HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

cilindura

Редовен Потребител
Хи-хи-хи :D:D:D:D:D
Наборе, под бижу, разбирай евтино бижу :D:D:D:D:D
Сега, в тази тема, се занимаваме с евтините бижута, защото има и скъпи, ама те са друга бира.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Хи-хи-хи :D:D:D:D:D
Наборе, под бижу, разбирай евтино бижу :D:D:D:D:D
Сега, в тази тема, се занимаваме с евтините бижута, защото има и скъпи, ама те са друга бира.
Евтино бижу ми звучи като малко бременна.
 

redsox

Редовен Потребител
Как е колеги. Снимки от днешната стрелба. Цял следобед хатсана се чудеше кои му харесват. Започнах с FTT не му харесаха за разлика от друг път. Минах през всичко което имах на JSB с променлив успех и пак се върнах на FTT. В крайна сметка качвам двете най-читави групи. 25 и малко отгоре метра. Може и да са 26 ако се мери от спусъка напред а не от дулото. Вие ще кажете дали вадя максимума от пушката на тази дистанция или може още по-добре. Ники я е докарал до оптимална форма, като изпълнение, останалото от мен зависи. Определено има капризи, с които трябва да свиквам, но това надали е нещо ново за списващите в този форум.
хатсан 125 5,5 вортекс. липърс 3932 35ярда фикс
 

Attachments

  • IMG_3096.JPG
    IMG_3096.JPG
    49 KB · Прегледи: 75
  • IMG_3097.jpg
    IMG_3097.jpg
    111 KB · Прегледи: 74
  • IMG_3098.jpg
    IMG_3098.jpg
    114.8 KB · Прегледи: 73
  • IMG_3100.JPG
    IMG_3100.JPG
    72.1 KB · Прегледи: 72

Васил Василев

Потребител
Как е колеги. Снимки от днешната стрелба. Цял следобед хатсана се чудеше кои му харесват. Започнах с FTT не му харесаха за разлика от друг път. Минах през всичко което имах на JSB с променлив успех и пак се върнах на FTT. В крайна сметка качвам двете най-читави групи. 25 и малко отгоре метра. Може и да са 26 ако се мери от спусъка напред а не от дулото. Вие ще кажете дали вадя максимума от пушката на тази дистанция или може още по-добре. Ники я е докарал до оптимална форма, като изпълнение, останалото от мен зависи. Определено има капризи, с които трябва да свиквам, но това надали е нещо ново за списващите в този форум.
хатсан 125 5,5 вортекс. липърс 3932 35ярда фикс
На 25 м. е добре. Пробвай на 30-40 м.
 

redsox

Редовен Потребител
Мерси:)
за по-далечна дистанция засега нямам време, щото трябва да ходя по поляните. Тези 25-26 са ми макс на вилата. Пък и са все още за мен са предизвикателство.
 

Васил Василев

Потребител
Мерси:)
за по-далечна дистанция засега нямам време, щото трябва да ходя по поляните. Тези 25-26 са ми макс на вилата. Пък и са все още за мен са предизвикателство.
Три бързи и от мен. На 25 м. Аз,толкова си мога. Хасаня,прави чудеса от храброст. Като оправя колата, ще пробвам на мишени,на 30-35 и 40 м. На по- далечно разтояние е безмислено да си хабя чашките.
 

Attachments

  • Screenshot_20190721-192831.png
    Screenshot_20190721-192831.png
    1.4 MB · Прегледи: 47
Последна промяна от модератор:

redsox

Редовен Потребител
Пусни колега да Като имаш време. Трябва ми реална база за сравнение, защото в тази тема има невероятни твърдения в по-стари публикации.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Пусни колега да Като имаш време. Трябва ми реална база за сравнение, защото в тази тема има невероятни твърдения в по-стари публикации.
Дай пример за кои невероятни твърдения става дума ;)
 

Васил Василев

Потребител
Дай пример за кои невероятни твърдения става дума ;)
Дай пример за кои невероятни твърдения става дума ;)
Предполагам ,че става дума за по-старото производство. Моята 125 тица я купих преди два месеца и съм доволен от нея. Точност до 30-40 м. и сила,що годе за в.о. Може да съм попаднал на читава пушка!!! Това е моето мнение за моята 125 тица.
 

redsox

Редовен Потребител
Е има тук един легендарен хатсан. Да влизам ли в подробности? :) Страници са изписани назад. Затова искам нещо по-реално за сравнение.

Колега Василев кои чашки предпочита твоята пушка? Или всъщност май ти беше с .25 а не с .22
 
Последна промяна от модератор:

Васил Василев

Потребител
Е има тук един легендарен хатсан. Да влизам ли в подробности? :) Страници са изписани назад. Затова искам нещо по-реално за сравнение.[/QUO
5 бързи на 30 м. след лека корекция на оптиката. Стрелба от капака на колата. Със сигурност може по-добре !!! Аз,толкова си мога. Гадняра,си е свършил перфектно работата.

Screenshot_20190722-111651.png

5 бързи на 30 м. след лека корекция на оптиката. Стрелба от капака на колата. Със сигурност може по-добре !!! Аз,толкова си мога. Гадняра,си е свършил перфектно работата.[
 
Последна промяна от модератор:
Нагоре