Air STRIPPERS

cdman

Администратор
Забранено е в тая тема както и във всяка друга да се обсъждат заглушители - в закона ясно си го пише , сега дали някой следи за това или не - тук не е място където да се обсъжда и трупа информация за заглушители. Още повече темата е за Air Stripers.

Чл. 60. (1) Забраняват се:
1. откритото носене на оръжие на обществени места, освен при осъществяване на охранителна дейност;
2. съхранението и носенето на оръжия за спортни и за културни цели с патрон в цевта или в барабана;
3. носенето и употребата на оръжие и боеприпаси:
а) на политически, синдикални и културни мероприятия;
б) на спортни мероприятия, освен ако е необходимо за самото мероприятие;
в) в обществени заведения за хранене и увеселение;
г) в молитвени домове, храмове и манастири;
д) в здравни и лечебни заведения, в учебни заведения и в социални домове;
е) при и след употреба на алкохол, наркотични или упойващи вещества;
4. придобиването, съхранението, носенето и употребата на заглушители за оръжия;
5. използването за други цели на огнестрелни оръжия или боеприпаси за тях, когато те са придобити за културни цели;

Сега може да е било и нежелана грешка , но си пише Оръжия а не Огнестрелни оръжия , а самото триене на постовете за заглушители се прави само за ВАША-та сигурност , форума не го бърка какво пише в него , но ако някой реши да прави Европейска акция - ще ти кажа точно как се действа.

МВР имат право да изискат Адреса ти в къщи от Интернет доставчика ти - казвам го от опит защото последните 15 години работя само с интернет доставчици - и сме имали 10-тки запитвания от МВР - Иначе на мен снимките не ми пречат :) , правя го за ВАС!
 

DANNY

Редовен Потребител
Ихааааа :yahoo:
Я вижте какво открих в страницата на ЗАРИМЕКС.

Много добра цена!
Браво! :bravo: :bravo: :bravo:

Clip_2-25.jpg
 

lynx

Редовен Потребител
Цената е супер.
Но тия съвсем изплискаха с това:
"Продуктът не може да се закупи онлайн заради закона в БГ, заповядайте в магазина да си го закупите"
Не знам за кой закон говорят :eek: ;) но стрипърите не са описани никъде и не знам да има забрани и/или ограничения за тях. :)
 

DANNY

Редовен Потребител
lynx написа:
Цената е супер.
Но тия съвсем изплискаха с това:
"Продуктът не може да се закупи онлайн заради закона в БГ, заповядайте в магазина да си го закупите"
Не знам за кой закон говорят :eek: ;) но стрипърите не са описани никъде и не знам да има забрани и/или ограничения за тях. :)

Магазина е чисто нов. В кв. Дървеница.
Малко хора знаят къде е.
А това е начина да се научи и види на место.
Те като те накарат да идеш на место, все ще те излъжат да си купиш и още нещо :)
Това си е 100% реклама на магазина. :)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Да да... реклама било. А такива като мен за един стрипер да идат до София .. Странна рекламна стратегия.. Писах им - ще видя какво ще отговорят.
 

DANNY

Редовен Потребител
CaMyPau написа:
Да да... реклама било. А такива като мен за един стрипер да идат до София .. Странна рекламна стратегия.. Писах им - ще видя какво ще отговорят.

Такива като тебе, казват на такива като мене и някой и го копува :pardon:
 

tzocho

Потребител
DANNY написа:
CaMyPau написа:
Да да... реклама било. А такива като мен за един стрипер да идат до София .. Странна рекламна стратегия.. Писах им - ще видя какво ще отговорят.

Такива като тебе, казват на такива като мене и някой и го копува :pardon:

И за да не разкарваш Дани от другия край на София, можеше ми се обадиш.
P.S. Комисионната ми е процент от цената на стоката превърнат в ml. Троянска сливова. ;) ;)
Гледам по други сайтове да се предлага на
42.58EUR http://www.progunner.eu/hatsanairstripperunf-p-636.html?language=en&currency=EUR
48,00euro http://www.en.militaryshop24.eu/index.php?action=showProductDetails&idKategorieWybrana=175&idProduktyWybrany=582
Днес ще намина да го видя как изглежда като изработка. От това зависи дали ще си нарежа цевта или моя майстор ще ми прави друг, ей като този:
img_0549.jpg
 

andi

Редовен Потребител
В Пловдив , магазини "Прицел" има хатсански стрипер . Много добре изглежда на живо . Цена 36лв. В неделя на състезанието ще гледаме да вземем .
 

братушка

Редовен Потребител
Комисионната ми е процент от цената на стоката превърнат в ml. Троянска сливова.
;) ;) ;)
39лв - 1 % = 0,39ml.
Може и да ти стигне да я помиришеш ;)
Ама как ще търси Оги да купи такова количество не мога да си представя :lol:
 

DANNY

Редовен Потребител
Уш, Заримекс са вносителите а пък продават по-скъпо! :eek:
Винаги ме е дразнила тази черта в българските търговци!
Вносителя да продава по-скъпо от търговеца на дребно.
Всеки иска да си избие парите за новия си магазин за няколко месеца. :wall:
 

DANNY

Редовен Потребител
На времето работих в една ф-ма за производство на алкохол.
Ние бяхме техен централен склад.
Ние имахме официална ценова листа.
Когато дистрибутирахме нашите продукти на пазара, клиентите ни казваха, че си ги взимат от еди-къде си.... на по ниски цени.
Какво се оказа, че взимат нашата стока от една от борсите на която сме продавали с ТИРове алкохол и те са взели най-високата отстъпка от 35%
После пускат алкохола /нашия/ през 10% и ние нищо неможем да продадем от собствената си стока.
Нашата фирма /тогава/ не пожела да свали цените до техните.
Това как се нарича?
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
DANNY написа:
Уш, Заримекс са вносителите а пък продават по-скъпо! :eek:
Винаги ме е дразнила тази черта в българските търговци!
Вносителя да продава по-скъпо от търговеца на дребно.

Тук "далаверата" според мен е че Заримекс предпочитат да нямат контакт с крайния клиент.
 

Termina4

Потребител
DANNY написа:
На времето работих в една ф-ма за производство на алкохол.
Ние бяхме техен централен склад.
Ние имахме официална ценова листа.
Когато дистрибутирахме нашите продукти на пазара, клиентите ни казваха, че си ги взимат от еди-къде си.... на по ниски цени.
Какво се оказа, че взимат нашата стока от една от борсите на която сме продавали с ТИРове алкохол и те са взели най-високата отстъпка от 35%
После пускат алкохола /нашия/ през 10% и ние нищо неможем да продадем от собствената си стока.
Нашата фирма /тогава/ не пожела да свали цените до техните.
Това как се нарича?
Некадърност се нарича
често необразовани хора измислят свой начин на управление и нямат нужда от икономическо образование за да печелят добре. :wall:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
shstanchev написа:
Тук "далаверата" според мен е че Заримекс предпочитат да нямат контакт с крайния клиент.

Писах им и току що виждам статуса:


Вашата поръчка е обновена при следния статус.

Нов статус: Изпълнява се

Между другото може би е един и същ и за двата калибъра или греша ? Утре ще ида до Еконта да видя дали нещо са пратили..
 

tzocho

Потребител
Между другото може би е един и същ и за двата калибъра или греша ? Утре ще ида до Еконта да видя дали нещо са пратили..

Оги, добрата новина е че стриперите са различни за всеки калибър, като има налични за 4.5, 5.5 и 6.35.
На мен обаче не ми хванаха окото и ще си правя поръчков.
 

DANNY

Редовен Потребител
Затегнете го на един Хасан и вижте колко е стегната резбата! Хлопа ли и дали има съосие....
 

andi

Редовен Потребител
когато бях в магазина ги пробвах на двете 65ци - перфектни са . Не се сетих да ги сложа на 44ката и на лонга :pardon:
Ако цевта ми беше с такава резба щях да купя още тогава , и сега пиша за резултати :)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Вече е у мен. Изглежда много добре направен. 5,52 размер на отвора. Регулиране по дължина. Засега няма да го тествам, защото моята цев е без резба. Двоумя се между преходник или да престържа директно стрипера. Вашето мнение ??

Адаптора е ето такъв:
http://www.ebay.co.uk/itm/ACC412-1-2-UNF-SILENCER-ADAPTER-15MM-AIR-ARMS-S200-/170551823218?pt=UK_SportingGoods_Hunting_ShootingSports_ET&hash=item27b5ae4b72

Ако някой може да изработи или има излишен също да пише. :cheers:
 
Нагоре