FT Open 2x30 "Белиш" - 10.11.2013 г.

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
И така след много чудене и обикаляне, ще затворим годишния мускетарски календар с една среща в с.Белиш.
Дата на провеждане 10.11.2013 год.
Мероприятието ще е по правилата на ФТДМ - Мускетари, които можете да прочетете тук:
http://forum.airguns.bg/http://forum.airguns.bg/phpBB3/viewtopic.php?t=5

Последното означава, че мероприятието е отворено и за клас "до 45 джаула".
За участниците в международния клас, това ще е и поредното рейтингово мероприятие за тази година и който иска "поправителен" ще има възможност да го получи :)

Мястото ще е с.Белиш - на 2 км. от Троян.
На мероприятието ще присъства кмета на селото, който помогна за намиране на място за стрелба. Може да има и други хора, които ще им е интересно да се запознаят с дисциплината ФТ и затова мерките за безопасност трябва да се спазват от абсолютно всички без никакви компромиси.

Координати на мястото: +42°56'3.90", +24°43'25.68"
42° 56.065', 24° 43.429'
За идващите от София, Търново, Ловеч:
123.JPG

На влизане в Троян когато стигнете бензиностанция Генимекс, трябва да завиете на ляво по околовръстния път за Орешак и Троянски манастир. Мястото изглежда така:

genimex.JPG

След кръстовището се минава по мост над река Осъм и след около 200 метра се стига до ЖП прелез:

balkantrade.JPG


След прелеза трябва да се завие веднага в ляво за Белиш. Обръщам внимание, че няма указателна табела. Отсреща е фирма Балкантрейд и има рекламен транспарант. Трябва да се завие преди да се стигне до него. След прелеза веднага в ляво. Оттам само направо 2 км и се влиза в самото село. Пряката по която трябва да завиете за самото място е тук:

belish.JPG


Понеже е малка и лесно може да се изпусне, ще се погрижа да сложа някаква указателна табела. Друг ориентир е че това е пряката по която се стига до църквата и гробището. Всеки местен може да ви насочи. Като завиете по нея карате само направо докато не видите църквата. Вляво от входа има отбивка от която се излиза на поляната.

За идващите от Беклемето. Маршрута е същия, само че трябва да минете целия град и да излезете на изхода за Ловеч. Там преди бензиностанция Генимекс завивате вдясно и карате по маршрута, който описах по-горе.

Поради по-късата светла част на деня обявявам програмата така:

9.00 - 10.00 ч. - Пристигане, установяване и записване.
10.00 - 10,15 ч. – Кратък брифинг
10.15 – 10.30 ч. – Заемане на позиция и начало.
10.30 – 14.30 ч. – Стрелба.
14.30 – 17.00 ч. – Обявяване на резултатите, Скара, бира (или кой каквото обича и си донесе) и сладка приказка.

Таксата за участие е 5 пари. За семейства - само 5 пари. За мускетари - без пари. :cheers:

п.п. Ако има предложения за промени пишете. Мислех мероприятието да е за 16-17.11, но дават застудяване, сняг и -8 градуса.
 

lynx

Редовен Потребител

TeXHo

Потребител
lynx написа:
А планираното състезание за същия ден в София отпада, нали?

fatalen написа:
bernhard написа:
Следващото състезание на 08.11 (Архангелов ден) ли ще бъде?

По-скоро на 9-ти или 10-ти. Следи раздела за "Мероприятия".
За настоящето иде реч.

Ще бъде интересно. Има възможност за сериозно преподреждане на класирането :)
 

milen.m

Редовен Потребител
ФТКС
Поредна чудесна инициатива от Мускетарите. Надявам се да имам възможност да участвам.
 

Dominus

Редовен Потребител
Ако си намеря ортак на горивото и аз ще дойда да поразтреса мишените.
 

milen.m

Редовен Потребител
ФТКС
Аз също си търся партньор за горивото, алтернативно - свободно място при някой, който ще пътува за състезанието от София.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Понеже получих запитване по въпроса - до мястото се стига по асфалт и от него се излиза директно на поляната. :cheers:
 

rashko

Редовен Потребител
CaMyPau написа:
Понеже получих запитване по въпроса - до мястото се стига по асфалт и от него се излиза директно на поляната. :cheers:

Еххххххх-еееее значи ще мога да дойда с GTR-a :lol: :lol: :lol:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Такааа.. Приятели, очертава се доста интересно преживяване,защото освен че ще видим GTR-а на Рашко ще присъстваме на церемонията по връчването на Фийлд Таргет купата на България за годината. Ще има интрига при нареждането на челната тройка, защото няколко човека са с близки резултати и това състезание ще даде шанс на всеки от тях да се нареди на по-предно място. Така че който има камера - да я взима... :cheers:
 

tzocho

Потребител
Ами щом ви влече и ви се отдава, дерзайте и се състезавайте ...
Аз ще дойда да ви видя и да ви се порадвам! :cheers: :)
 

DANNY

Редовен Потребител
И аз си мислех, като за последно да се явя на едно състезание преди да пусна АА-са на сергията но явно няма да мога да дойда :(
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Дани това звучи като вица...

Чете един чичка обяви във вестника и вижда обява за мотор с кош.
И понеже много се иЗвълнувал от обявата пък нямал възможност да купи стоката взел та набрал телефонния номер и казал -

"
-Алоолллльо виле ли продавате мотор с кош?
-ДА отговорили му отсреща.
- ами обаждам се да ви кажа че няма да го купя ;)
"

:cheers:
 

DANNY

Редовен Потребител
За жалост е точно така. :(
Исках да дойда, като за последно преди да приключа с това си занимание. Не че не мога да си го купя или позволя, :-\ както ти казваш но просто ми излезе нещо значително по-важно.
Приятно забавление!
:cheers:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
DANNY написа:
За жалост е точно така. :(
Исках да дойда, като за последно преди да приключа с това си занимание. Не че не мога да си го купя или позволя, :-\ както ти казваш но просто ми излезе нещо значително по-важно.
Приятно забавление!
:cheers:
ЖАЛКО :exclaim:
И все пак ако дойдеш, искам реванш :rambo:
НЕ ТЕ ДАВАМ :)
 

milen.m

Редовен Потребител
ФТКС
milen.m написа:
Аз също си търся партньор за горивото, алтернативно - свободно място при някой, който ще пътува за състезанието от София.

Моля, ако някой от София смята да ходи, да се свърже с мен, че иначе нещата отиват към пропускане на състезанието, което ще е жалко.
 
Нагоре