AGN Technology - VULCAN

немезис

Редовен Потребител
Колкото да пробвам хроното две, три пълнителчета. JSB 3.25 ги стреля 260,261 един метър разлика. Мн. Добро плато.
 

Attachments

  • IMG_20220206_131546.jpg
    IMG_20220206_131546.jpg
    198.7 KB · Прегледи: 72

shaman

Редовен Потребител
Днес си викам - я да видя Vixen 5.5 (дългата версия) как се справя на по-големи разстояния ;)
Разпънах мишените първо на 180 после на 200 метра и мисля, че се получи добре...
Стрелях с H&N Slugs 21grain.
IMG_0049.jpeg IMG_0051.jpeg IMG_0050.jpeg IMG_0053.jpeg IMG_0054.jpeg
 

jony

Потребител
Здравей колега shaman, групата ти е мн-добра, на каква начална скорост ги стреляш тия слъгове от 21gr
 

shaman

Редовен Потребител
Цевта е в шрауда, част от който служи и за модератор.
Цилиндъра е карбонов и е отзад.

Vixen-500x500.jpeg
 

Niki

Редовен Потребител
Много шумна, вярно на закрито е, мерил ли си колко децибела е, колко е диаметъра на заглушен ата, изглежда поне 40мм?
 

llcoolj

Редовен Потребител
Много шумна, вярно на закрито е, мерил ли си колко децибела е, колко е диаметъра на заглушен ата, изглежда поне 40мм?
Не е шумна изобщо. Така ти си чува защото се стреля в затворено помещение (хале).
 

shaman

Редовен Потребител
Много шумна, вярно на закрито е, мерил ли си колко децибела е, колко е диаметъра на заглушен ата, изглежда поне 40мм?
Във видеото са включени микрофоните и на двете камери, които снимат и звука се наслагва и се чува основно удара в мишената.. :) Освен това е стреляно в хале, което кънти яко ! Иначе шрауда е 50мм.

IMG_0233.JPG


Ще премеря и децибелите и ще пиша тук...

П.П. Премерих ги:
IMG_0234.JPG
 
Последна промяна:

shaman

Редовен Потребител
И така.. Вече имам отговор на въпроса "Има ли пушка, която стреля идеално директно извадена от кашона" ;)

Vulcan3 с дългата цев, кал. 6.35. Слъгове H&N 32grain, разстояние - 70 метра.

Пушката пристигна тази сутрин и просто не се сдържах да я изпробвам:


IMG_0406.jpegIMG_0405.jpeg

 

shaman

Редовен Потребител
Вчера въпреки жегата пострелях с Вулкан .25 на малко по-големи дистанции..
Не ми стигна времето да пробвам на 250 и повече метра, но и това ще стане :)

 
Нагоре