Hatsan Blitz 6.35 Мнения или опит?

Дискусия в 'Начинаещи, избор на въздушна пушка или пистолет' започната от Unstopable, 21 Януари 2021.

1. ПуцайКуме

ПуцайКуме Потребител

Публикации:
    45
    от:
    Бургас
    Ситуацията е такава, че колкото повече искаме да се изяснят нещата около ВО, толкова повече ще "затегнат примката". Препоръчвам с цел свободния (уведомителен) режим да остане дълго време такъв, да се правим на неразбиращи и изпълнителни. Задължени сме да уведомим, ако е над 24J и да може да удостоверим собствеността на оръжието (ако се наложи или изиска).КОС-аджията, който е казал, че може да се стреля в населено място(с всички безопасни мерки), няма да го потвърди официално никъде това.Енергията е опасна над 6J(остатъчни 6 J може да има над няколкостотин метра при големи калибри и високи скорости).Колега, имаш автоматично оръжие, не стреляй с него в населено място, нито в близост до хора извън населено място.КОС и другите полицаи интерпретират и говорят различно, защото не е ясно написано. Напише ли се ясно, нас ще ни е неприятно.

batnan, Kifa, redsox and 7 others like this.
  2. Unstopable

Unstopable Потребител

Публикации:
    42
    Да качим малко снимки в темата.
    Най на края всички аксесоари пристигнаха от „по света и у нас„:bravo:
    Много съм хаппи :rolleyes: :cheers: :rambo:

Прикачени Файлове:

Jorom, emci74, batnan and 1 other person like this.
  3. joro_ihr

joro_ihr Редовен Потребител

Публикации:
    734
    от:
    София
    Е хайде честито. Колко тежи така накичено мерил ли си го?

Jorom, batnan, lynx and 1 other person like this.
  4. Unstopable

Unstopable Потребител

Публикации:
    42
    Благодаря:)
    Около 5кг и половина, но така накачена ще се стреля само от двунога.
    Иначе ренджфайндера и двуногата са с бърз захват и сваляш около 500гр за 20 секунди.

Jorom харесва това.
  5. Jorom

Jorom Редовен Потребител

Публикации:
    341
    от:
    Бургас
    DSCF7491.JPG
    А това е моето виждане как трябва да изглежда Блиц, с обща дължина 90 см, за разлика от преди когато беше 108 см
    Цев от Hatsan Airtact PD 420 мм, скъсена с няколко см поради невъзможността да се ползват, около 380 мм сега, същата стъпка като на оригиналната цев Не забелязвам спад на мощността, имам да правя по-хубава фаска че тази не ми харесва, но въпреки фаската много хареса сръбските ФТ които дойдоха като бонус към цевта 2 кутии

Последна промяна: 24 Февруари 2021
  6. emci74

emci74 Редовен Потребител

Публикации:
    139
    от:
    Бургас
    Снимана на този фон ми изглежда като шпионска снимка на най-новия модел на Ауди ;)

rivan, ПуцайКуме and Gadnqra like this.
  7. Jorom

Jorom Редовен Потребител

Публикации:
    341
    от:
    Бургас
    Ами това е шпионска снимка, да...но не на Ауди, а на Блиц Компакт ;)

8. Unstopable

Unstopable Потребител

Публикации:
    42

Прикачени Файлове:

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена