Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

ilko_dim

Потребител
За да ти се даде полезен съвет, трябва да напишеш повече за пушката. Дали си първи собственик, какво е правено по клапана и кой го е правил ;) ,каква пружина има и тапата дали е оригиналната или е правена , по полиамидното седло- разширяван ли му е отвора , и такива неща . Няма как иначе колегите да "видят" проблема ти :cheers:
 

Александър

Новодошъл
първи собственик съм на пушката.Само съм разглобил цилиндъра.Мисля че проблема е в полиамида.Не съм разширявал отвора му.Купих нов О пръстен на полиамида и на 5 ти ще го монтирам да видя дали ще изпуска.Ако изпуска трябва да си направя нов.Има ли някакъв друг материял от който може да се направи освен полиамид?
 

sts1969

Редовен Потребител
Огледай с мощна лупа дали няма някое залепнало тънко косъмче или власинка на отвора на полиамида там където ляга иглата, напълно достатъчно е да изпуска. Аз си купух нов полиамиден пръстен от Сотис преди няколко месеца, и при внимателен оглед видях че е огледален(еднакъв) от двете страни и може да се обърне и монтора от другата страна ако едната е наранена. Сигурен ли си че иглата не е поне малко крива, може да не ляга равно в леглото на полиамида.
 

sts1969

Редовен Потребител
:bravo:Браво на комшийте, Хатсан в 7.62...при това с доста добра група на 70м. :bravo:
 

lynx

Редовен Потребител
Брей, браво на комшите :bravo:
Сега като пуснат по магазините резервните цеви, тоя калибър ще набере популярност у нас.
Това Теобенско болтово зареждане много ми допадна.
 

lynx

Редовен Потребител
Изчакай да ги пуснат по нашите магазини, специално за Хатсан зареждат доста неща.
Има ли смисъл да се измъчиш с "преговори" и доставки от Щатите, като Турция е на една крачка и нашите търговци ще вкарат цеви?
 

andi

Редовен Потребител
Съберете се няколко човека и ще ги имате цевите , или каквото и да е от Хатсан
 

old shatterhand

Потребител
Аз съм питал точно наш търговец и от него чакам отговор. Не ми се рискува с доставки на такива стоки...и излишни главоболия. Поискал съм цени и размери в 30 и 35 калибри. Линкът е просто за да покажа и групи в 35ти кал.
Анди, добро предложение, само не знам дали ще има други желаещи ?
 

andi

Редовен Потребител
Говоря точно за наш търговец - единия от 2мата основни вносителя на Хатсан . Просто работи предимно на едро .
 

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Турците пускат нова плякалка .
 

Attachments

  • 2014430153254_mod250xt.jpg
    2014430153254_mod250xt.jpg
    84.8 KB · Прегледи: 65
  • hatsan-250xt-wide.png
    hatsan-250xt-wide.png
    1.7 MB · Прегледи: 30

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Ай-ай Вай-Вай поредния маркетингов чаалъм. Очаквах да ни изненадат с разумен булпап, а то .... на това недоразумение БТ ново чифте цеви?![emoji31]
 

sts1969

Редовен Потребител
Ай-ай Вай-Вай поредния маркетингов чаалъм. Очаквах да ни изненадат с разумен булпап, а то .... на това недоразумение БТ ново чифте цеви?![emoji31]
Аз съм доволен и на големият калибър...ще ми достави удоволствие сам да си го преправя в разумен булпап :D:D:D че кой знае какъв може да е техният:D:cheers:
п.п. не разбрах с колко джаула стрелят 30 и 35 кал. някой може ли да сподели?
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
.30 - средно около 97 Дж за 21 изстрела
.35 - 120 Дж средно за 18 изстрела, макс. 127
Малко са ниски скоростите за JSB-тата с които стреля. Но трябва и някакъв разумен брой изстрели да покажат за пазара. Все още това е резултат само от неговите(на Rick Eutsler) забележки и идеи подадени към турците, според вижданията му за тамошния пазар. Окончателните изделия можело да се различават(дано към по-добро) според изискванията на пазара.
 
Последна промяна:

оги-пз

Редовен Потребител
Не е слабо, като се има предвид ,че може да се натряска с метан едни 20 тина метра отгоре ще скочи.
 
Нагоре