hatsan

  1. K

    Hatsan Air Tact 5.5 мнение

    Здравейте, може ли мнение за пушката, няма да стреля често, но гледам че е яка.Я гръмне 2 кутии сачми за годината я не. Трябва ли като я взема да я разглобявам за първо почистване или не? И трябва ли да се регистрира в КОС?
  2. ivodoc

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    Сметнах , че ще е добре да го имаме тук. Ето и пълно ръководство от А до Я за изработка на ГП от братушка: http://forum.airguns.bg/http://forum.ai ... 5#msg39435
  3. andi

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Имам процедурно предложение - да се отдели отделна тема за Херкулеса . 1-И без това това в сегашния си вид общата тема е супер голяма и абсурд да се намери нещо в нея . 2 - Няма много общо като устройство а и като стрелба с с 44 и с 65 . 3- Херкулеса е сравнително отскоро и тепърва ще навлиза и...
Back
Нагоре