29.11 - FT Open 2x30 Стара загора

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
За напред ще гледаме да изчистваме нещата, и да разнообразяваме трасето до колкото ни позволява теренът, и аз имах някакви идеи за по-трудно трасе (за другия път ще остане), но нямах време да ги обсъдя предварително с Милко пък и времето в събота определено не беше с нас и трябваше доста бързо да действаме в редките моменти когато спираше да вали. Като цяло установихме само два проблема с мишени, които бяха леко завъртени и имаше просвет, но за втория кръг ги оправихме и хубаво, че Румен каза за това. Добре и другите ако виждат подобни неща да казват за да се знае за напред къде трябва да се внимава и да не се допускат нередности от наша страна. Специално за това грешката е моя, защото аз трябваше да гледам дали са добре разположени мишените, но явно вече от тъмнината в която го правихме съм пропуснал тези нередности.
За следващия път ще се постараем с Милко да ви измислим едно наистина трудно ФТ трасе :D само време да имаме да го подготвим и времето да е хубаво ;) До нови срещи :cheers:
 
Последна промяна:

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Еми както каза Самурай /Оги/ време е да забиете месец и по-късно дата за 2016 година в календара и да можете спокойно да се справите с всичко навреме. На мен лично Стара Загора много ми допада като Фт-дестинация.
:cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
време е да забиете месец и по-късно дата за 2016 година в календара
След нова година като се прави календара за 2016 ще обсъдим с вас ,Софийската група и всеки който организира ФТ мероприятия кога и как ще правим състезания през годината ще се радвам да може да напълним календара така че да има поне по едно на месец.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Благодаря ви момчета за положения труд по организацията и най-вече за ищаха, който имате, за да ни доставите истинско удоволствие от хобито ни!
Дано сме повече такива ентусиасти и да разберем, че всичко правим за нас си и нашето забавление.
Ако имам възможност и подкрепа от още колеги, ще организираме още едно състезание в средата на месец декември в София, за да завършим подобаващо сезона. Надявам се да има желаещи да дойдат и да постреляме на поляната или на беседката при камината.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Еми да се надяваме догодина да не е така къс.
За поляната аз съм с 2 ръце за. Разпъва се бързо трасето, вятър колко искаш, само желаещи да има да стрелят.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Аз съм за и мога да кажа дата на която със сигурност съм свободен 12-13.12.2015 ако имате желание за тогава ще дойда.:cheers:
 
Последна промяна:

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аз съм за и мога да кажа дата на която със сигурност съм свободен 12-13.11.2015 ако имате желание за тогава ще дойда.:cheers:
12-13.11.2015 вече сме декември Милко :D инак за момента не мога да кажа аз ще мога ли, но ако съм свободен съм на линия, стига да е неделя, че съботите ми е проблем.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Да извинявам се.А сега се сетих че и тогава ще се отработва офицялно 31 декември.Така че на много колеги може да не им е удобно.Абе декември си е труден за състезание май.:wall:
 

Dominus

Редовен Потребител
Епа кво му е на 13?
Румба, ако живееш в София нищо и няма, но ако си до 18-20 ч. на работа друго ще мислиш. До сега винаги подобни дати са избягвани. 19-20 според мен са по-удачни, по-скоро 20-ти. Пък и нали коледно го нарекохте.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Дават го лошо времето тогава. Но може и да се промени прогнозата...

07165879d347554db8c6cd87580c7582.jpg


Sent from my A850S using Tapatalk
 

Dominus

Редовен Потребител
Те за 10 дни не могат да го позная, та камо ли тогава. Лятото всички заети, а сега повече от мераклии.
 
  • Харесвам
Reactions: kid

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Абе то и за 2-3 дена също ама карай.Мен в студа ми е по кеф жегата повече ме мори.За мен няма значение кога ще е но ако ще правите състезание нека е удобно за вас.И няма смисъл от много мишени мисля че 2х25 или 2х30 е предостатъчно за тоя къс ден.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
На 13.12.15 май няма да е удобно защото 12.12.2015 е официален работен ден за страната. На мен лично не ми пречи на 13.12. защото в събота съм отпуска. но пък го дават да вали на 13.12.2015 г. На 20.12.15 и 27.12.15 г. вече го дават студено почти минусови температури. Но ако решите ще дойда.
Помислете за 06.12.2015 няма работна събота, дават го +12 градуса.
Все пак си е решение на организаторите.
Лично аз ще гледам да присъствам когато да го направите.
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Добрах се най-накрая до компютър :) ...
Благодаря на организаторите за това, че отново ни събраха и се нагърбиха с организацията.
Браво момчета. Евала за ентусиазма :bravo:
Получи се едно изключително приятно мероприятие,
на което се видях, побъбрих и се смях все с приятни хора.

П.П.
За първи път ми се случва от сладки раздумки и смях да объркам/ме/ позицията за стрелба и съответно Х-савете да станат 0-ли.
Ама много сладът беше моабета ей... :D:D:D
Не усетих кога свършиха коридорите...:eek:
Но въпреки всичко, съумях да извлека ценна за мен информация...
Разбрах , че щаера има "копче" :lol::lol::lol:
До нова среща приятели... Чакам с нетърпение.
:cheers::cheers::cheers:
 
Последна промяна:
Нагоре