29.11 - FT Open 2x30 Стара загора

lynx

Редовен Потребител
Преди малко при нас в София заваля първи сняг, дано до утре не го отвее към Стара Загора.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Рачо тука сняг трудна работа.Аз ме е яд че никога не вали тук най много за ден два да има.
 

Dominus

Редовен Потребител
5225baf6038e94e82a26a16ab849b890.jpg
 

lynx

Редовен Потребител
По дифолт в Ст.Загора винаги е осезаемо по-топло спрямо София.
Тук в момента е +3*С и няма шанс да се задържи, но пръска сняг за да ни е гадно и да не забравяме, че е края на ноември :D
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Милко прибери си е си почини като бая човек.
Кой ще пипа по това време?
Не ще да слуша, дано успее да се наспи като човек в колата.
Утре пак да кажа не се притеснявайте, че реката минава зад моста и малко е залят пътя минава се спокойно ако все пак някой има затруднения и някакви притеснения да звънка ще дойдем да го вземем - Лека вечер на всички и до утре :cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Спете спокойно вече е сухо ако не завали дъжд тази вечер до утре няма и да има помен от мокро след моста.;)
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Ей аз тамън наплюнчих чашките да свикват с обстановката за утре :lol:
 

тачи

Потребител
Успех на всички участници в състезанието, браво на организаторите!!! Стискам палци...!
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Благодаря Тачи живи и здрави следващия път и ти ще си в нашите редици.

МАЛКО АКТУАЛНА ИНФОРМАЦИЯ:
Нама вече вода след моста.Мимавайте смело,който мисли че колата му е по кофти за кал нека да не влиза по черния път а да остсви колата на тревата в началото но не на асвалта че по пътя минават коли за фермата по горе.Лек път ви желая и не се притеснявайте за мен не съм спал тук просто станах по рано и дойох да дооправяме трасето чакаме ви.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Днес само затова ще имам сили.Срам не срам лягам да си почивам.
Ето резултатите от днес утре ще прегледам пак картите за евентуални грешки но мисля че няма такива.

ПП.Все пак пишете по една дума като се приберете да знам че всичко е ндаред:cheers:
 

Attachments

  • Резултати.xlsx
    9.8 KB · Прегледи: 41
  • Резултати.jpg
    Резултати.jpg
    116.2 KB · Прегледи: 70

оги-пз

Редовен Потребител
Даже вече и вечерях.
Милко състезанието беше прекрасно, прекарах си чудесно.
Благодаря за организацията и се озвинявам,че помогнах само с 2мишени накрая,но си прецаках кръста.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
И аз благодаря за прекрасния ден изкаран в компнията както на добри стари приятели така и на нови. Всичко беше перфектно и се надявам вече да е за постоянно. Мисля че е време Милко да си заплюе дата и вече ежегодно да има Старозагорско мероприятие което да е традиционно. Ние разбира се ще помагаме. Още веднъж благодаря !

Sent from my A850S using Tapatalk
 

rashko

Редовен Потребител
На мен също ми замина кръста, но въпреки това в тази компания винаги си изкарвам перфектно.
Благодара на организаторите за състезанието и чудесния ден.
 

Dominus

Редовен Потребител
Аз току що влизам. Имах чувство че ще заспя по пътя да го е.. и карах на отворен прозорец. Как не се намери някой русенец да идва, че и да ме отменя от време на време по пътя.
Пострелях супер. Повеселих се, като основен виновник за това е Румбата :)
Милко, адмирирации за ентусиазма и желанието. Вятъра наистина беше женски :D
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
И ние се прибрах ме се по-живо, по-здраво в Троян.
Поздравления към организаторите на мероприятието. Бяха се постарали доста и всичко беше на ниво. Както като дистанции така и от към интересни коридори. Ако не греша има само едно спиране за аварирала мишена.
Още веднъж браво приятели. Ева ла за ентусиазма и бих казал, че този ентусиазма прирасна в утвърдена ФТ дестинация.
Радвам се, че ви познавам момчета.
Лично аз не съм особено доволен от резултат си, въпреки, че достигнах моите 70%, които вече както казах, не стигат вече за добро класиране.
Тук ще отворя една скоба и ще споделя нещо което лично аз съм го изпитал, споделям го защо днес видях няколко нови запалени колеги по ФТ. За което ги поздравявам и им пожелавам да се виждам е по-често по трасетата.
Искам да споделя, че когато започнах да стрелям ФТ, а това беше преди 5 години постигах 50% успеваемост. Хора със 70-75% спокойно влизах в тройката. Трябваше ми 2-3 години стрелба за да стигана до 70% успеваемост. Друг е въпроса, че тези 70-75% вече не са достатъчни за призово място. Така, че колеги начинаещи не се отказвайте, а стреляйте и резултати ще дойдат. Най-добрата тренировка е участие в състезание. В колкото повече състезания участвате толкова по-вече опит трупате и ставате по-добри.
На тези колеги които по 2-3 месеца не стрелят и правят спокойно 85-90% успеваемост на състезание ги поздравявам най-искрено, защото това е дарба според мен. Това го казвам, защото преминаването от 70% към 90% успеваемост на състезание иска вече психика, спокойствие, рутина, опит и изключително подобряване на стрелбата от задължителни позиции и най-вече от прав. Поне за мен това е трудно. Иска се доста тренировки и участия в състезания.

Успех на всички които искат да се усъвършенстват във ФТ.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
По живо по здраво се прибрахме и ние в София.
Благодаря за приятното мероприятие беше ми много приятно да се видя с всички вас колеги. Дано за напред се събираме все по-често из цяла България.
Поздравления на всички печеливши, а на всички други повече тренировки.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Чудесно мероприятие! Благодаря на организаторите и на всички присъстващи- изкарах си отлично!
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ето и снимките:https://www.facebook.com/milko.petkov/media_set?set=a.10203999444901580.1073741832.1686956094&type=3
От ФБ са ако някой не може да ги види да казва ще ги кача някъде другаде.Шарнал съм ги и в ФБ страницата на ФТ България който има права там може да ги прехвърли в албум и там.

Благодаря на всички за хубавите думи.Най голямата награда за мен е като се сетя за това хубаво състезание и като гледам снимките с толкова много усмихнати хора.Надявам се наистина да сте си си изкарали добре въпреки студеното време.Другия път преди състезание ще правим малко гимнастика за разгряване да знаете ;):)

Аз след почти 12-13 часа сън се чуствам перфектно дано и вие да сте успели да си починете:cheers:

ПП.Ето снимките качени другаде http://milkop87.snimka.bg/hobby/ft-open-2x30-stara-zagora.888375
 
Последна промяна:
Нагоре