29.11 - FT Open 2x30 Стара загора

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ами значи състезание ще има:cheers::bravo::cheers::bravo::cheers: току що поръчах част от работите за състезанието след малко отивам да набавя още неща по осигуряването на всичко.
Ще поразпитам къде е по удачно да се спи и ще пиша в темата.:cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Просто ориентировъчно мога да ти кажа, най-близките места за нощувка до трасето са в Старозагорски минерални бани - виж какво излиза из сайтовете за оферти там. Има и едно хотелче до пътя преди Баните http://www.koncheto-sz.com/?view=featured тука нощувките са по-евтини май около 45-50 лв май бяха за двойна стая. Милко нека поразпита и той по си знае региона ;)
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
За жалотст си е скъпо почти навсякъде около Стара загора.Това което предложи Ники наистина май е най евтиния вариянт за спане около мястото.След малко ще говоря с колегите да видим какво ще кажат и те и довечера ще споделя какво сме измислили.;)
Погледнах и хотел Сити който се води уж от евтините в града но и там се оказа солено за жалост.
Иначе евтини хотели в града са хотели "Стимул" "Мания" и "Калина" но предупреждавам че последните два са малко по като за несемейни двойки :no: ако ме разбирате какво имам предвид.Ако някой има конкретно питане за място за спане да пита ще му кажа как е и дали си заслужава но за сега това мога да дам като инфо за спане в региона.

Аз ще спя на полянката така че който има желание и му се мръзне може да остане и там.:cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Относно спането във и около Стара загора се оказа проблем.Хотел Стимул е 45 лв. за двойна стая,на същата цена е и хотел Железник.По евтино и приемливо не открих в Стара загора.Любо каза за Кончето там не съм ходил но мисля че ще е добре при положение че е близо до мястото на състезанието.На Старозагорски минерални бани си е доста скъпо като цяло не съм запознат с всички хотели там и не мога да кажа мнение,за съжаление и приятели не успяха да ме насочат къде може да се спи там.Ако някой има конкретно питане за място за спане нека да пита ще се опитам да помогна и да дам повече информация.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Айде на евтинията излезе нещо интересно като се разтърсих. Само се обадете да проверите бачкат ли все пак и актуални ли са цените http://www.tourism-hotels-bulgaria.com/objects/5743/Почивна база Пряпорец в курорт до село Пряпорец
Ако имам път събота на там ще мина лично да разгледам и разпитам ако не сте се обадили до тогава ;)
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Радвам се че има желание и мераци да идвате надявам се всичко да е наред и да се съберем пак хора и да се позабавляваме както си му е реда.


Моля само който ще идва със сигурност да се запише тук в темата в следната форма:

Име...................... Фамилия.......................
Пушка........................................................
Оптика.........................Чашки....................


Така ще ни помогнете за по лесното организиране на всичко.Благодаря :cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Времето надявам се няма да е гадно най много да е хладно но не мисля че ще завали.

Ето състезателните карти с които ще се проведе мероприятието:
(Павка извинявай но малко краднах от твоите карти но ми харесаха много как са направени и лесни за употреба.)
 

Attachments

  • Състезателна карта.jpg
    Състезателна карта.jpg
    333 KB · Прегледи: 21

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Васил Василев
Steyr LG110 FT
Leupold Competition 45x45
JSB Exact 4.52

Велислава Дункова
Feinwerkbau C62
Sightron SIII 10-50x60
JSB Exact 4.52

Ще се опитам с Леуполда да търся мишените и да се науча да меря с него, че не ми се разменят сега оптиките, а и жената не иска с Леуполда
 

оги-пз

Редовен Потребител
Огнян Каяджиев
Daystate mk2 platinum 4.5mm 16j
Big Niko jsb 0.547 4.53mm
Там съм само да не мине котка път.
Има ли желаещ да услужи със седалка , че още нямам.
Иначе трябва да стрелям от коляно и прав, пък нака съм много добър и няма да е честно.:cheers:
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Все ще си в двойка с някой който има възглавница.
Ще стреляш с неговата, и така ще я подържате все топла. ;)
Ако пък на мен ми се размине стрелбата ще ти дам моята.
:cheers:
 
Нагоре