29.11 - FT Open 2x30 Стара загора

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Днес ходих да стрелям Евата е в ебати формата.... макар и вертилник горе вече имам паралакс и някаква уж прострелка.Ше се боря за купа гаранция.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Хахахах дай Боже всеки му :). Очертава се сериозна конкуренция.Дано се появят още колегииии.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Не е изключено хората по света си пуцат с пружинките и си правят мн сериозни резултати.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Съветите са най-малкия ти проблем, но по себе си съдя че от състезанията се учи най-много.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Такааа всичко е налице вече и инвентара е готов за състезанието нямаме само клипбордове и хронометри и ще помоля Софиянци или Мускетарите да вземат ако е удобно.Благодаря предварително:cheers:

Аз отивам да оглеждам мястото и да набелязвам коридорите ;)
 
  • Харесвам
Reactions: kid

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Такааа всичко е налице вече и инвентара е готов за състезанието нямаме само клипбордове и хронометри и ще помоля Софиянци или Мускетарите да вземат ако е удобно.Благодаря предварително:cheers:

Аз отивам да оглеждам мястото и да набелязвам коридорите ;)
Ще ги взема - в мен са
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Малко да се ориентирате ;)

Почнах да снимам от разклона за пряпорец до самото място"Долната полянка"както си я знаем ние.
На снимките съм начертал пътя който съм снимал има два плана за да се ориентирате.:cheers:
 

Attachments

  • път.jpg
    път.jpg
    190.8 KB · Прегледи: 20
  • 123.jpg
    123.jpg
    176.3 KB · Прегледи: 21

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Милко това не е ли същото място което беше миналото състезание,но след моста не на дясно а нагоре и после в ляво?
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Да точно така :cheers: Аз в първия пост бях писал че е почти същото само че е на по широката поляна.Лятото го направихме на другата с цел да сме на сянка.;)
 
Нагоре