Hatsan Air Tact 5.5 мнение

Дискусия в 'Начинаещи, избор на въздушна пушка или пистолет' започната от Kristian Delchev, 24 Юни 2020.

Tags:
  1. RANGER

RANGER Потребител

Публикации:
    40
    от:
    Сл Бряг
    Защо се разколеба колега ? Не хареса Хасана ли ! Аз имам такава пушка, за тези парички и за начина на ползване къде си описал , пушката си я бива.Ако те интерисува още нещо около пушката питай.Поздрави

2. Hidden

Hidden Редовен Потребител

Публикации:
    521
    от:
    Перник-София
    И БАМ-19 май вече не се намира. Остава Метеор от ВИП-а с намление. Но май са им калпави мерните прибори. А май същото се отнася и за БАМ-овете.
    Времето на китайските реплики на качествени немски, английски и испанкси пушки изглежда е безвъзвратно отминало за голямо съжаление. С тяхна помощ голям брой начинаещи български стрелци успяха да се докоснат с малко пари до пушки, проектирани в Западна Европа с много мисъл.

3. Kristian Delchev

Kristian Delchev Новодошъл

Публикации:
    9
    Малко ъп на темата. Отказах се от хасана. Гледах на живо много пушки до 200лева, все с пластамасови приклади и не ми хареса нито една до 150 лева. Ама си харесах Kral Arms n-01 за 130 лв. Много по добра изработка ми се видя от airtac. Метална цевна кутия, метален спусък и като че ли ще я взема нея.

Hidden харесва това.
  4. t.marev

t.marev Редовен Потребител

Публикации:
    453
    от:
    Пловдив
    Има нещо такова, в раздел Пружинна пневматика има писано за тази пушка.
    В базара се продава един Браунинг, почти нов. Вярно че е двойно по-скъп, но пък е с оптика, калъф и май е с газова пружина.

5. Kristian Delchev

Публикации:
    9
    Точно от там почерпих доста полезно инфо за тая пушка.

6. 6.35

6.35 Потребител

Публикации:
    207
    Вземи си пушка за която има резервни части.

redsox харесва това.
  7. Kristian Delchev

Публикации:
    9
    Ти пък и аз нали много стрелям та и части да търся... Имам една китайка май е б2-2 що сачми е изгърмяла и още нищо не съм и сменял.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена