FT Open 2x30 "Белиш" - 10.11.2013 г.

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Re: FT Open 2x30 "Белиш" - 10.11.2013 г.

09.00 - 10.00 ч. - Пристигане, установяване и записване.
10.00 - 10,15 ч. – Кратък брифинг
10.15 – 10.30 ч. – Заемане на позиция и начало.
10.30 – 14.30 ч. – Стрелба.
14.30 – 17.00 ч. – Обявяване на резултатите, Скара, бира (или кой каквото обича и си донесе) и сладка приказка.

Живот и здраве утре ще се видим приятели.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Трасето е готово. Който му се стреля да заповяда утре.
Няма да съжалява.
Деня го дават хубав, трасето е приятно и доста приятели на едно място. Какво повече да иска човек.
Чакаме ви.
:cheers: :cheers: :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Алексис, ако я доведеш тая утре няма да стрелям обещавам... :D :D Поне не с пушката ...
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Благодарности на Оги и съорганизаторите на мероприятието.
За мен беше много приятно и поучително днешното състезание.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Поредното прекрасно мероприятие изпълнено с емоции и много ;) ;) :lol: .
Поздравления за победители и най-вече за Алеск.
:bravo:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Днес си прекарах чудесно :)
Вдигнах си рейтинга, моята млада надежда направи сефтето на трасето :D
Жената доволен ;) дететата яздиха кон, видяхме Божо с ямурлук ;)

прилагам доказателства :cheers:
 

Attachments

  • WP_000081.jpg
    WP_000081.jpg
    559.4 KB · Прегледи: 73
  • WP_000076.jpg
    WP_000076.jpg
    563.2 KB · Прегледи: 68
  • WP_000083.jpg
    WP_000083.jpg
    437.1 KB · Прегледи: 65
  • WP_000094.jpg
    WP_000094.jpg
    282.6 KB · Прегледи: 75
  • WP_000077.jpg
    WP_000077.jpg
    375.7 KB · Прегледи: 77

rashko

Редовен Потребител
Изкарахме си супер,хубави думи от кмета на селото дано състезанията в "Белиш"станат традиция :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :cheers:
 

TeXHo

Потребител
Голямо благодаря и от мен. Поздравления за организаторите, трасето искаше непрестанна концентрация и наказваше всяка грешка.
Много ми хареса отношението на г-н Кмета. Личи му, че е от хората, които са на поста си не случайно.
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Благородно ви завиждам и много съжалявам, че не можах да бъда част от това мероприятие.
Дано се превърне в традиция, за да наваксам.
Изкарали сте си чудесно... :bravo: :bravo: :bravo:
:cheers:
 

mamawaits

Потребител
:cheers: Мероприятието беше пълно с приятни изненади от на4алото до краи :D също ме изненадаха и думите на кмета на Белиш, дано и други хора на такива пози4ии видят някога нещата от неговата гледна то4ка ... браво на организатора и на победителите :p :cheers:
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Благодаря на всички за страхотното изкарване.
Честито на победителите и специално на Алексис, който най-накрая видя резултата от своя труд... ;) :cheers: ;)

Напълно споделям долното мнение
TeXHo написа:
Много ми хареса отношението на г-н Кмета.
Личи му, че е от хората, които са на поста си не случайно.


Field Target BULGARIA - FT Open 2x30 "Белиш" -- 10.11.2013 г. -- Надстрелване за 1-во място part1

Field Target BULGARIA - FT Open 2x30 "Белиш" -- 10.11.2013 г. -- Надстрелване за 1-во място part2

Field Target BULGARIA - FT Open 2x30 "Белиш" -- 10.11.2013 г. -- Награждаване
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Със извинение за закъснението - резултатите от състезанието. :cheers:
 

Attachments

  • Klasirane Belish 10-11-2013.xls
    40.5 KB · Прегледи: 9

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Мероприятието беше чудесен финал на първия състезателен сезон за ФТ Купа България :bravo:! Правил съм три ноемврийски състезания досега, но чак по къси ръкави не помня да сме стреляли :sunny: :D . Зад привидно стандартния и лесен релеф на трасето се криеха доста малки /т.е. умалени :wall:/ изненади, поставени на не особено малки дистанции :D.
Оги, ако намериш идния месец под коледната елха този подарък - да знаеш че е от мен:

Да поразпробиеш малко тия 15-милиметрови дупчици, че голям зор е да се вдява чашката в тях :'( ;) !
 
A

Anonymous

Гост
И аз искам да благодаря на организаторите! Двойно надскочих резултата си от последните състезания, в които съм участвала. И вече нямам търпение да разбера дали е било само въпрос на късмет или бележа напредък в спорта, т.е. искам пак!

Много е красиво в Троянско, страхотно време, страхотни хора и предизвикателно трасе, но без позиции "стрелба от гръб"... ;)

И на мен кметът на Белиш ми направи много добро впечатление с инициативността и ентусиазма си! Стреля ми сееее :rambo:
 

lynx

Редовен Потребител
Сибилла написа:
......Много е красиво в Троянско, страхотно време, страхотни хора и предизвикателно трасе, но без позиции "стрелба от гръб"... ;)

Този път тресето не е било от типа "Отмъщението на Мускетарите" ;)
Ето няколко култови снимки от последното Световно, припомних си йога позите от предпоследната Купа Балкантрейд ;) :D
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    393.7 KB · Прегледи: 65
  • 3.JPG
    3.JPG
    226.1 KB · Прегледи: 61
  • 6.JPG
    6.JPG
    297.5 KB · Прегледи: 52
  • 2.JPG
    2.JPG
    308.4 KB · Прегледи: 50
  • 4.JPG
    4.JPG
    279.3 KB · Прегледи: 48
  • 5.JPG
    5.JPG
    294.8 KB · Прегледи: 49

didarai

Редовен Потребител
От горните снимки поне на две ми се струват състезателите добре полегнали върху възглавниците.Явно имат право да го правят , та въпроса ми е колко "свободна" е свободната позиция?Имам ли право да стрелям легнал (и по гръб) и ако не (точно легнал) , до колко точно "полегнал" имам право.Легнал по корем мисля гледах в някакви правила постнати тук за ФТ ,че е разрешено ако ръцете опират с лакти земята(или греша?).
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Според мен щом е разрешено на светевното да се стреля така, вероятно не забранено от правилата да пополегнеш.
;) :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Само на първата снимка виждам човека да стреля и да е полегнал. Но гърба му не опира никъде. Единствено може да се поспори за височината на седалките им. Защото мисля че превишава максимално разрешената... И Ана Перейра я имаше на една снимка дето не изпълняваше "от коляно" както трябва но никой не я е дисквалифицирал. Все пак това е спорт за забавление а не професионален спорт и затова мисля че има повече свобода...
 
Нагоре