Hämmerli AR30; AR20; Walther LG30

Дискусия в 'Компресионна Пневматика' започната от angelmr, 6 Април 2010.

1. pavloff

pavloff Редовен Потребител ФТКС ФТДМ

Публикации:
    2,341
    от:
    Троян
    Кажи му името на майстора.:p:p

2. ivofox

ivofox Редовен Потребител

Публикации:
    645
    от:
    Асеновград
    20200415_215935.jpg

Оригиналната пружина на удърника и другата немската където Павката (Dominus) ми ги поръча.Уникални пружинки.Направих тест като смених с чисто нова пружинка от същите и скоростта си е същата.Както удря старата така и новата.Ако беше с Оригиналната на Хамерлито до сега скоростта щеше да е на долу поне с 10 -15 метра.Много бързо се скапваха пружинките поне при мен 3 смених.Оригинала е с дължина 52мм и при омекване и подложа нещо и се скапваше за отрицателно време ,а тази е 50мм и съм подложил 2,5мм шайба.Общата и дължина е52,5мм.Леко е по мека от оригиналната и зареждането е доста по леко . На спусъка също оказва влияние.И най важното че не се скапват бързо.

Последна промяна: 15 Април 2020
  3. ivofox

Публикации:
    645
    от:
    Асеновград
    Малко замерване :)с новото хроно с несортирани чашки дирекно от кутията от 200 бара до 100 бара в различните налягания се държи по същия начин.

Последна промяна: 17 Април 2020
    ILINF, Termina4, Kifa and 2 others like this.
  4. oblaka

oblaka Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    910
    Много добре се държи

ivofox харесва това.
  5. ivofox

Публикации:
    645
    от:
    Асеновград
    Стана Ице пушката.Не са лоши пушки.За мен най големият им проблем е Бойната пружинка сменя се с качествена и става пушка.Иначе постоянно по малко пада скоростта и вечно донагласях.Или омалялата пружинка започва да не удря равномерно БК.Аз малко повече неща смених, но се получи доста добре.Пружина,редуктор,стрипер,частта където издърпва ударника се изпилва малко да не опира пружината.В общи линии това е.

oblaka харесва това.
  6. ivofox

Публикации:
    645
    от:
    Асеновград
    Някой измервал ли е колко грама е спусъка на някоя по маркова пушка,щаер ,аншуц,ева?На хамъра е 60 грама.Просто ми е любопитно.

7. lynx

lynx Редовен Потребител

Публикации:
    7,560
    от:
    Старата София
    Унгарецът Факете Моро препоръчваше за ФТ-пушките, да се наглася между 80 и 100 грама, но всеки си има собствени предпочитания.
    Ако така ти харесва не е проблем и още да го намалиш, стига да позволява конструкцията и да ти хареса как стреля с толкова мек спусък.

ivofox харесва това.
  8. scandalo

scandalo Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    1,631
    от:
    София
    Ако все пак някой иска да си поръча, това е фирмата:
    https://ecom.meusburger.com/e/index...iQa&emos_vid=AXGZLnj0N51*qEUAMOsghc7mYQ4B5iQa

Преди сигурно 10г Дидо ги откри и поръчва тарелчатки от тях, а след това и аз. Продуктите са качествени и има доста неща.

kid, ivofox, oblaka and 2 others like this.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена