BSA - GAMO

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
че никъде в сайтовете не видях наличието на такъв в описанието. ???
Пише ,че има..
С изключение на резервоара всичко е на R10
въпроса е как ще се представи в 4,5мм и 16дж. и какви са материалите и изработката?
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Аз ще ти отговоря така,ако ще я взимаш за ФТ......отвори снимки на някое състезание из света и виж дали ще я видиш някъде.
Не няма да я видиш или ще е единично някъде,за тия пари по добре събирай още и си купи наистина пушка за ФТ макар и след време..а до тогава си стреляй с чз
 

anibis

Редовен Потребител

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Стели е има същата,виждал съм е на едно състезание във Варна,представи се много добре. Спусъка е мехлем
Верно ли тази пушка я има унас,ще ми е интересно да я видя,някакъв дериват на ЧЗ ми се вижда...
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Аз ще ти отговоря така,ако ще я взимаш за ФТ......отвори снимки на някое състезание из света и виж дали ще я видиш някъде.
Не няма да я видиш или ще е единично някъде,за тия пари по добре събирай още и си купи наистина пушка за ФТ макар и след време..а до тогава си стреляй с чз
hristoss това е ясно,но всеки може от краве мляко да подкваси кисело такова а я го питай ония идиот дето подквасвал Черно море.. . :)
П.С.
А иначе в момента единственият и проблем на ЧЗ-ката и е задспусаковото устройство и до някъде оптиката :)!
 
Последна промяна:

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
От тези пушки който обсъждаме горе ЧЗ ти е може би най доброто от всички ....така че една хубава оптика е решението за вдигане на оборудването и бутнатите мишени;)
А със двете ще дойде и опитът на задприкладното устройство..
 

lynx

Редовен Потребител
Новият булпап от BSA, Defiant.
110 редукторни изстрела в .22 калибър.
4.3 кила, 79см. дължина. Цялото удоволствие е около 1000+ лири.
Както казваха братушките "на вкус и цвет товарищей нет"

bsa-defiant-3-9200.jpg


След 2.15мин. е по-интересната част от клипчето:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Изкопирано от Еваникс или направо поръчано ишлеме.
Ама като гледам каква заря прави на 25 ярда.......... и как се прехласва, като уцели центъра, може и само копие да е на Рекса.
Аз от ръка, опряна на хълбок, само с лазера правя по-добра група на 50 м с .35-та.
 
Последна промяна:

mitko_pav

Потребител
Изкопирано от Еваникс или направо поръчано ишлеме.
Ама като гледам каква заря прави на 25 ярда.......... и как се прехласва, като уцели центъра, може и само копие да е на Рекса.
Аз от ръка, опряна на хълбок, само с лазера правя по-добра група на 50 м с .35-та.
Колега, аз съм много нов във форума, но по поста ти предполагам, че имаш Еваникс Рекс..? Много ме интересува тази пушка. Бих те поразпитам, ако е удобно, може и да е извън форума, че не зная дали няма да се приеме като спам...

Здравейте колеги! От скоро имам ПЦП, и по-точно Гамо Gx-40. Първи досег с този тип пушки и, естествено съм впечатлен! Постепенно обаче, навлизайки в публикациите на форума( и тук съм от скоро) се убеждавам, че масово се правят подобрения по оръжията. Та, въпроса ми е дали някой има поглед към тази пушка, силни и слаби страни, евентуално какво би било да се подобри... Държа да отбележа, че аз не искам да "човъркам", а евентуално някой да ги изпълни! Също ми е любопитно дали още някой има такава, да обменим инфо и впечатления...

gamo-gx-40-_t_.jpg Vazdushna_pushka_PCP_GAMO_GX-40_HP_kal_5.5_mm_13581.jpg carabina-pcp-gamo-gx-40-hp-10-tiros-polimero-55mm-D_NQ_NP_971408-MLB31831971918_082019-F.jpg
 
Последна промяна от модератор:

nikolai89

Редовен Потребител
Почти никой няма такава эаради малкия обем на реэервоара, може да се бутне малко , эа да стане по мощна, но ще ти намалеят иэстрелите
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Първо и измери скорост и плато. Едва след това може да се говори за подобрения.
 

mitko_pav

Потребител
Засега нямам познати с хроно, за да измеря. От Дряново съм, района на Габрово /Търново... Надявам се с помощта на форума да се свържа с други запалени по същото хоби. Значи е добре да се замери , за да има от какво да се тръгне...
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Трябва да се измери, за да знаеш с каква скорост стреля пушката и колко изстрела има в плато. Тогава се разбира дали има нужда от подобрения и какви да бъдат те. Може пък да е перфектна и да няма нужда от пипане, макар, че досега не съм виждал такава пушка.:D
 
Нагоре