AGN Technology - VULCAN

Gadnqra

Редовен Потребител
Хубаво щеше да покаже каквото трябва, а не плява. Не видях никъде снимки и подробно описание на ударник, трансферпорт, пружини, клапан, проходни отвори, дотиквач, размери, редуктор, задредукторна камера и т.н.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
След среща с Павката - shaman, в магазина му, останах много приятно изненадан от новия Vulcan 3 - огромен пауър пленум, който дава възможност за голям диапазон на настройки на скорости. Пушката е напълно възможно да се изстиска до 160 джаула. Много ми хареса и май ще се добави в касата с пушките и един Vulcan 3.
 

shaman

Редовен Потребител
След среща с Павката - shaman, в магазина му, останах много приятно изненадан от новия Vulcan 3 - огромен пауър пленум, който дава възможност за голям диапазон на настройки на скорости. Пушката е напълно възможно да се изстиска до 160 джаула. Много ми хареса и май ще се добави в касата с пушките и един Vulcan 3.

Както се казва - "Който разбира тук се спира" ;)

Да му е честита на Ники новата придобивка и много десятки !
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Благодаря, Павка!
Първи впечатления:
Много красива. Разглобих я - просто и ефективно устройство. Изпипани детайли. Всичко е направено със замисъл - аз лично не открих нещо, което да не ми харесва. Спусъкът е перфектен. От завода, без да пипам нищо: 306 - 308 м/с, с JSB Knockout - 2,2 гр. От 260 до 150 бара - 4 пълнитела с тази скорост. С натягане на 1 оборот на пружината на ударника: 316-318 м/с, със същия проектил.
Потвърждавам - няма какво да се пипа! А който все пак иска - пушката носи много на тунинг и усилване.
 
Последна промяна:

Gadnqra

Редовен Потребител
Благодаря, Саше! Тези дни ще дам информация за точността, само да намеря малко време.
 

zograffa

Редовен Потребител
Тук въпрос за точността направо звучи обидно.А най-хубавото на тези пушки е,че дори и година да не си я пипал,пак стреля по същия начин.Изпипано,здраво,безпроблемно дълги години,направо скучна работа.
Честито,да и намериш правилния проектил и скорост и после само кеф.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Благодаря, братле! И аз очаквам точността да е на ниво. Тия дни ще я пробвам с няколко слъга - Knockout, H&N, ZAN и NSA. Магазинът на Павката е зареден догоре с такива, така, че ще има за проби.
 

Бай Колю

Редовен Потребител
За любителите на марката.
Как изглежда AGN Technology Uragan 6.35 (92 джанки) с поставен бипод - ръкохватка двунога.
Оптиката е Sightron S TAC 4-20x50.
С дулен компенсатор
Със заглушител
И мощен фенер
 

georgi-cbr

Потребител
Ники няма нужда да показва нищо по вече от това тя пушката се вижда ,че е направена още от завода ,няма нужда да се пипа нищо ,това не са Турските боклуци на бай Хасан и Крал.
Хубаво щеше да покаже каквото трябва, а не плява. Не видях никъде снимки и подробно описание на ударник, трансферпорт, пружини, клапан, проходни отвори, дотиквач, размери, редуктор, задредукторна камера и т.н
 

Gadnqra

Редовен Потребител
На клипа, който коментирах, е показана пушка Вулкан 3, в 22 кал. Имах предвид, да покаже, какво е правено по пушката, за да се вдигне мощността до 153 джаула. От завода пушката е около 60 дж.
 
Нагоре