Ямболската група

amudjiev

Потребител
Цитат на Миро от другия форум
"Жоре прочетох какво си писал във другия форум.
Не трябва да обвиняваме Светльо(cdman) за нищо. Той не е виновен за нищо и мерките му са напълно справедливи. Не желая да се настройвате(ме) против cdman с който се познаваме лично и е много приятен и точен човек. Ако и на мен ми звънеше по телефона всеки ден някой ревльо като Данньо (DANNY) и плаче като вдовица за х... аз също бих постъпил така. Наказанието е много леко което е наложил даже. Единствено от наказанието ми тежи че не мога да отговоря на ЛС на въпросите които хората ме питат.
Дори съм съгласен да не мога да пиша завинаги и да имам право само на ЛС обаче и същото да важи за Данньо (DANNY)
Погледни колко е спокоен форума при липсата на "драскачите"
Ще си изтърпя чинно наказанието щом съм си го заслужил "
 

bor1968

Потребител
И аз съм на мнение, че БАН-а е наложителен когато се пресилят нещата. Но в случая има един дето не приема чуждото мнение и се заяжда с много хора из форума и който му се върже пати. Та случая е като в казармата, заради един си патят много. То стана като вица дето всички караме в насрещното, а само той е в правилната лента. Ама защо му се връзваме на акъла не ми е ясно? Най лесния начин е да се държим все едно го няма и де не отговаряме на провокациите му, макар и да е трудно. Щото като си пишеш нещо и някой ти налита с обвинения е трудно да не отговориш.
То и това е причината доста хора да влизат и пишат все по рядко. Сега като няма дразнители форума е мъртвило. Добре, че имаше среша та да се пише нещо.
Аз лично като вляза и видя, че един си води монолози и отговаря болезнено, свойчески и арогантно на всички, все по рядко влизам и пиша. Но предполагам, че след месец нещата ще си дойдат на място и понеже ,,децата нямат спирачки" ще се почне отново и пак всички ще сме в насрещното.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
bor1968 написа:
И аз съм на мнение, че БАН-а е наложителен когато се пресилят нещата. Но в случая има един дето не приема чуждото мнение и се заяжда с много хора из форума и който му се върже пати. Та случая е като в казармата, заради един си патят много. То стана като вица дето всички караме в насрещното, а само той е в правилната лента. Ама защо му се връзваме на акъла не ми е ясно? Най лесния начин е да се държим все едно го няма и де не отговаряме на провокациите му, макар и да е трудно. Щото като си пишеш нещо и някой ти налита с обвинения е трудно да не отговориш.
То и това е причината доста хора да влизат и пишат все по рядко. Сега като няма дразнители форума е мъртвило. Добре, че имаше среша та да се пише нещо.
Аз лично като вляза и видя, че един си води монолози и отговаря болезнено, свойчески и арогантно на всички, все по рядко влизам и пиша. Но предполагам, че след месец нещата ще си дойдат на място и понеже ,,децата нямат спирачки" ще се почне отново и пак всички ще сме в насрещното.
Прав си Янко и заради съотвения човек раздела дъръ-бъръ е спрян, не виждам как може един раздел да е виновен за караници между нас ??? Знам за себе си, че не трябва да му се връзвам и да му отговарям, ама някой път не ме слуша главата, защото своеволията му идват в повече и на мен, както и на колегите, които отнесоха БАН.
И много интересно как изведнъж и Дани стана толкова активен в този инак глупав раздел за него, и заваляха кавгите, но не е удобно да го видят това някои хора :( Колко хора вече са БАН-ати заради един, и все тоя в насрещното не е виновен.
А закрият ли раздела, аз лично ще пиша само на Л.С. до които си искам, и евентуално в "купува-продава" и мероприятия и до там ! Щом ще ни ограничават и аз ще си огранича посещението тука :-\
 

Hyp3r

Потребител
А така вълна от недоволни съфолумци :crazy: .Лично аз не съм запознат с обстоятелствата довели до тук,на съм против хора като Станимир ,който на мен лично много ми е помагал и отделял не малко време зада обърне внимание на всички.Предполагам ,че доста хора ще се съгласят с думите ми.Не бива можещите и знаещите да бъдат слагани под бщ знаменател с тези кои :cheers:то провукират всички.
 

amudjiev

Потребител
Приятелю....форума не се дели на можещи,знаещи и незнаещи....но не бива да се оставят драскачи да предизвикват останалите съфорумци....Всеки нормален човек би трябвало да се вгледа в себе си отстрани и да свери часовника...дали не прекалява.
 
A

Anonymous

Гост
аз мисля дане влизам в спора ( нека и мен даме :rambo: Banaat :rambo:Мирка несправедливост приател те всички цигани имат право :bravo: но ние сме тук в форум и сред приятели :goodbye:които не ни иска да ни спира :bravo: има и ревлиовци :D китки :stop:до скоро колеги
 
A

Anonymous

Гост
DANNY написа:
Мисля, че нямате право да ползвате националният герб.
Проверете за всеки случей но мисля, че трябва да отговаряте на определени изисквания, най-малкото е да сте националния отбор.
кои какво не може_______ от тук си почнал : ревлио______ всезнаещщщ
 
A

Anonymous

Гост
kebra4o написа:
DANNY написа:
Мисля, че нямате право да ползвате националният герб.
Проверете за всеки случей но мисля, че трябва да отговаряте на определени изисквания, най-малкото е да сте националния отбор.
кои какво не може_______ от тук си почнал : ревлио______ всезнаещщщ
очаквам ))))))) банннн))))) колеги
 

boceto84

Потребител


Re: Ямболската група
« Отговор #1739 -: октомври 22, 2012, 22:05:12 pm »
Цитат
Понеже и аз не одобрявам БАН -а на Миро предлагам Ямболската група да се прехвърли временно в другия форум.....като са ни запушили устите.... Аз съм ЗА .......Един за всички,всички за един!
 

njatanasow

Редовен Потребител
st_beer написа:
Момчета много Ви моля не правете панаири заради мен в другия форум http://forum.airguns.bg . Зная че на никой не проблем да го нахранят с БАН-ица и дали ще пише или ще си "почине" за месец или пък да се премести в друг форум ама не трябва да е така. Всички от форума знаят къде и кой е проблемния човек и кой предизвиква и дразни хората . Форума обаче си има правила и те трябва се спазват както и да се уважават админа и модераторите.Тяхната работа не е никак лесна и винаги някой им е сърдит. Те са хора като нас и бъдете сигурни им е много неприятно когато се налага да вземат такива тежки решения за наказания. Много Ви моля не постъпвайте така със Светльо(cdman) понеже никой освен мен от групата не го познава и наистина не заслужава подобно отношение момчето.
 

boceto84

Потребител
Радвам се че има още такива хора като Миро(st_beer).Незнам само щом всички знаят " къде и кой е проблемния човек и кой предизвиква и дразни хората",Защо този човек няма право само на ЛС
 
A

Anonymous

Гост
:cheers:
boceto84 написа:
Радвам се че има още такива хора като Миро(st_beer).Незнам само щом всички знаят " къде и кой е проблемния човек и кой предизвиква и дразни хората",Защо този човек няма право само на ЛС
 
A

Anonymous

Гост
kebra4o написа:
:cheers:
boceto84 написа:
Радвам се че има още такива хора като Миро(st_beer).Незнам само щом всички знаят " къде и кой е проблемния човек и кой предизвиква и дразни хората",Защо този човек няма право само на ЛС
явно са от ГЕРБ :goodbye:нали са на власт -----отивам да :rambo: на макарата малко----нощтна сам :cheers:
 

cdman

Администратор
По спокойничко групата - да не се окаже че не може да влизате и във двата форума , ако не сте разбрали поддържам почти всичките доставчици във Ямбол и им настройвам сървърите .... st_beer си заслужи наказанието - така че кой солидарен кой не си е ваша работа но тук циркове няма да правите.
 

bai techo

Потребител
:eek: :eek: ???....................много жалко
демокрация по български .............
кой е по по най ......и до къде можем да влизаме ...в интернет
или и там не може ......................
ЧАО "ФОРУМ" :exclaim: :exclaim: :exclaim:
ПС..................може да го изтрият модовете,но да се замислят :exclaim:
...такова безпардонно отношение ....и то към цяла група
......жалка картина ........
 

andi

Редовен Потребител
cdman написа:
По спокойничко групата - да не се окаже че не може да влизате и във двата форума , ако не сте разбрали поддържам почти всичките доставчици във Ямбол и им настройвам сървърите .... st_beer си заслужи наказанието - така че кой солидарен кой не си е ваша работа но тук циркове няма да правите.

Бррррр, нещо ми стана студено изведнъж ......
 
A

Anonymous

Гост
Заради такива филми се създаде този форум.
Светльо, не се вкарвай /заради Дани/ в тези филми.И без това доста свестни хора спряха да влизат и да помагат със знание и с направа на помощни средства за хобито.Не забравяй как се реши направата на форума на Узана.
Нямаме нужда от още разпокъсване.
 

Hyp3r

Потребител
mmst написа:
Заради такива филми се създаде този форум.
Светльо, не се вкарвай /заради Дани/ в тези филми.И без това доста свестни хора спряха да влизат и да помагат със знание и с направа на помощни средства за хобито.Не забравяй как се реши направата на форума на Узана.
Нямаме нужда от още разпокъсване.

+1
 

amudjiev

Потребител
След БАН-а на бай Течо може би е ред да се заключи и "Ямболската група" та във форума да останат примирени с DANNY хора
 
Нагоре