Ямболската група

Hyp3r

Потребител
Някой има ли планове да ходи през почивните дни да стреля ?
Може да се съберем да постреляме и да се видим :) :cheers: .
 

Di_mitar

Потребител
В събота съм до към 14 часа на работа, евентуално по-късно ще съм свободен. За неделя нямам ангажименти
 

cdman

Администратор
mmst написа:
Заради такива филми се създаде този форум.
Светльо, не се вкарвай /заради Дани/ в тези филми.И без това доста свестни хора спряха да влизат и да помагат със знание и с направа на помощни средства за хобито.Не забравяй как се реши направата на форума на Узана.
Нямаме нужда от още разпокъсване.

Незнам за какви филми става дума - Виждам само хора които без да претеглят фактите тръгват да защитават Миро , защото е получил наказание. Дали е основателно или не наказанието никой не мисли - важното е да негодуваме.

Темата все още си стои заключена и там се вижда кой какво е писал. Даниел също е от наказаните - но това изобщо не се забелязва - общо взето тука принципа е дай да защитаваме нашто момче ...
 

amudjiev

Потребител
Не намирам за несправедливо наказанието на Миро, но считам че трябва да се взимат мерки преди да се стигне дотам, че доста повече хора да бъдат предизвикани да "драскат" из форума
Не бих искаш да продължавам по тази тема.
Все пак за мен ВО е за развлечение
 

ilian

Потребител
cdman написа:
По спокойничко групата - да не се окаже че не може да влизате и във двата форума , ако не сте разбрали поддържам почти всичките доставчици във Ямбол и им настройвам сървърите .... st_beer си заслужи наказанието - така че кой солидарен кой не си е ваша работа но тук циркове няма да правите.
 

Attachments

  • opa.gif
    opa.gif
    21.8 KB · Прегледи: 475

Hyp3r

Потребител
Di_mitar написа:
В събота съм до към 14 часа на работа, евентуално по-късно ще съм свободен. За неделя нямам ангажименти

Може в неделята да се видим ,хем да пробвам куфара :cheers: .Дано да е хубаво времето :) и да се съберем повече хора .Ще се обадим на нашето момче :crazy: да :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
миро ни сабра за група в тоз форум........ще стреляме както винаги с него.... наказанията са за тези които нени познават ...което е за жалост...кавото и да решите админите ... не ни касае ... хобито е наше .......ще стреляме ... а драскачите да си пишат .... за правдата :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
[

Незнам за какви филми става дума - Виждам само хора които без да претеглят фактите тръгват да защитават Миро , защото е получил наказание. Дали е основателно или не наказанието никой не мисли - важното е да негодуваме.

а дали е правилно :) :) и на място :) :) и все пак в кои сьд се гледа делото... входящ номер не виждам
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
kebra4o написа:
[

Незнам за какви филми става дума - Виждам само хора които без да претеглят фактите тръгват да защитават Миро , защото е получил наказание. Дали е основателно или не наказанието никой не мисли - важното е да негодуваме.

а дали е правилно :) :) и на място :) :) и все пак в кои сьд се гледа делото... входящ номер не виждам
Пич не се познаваме ама говориш глупости на корем наистина, не ни познаваш не знаеш с кой и какво комуникираме, не давай оценки кой какво говори и защитава ! Вземи първо се съветвай с Миро преди да пишеш по-добре ;)
Ела да се запознащ с хората на живо не оценяй хората пред монитора, по-тъпо нещо от това няма !
 
A

Anonymous

Гост
soundmax написа:
kebra4o написа:
[

Незнам за какви филми става дума - Виждам само хора които без да претеглят фактите тръгват да защитават Миро , защото е получил наказание. Дали е основателно или не наказанието никой не мисли - важното е да негодуваме.

а дали е правилно :) :) и на място :) :) и все пак в кои сьд се гледа делото... входящ номер не виждам
Пич не се познаваме ама говориш глупости на корем наистина, не ни познаваш не знаеш с кой и какво комуникираме, не давай оценки кой какво говори и защитава ! Вземи първо се съветвай с Миро преди да пишеш по-добре ;)
Ела да се запознащ с хората на живо не оценяй хората пред монитора, по-тъпо нещо от това няма !
има ..има ..савети не щта :goodbye:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Честит Ви празник и на двамата Димитровци Di_mitar(младши и старши)
Да ти е живо и здраво името!
Носи го чисто,за да грее от род на род
и от век на век.
Човек за името живее и само
с име е човек.

Това пожелание е от нашето момче и от мен. ;) ;) ;)
Да сте живии здрави
 

Di_mitar

Потребител
Благодарим :worship: за пожеланията на всички. Бъдете живи, здрави и много безветрени и приятни дни за нашето хоби. :cheers: на всички :yahoo:

Надявям се днес и ( или ) утре да се видим с някой от Вас и да :shootup:
 

vanko

Редовен Потребител
st_beer написа:
Гледам има предложения за стрелби. Понеже нямам възможност да пиша там където е предложението ще чета или ще чакам да ми се обадите за крайното решение. При всички положения събирането трябва да е днес (събота) понеже от утре времето го дават да се вгадява,застудява и да почва да вали. Ако има желаещо може и да напалим една скара.
 

Di_mitar

Потребител
Групата, говорих с Миро днес към 15 - 15,30 да вземем пушкалата, аз ще нося BBQ-то и някоя :meat: пък квото сабя покаже
 

Hyp3r

Потребител
За съжаление съм на работа и няма да мога да се освободя .А като гледам така през прозореца едно такова ...зимно ми изглежда :eek: .Хайде дано не ви издуха вятъра чашките . :cheers:
 
Нагоре