали може резервоар от лонг версията да се монтира на стандартен AT44? Кривините на кожуха на резервоара дали ще минат през осмиците или ще има хлабина?
Благодаря на всички !:cheers:
 
Последна промяна:

sts1969

Редовен Потребител
Знае ли някой дали може резервоар от лонг версията да се монтира на стандартен AT44? Кривините на кожуха на резервоара дали ще минат през осмиците или ще има хлабина?
При пушките Хатсан никога не може да им вярваш сляпо когато става дума за размери и допуски, две напълно еднакви няма :D Разликата между късият и дългият резевоар БИ трябвало да е само в дължината...но естествено няма да можеш да завиеш модератор ако сложиш по-дългият резервоар, или сменяш и цевта заедно с резервоара, или обличаш и заглушаваш късата цев, както бях решил да направя и аз (и се отказах в последствие) :cheers:
П.П. Това с хлабините защо те притеснява? На моят булпап, и резервоара и цевта са напълно освободени и не опират никъде по дървото на приклада. При демонтаж на металната от дървената част, след монтажа винаги правя тест с "десетолевка" банкнотата минава свободно под резервоара по цялата му част без да се допира никъде до дървото, пушката стреля прекрасно вече 10 месеца от как я имам (да чукна на дърво) :D:cheers:
 
Последна промяна:

HECKTROS

Новодошъл
Здравейте нов съм в форума и бих искал да попитам за мнения отностно hatsan bt65 rb elite. Понеже пушката ми харесва доста а мненията които съм сабрал до момента са по скоро негативни. Може ли някои които притежава или има точни наблюдения над този модел да каже за какво става вапрос? Благодаря предварително :)
 

andi

Редовен Потребител
Здравейте нов съм в форума и бих искал да попитам за мнения отностно hatsan bt65 rb elite. Понеже пушката ми харесва доста а мненията които съм сабрал до момента са по скоро негативни. Може ли някои които притежава или има точни наблюдения над този модел да каже за какво става вапрос? Благодаря предварително :)

..........В момента се предлагат няколко по -добри пушки - Кометка, Валтер- на цени колкото ново БТ.........
Не очаквай никои колега който преди , или след Хатсана е пипал друга пушка , да има различно мнение от горното . Еле пък за 65ца .
 
  • Харесвам
Reactions: Emp

Gadnqra

Редовен Потребител
Имам бт 65 кал. 6,35. Пушката е уникално точна-публикувал съм много мишени в темата. Групата ми на 50 метра е 5 изстрела колкото 20 ст. Усилена докрай стреля с 292-298 м/с с jsb 1,64. 22 изстрела в плато от 6/8 метра. Пушката е много масивна и тежка. Купих я от Слави Станчев от форума. Сменил е само пружината на бойния клапан. За мен е много добра пушка за парите си.
 
Последна промяна:

anibis

Редовен Потребител
Ники е прав за БТ65 в 25кал.Ако искаш мощност това е една от мощните пушки,но ако си вземаш,искаш в 22кал препоръчвам ти АТ44
БТ-то в 22кал не е много точно.
 

sts1969

Редовен Потребител
Който и модел на Хатсан да е, ако е в заводско състояние задължително трябва да да се "пипне" за да се вкара в пътя. Ако си техничар, и обичаш да се човъркаш...ще ти достави удоволствие както работата по него, така и крайният резултат (стига цевта да е хубава). Всеки в този форум минал по този път, ще ти помогне най-малкото със съвети. :cheers:
 

FreeMan

Редовен Потребител
Всеки в този форум минал по този път, ще ти помогне най-малкото със съвети. :cheers:

Някои го минаваха този път по няколко пъти макар и заричанията "никога повече" :rolleyes:
Всъщност "никога" не е късно да се върнеш в първи клас, дано не повторя пак :-[
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Колега наблюдения точно над този модел нямам но съм изчел цялата тема поне 3 пъти и мога да кажа че бт-то не си заслужава парите,за тези пари има наистина по добри пушки.Иначе мое мнение е ако не ти се влагат много средства и не търсиш непременно огромни скорости най добрия вариянт е АТ-44 втора ръка от форума поне са понаправени и няма тепърва да се занимаваш.Имал съм АТ-44 което още е в групата и онзи ден на нац.среща стрелях с него и смея да твърдя че си е точна пушка(нямах пропуск до 60м и то в вятър) и ако ще се ползва за развлекателна стрелба е най дорото като цена-качество.:cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Усилена докрай стреля с 292-298 м/с с jsb 1,64. 22 изстрела в плато от 6/8 метра. Пушката е много масивна и тежка.

Ники е прав за БТ65 в 25кал.Ако искаш мощност това е една от мощните пушки,но ако си вземаш,искаш в 22кал препоръчвам ти АТ44
БТ-то в 22кал не е много точно.

Абе да е мощно да е мощно... Колко да е мощно? Аз имам обикновено късо АТ44 само дето е на метан. И същите JSB-та ги мяткам с 300 м/с. И истрелите са да речем 18 а не 22... Според мен слушай какво ти пее мнозинството.. Че има отделни сполучливи бройки е така... Но аз също бих предпочел Валтер Доминатор пред БТ-то. Кометката е много по красива и изпипана от тях но ако търсиш мощ, не е твоята пушка... Иначе ако търсиш нещо за къртене на мивки, си вземи тунингована Суматра или Хилти..
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Колега наблюдения точно над този модел нямам но съм изчел цялата тема поне 3 пъти и мога да кажа че бт-то не си заслужава парите,за тези пари има наистина по добри пушки.Иначе мое мнение е ако не ти се влагат много средства и не търсиш непременно огромни скорости най добрия вариянт е АТ-44 втора ръка от форума поне са понаправени и няма тепърва да се занимаваш.Имал съм АТ-44 което още е в групата и онзи ден на нац.среща стрелях с него и смея да твърдя че си е точна пушка(нямах пропуск до 60м и то в вятър) и ако ще се ползва за развлекателна стрелба е най дорото като цена-качество.:cheers:
Абе брато като нямаш наблюдения и не си стрелял с такава пушка най-добре недей дава акъли и интервюта. То ако ставаше само с четене на теми.... пиша само в теми за пушки, които имам и съм изпробвал.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Абе да е мощно да е мощно... Колко да е мощно? Аз имам обикновено късо АТ44 само дето е на метан. И същите JSB-та ги мяткам с 300 м/с. И истрелите са да речем 18 а не 22... Според мен слушай какво ти пее мнозинството.. Че има отделни сполучливи бройки е така... Но аз също бих предпочел Валтер Доминатор пред БТ-то. Кометката е много по красива и изпипана от тях но ако търсиш мощ, не е твоята пушка... Иначе ако търсиш нещо за къртене на мивки, си вземи тунингована Суматра или Хилти..
Самурайче имах и Кометка-ако беше по-изпипана нямаше да и бия шута. За по-красивото е по-красива наистина. Ако си напълня БТ-то с метан ще ги мята с 330. Валтер съм нямал затова не мога да правя сравнения, но от Кометата съм много разочарован.
 

praetorian

Редовен Потребител
Че какво и е на кометата...?Интересно ми е просто,само че пиши в темата за комета,че да не става спам тука :cheers:
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Ами като започнем от осрания дотиквач (по-лошо направен не съм виждал на никоя друга пушка), минаваме през редуктора(пружините) и останалите дреболии са за десерт. Проблемите са прости и отстраними, но за пушка за 1100 лв. айде мерси.
 

pitbula74

Потребител
Колеги,някой знае ли къде продават клапани/БК/ за АТ 44 освен в Сотис,че там са свършили и до нова година нямало да получават.
 

plamen33g

Новодошъл
Здравейте много се извинявам за тъпия въпрос но преди доста време си взех пушка сас помпа комплект но просто имах доста работа и не ми остана време за комплекта .Преди 2 дена почнах да стрелям дойде време да заредя с помпата но нещто несе получава как става цялата процедура сас зареждането сас помпа. Пушката е хатсан44-10.благодаря ви предварително на одзовалите се.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
То и аз пиша една гаща плява ама ти ме разби.
Иначе на въпроса в какво точно се състои проблема, защото съм виждал хора които просто не могат да помпят.бъди по конкретен за да получиш отговор.Никой няма да ти обясни без да знае какъв е проблема.
 

praetorian

Редовен Потребител
Пъхаш накрайника на помпата в гнездото му,завиваш кранчето на помпата,помпиш до 200 бара,развиваш кранчето на помпата да излезе налягането от маркуча,вадиш накрайника от гнездото му.Готово.
 

plamen33g

Новодошъл
Знам че сам ви разбил сас вапроса си но какво да се прави .Да пъхам накрайника вав пушката цилиндъра помпя помпя и до там нещто се от някаде излиза ваздух кое кранче на помпата да навия
 
Нагоре