Ямболската група

st_beer

Редовен Потребител
amudjiev написа:
Мирка.....благодаря за мишената :rambo: :meat:
Голяма радост за малката беше..... ;) ;) ;)
Като прочетох това си я представих като момиченцето от клипа на руснака EDgun. Как се радвам на това детенце и как ми стопля душата като гледам клиповете. Просто ми пълни душата това детенце.Това са всички клипове понеже не мога да пусна конкретни заради ловните сцени.
http://www.youtube.com/user/TheEDgun?feature=watch
 

amudjiev

Потребител
Групата.....утре да вземем да се съберем при мен в базата да полеем Рейнджъра.
Аз целия ден ще съм там, но предлагам към обяд да прикадим прижолите.... :cheers: :cheers: :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Di_mitar написа:
То на тия пекани филийки дето ги направиха жените, пак като успяхме да стреляме ;)
:clap: за майсторките на скарата
:cheers: на всички от групата и следващия път дано се съберем по-сериозна група, че нещо ни останаха :meat: ;)
ще има времето идва вече :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
st_beer написа:
Здравейте групата
Днес ми свърши баницата и отново съм на линия ако ви е домъчняло за мен ;) ;) ;) ;)
миркааа нещо сас праса да забаркаш аз такава баничка бих хапнал :cheers:
 

Hyp3r

Потребител
Момчета към колко часа ще се събираме?
Мирка утре очаквай включване от мен , да разпитам къде е тази база :)
....момчета казвайте какво да нося :cheers:
 

amudjiev

Потребител
Днес освен на чашките с голям калибър наблегнахме и на голямокалибрени вурстчета,шишчета и прижолки ;) ;) ;)......... :cheers: :cheers: :cheers:

photo6_383a2_30163480.jpg


photo7_cb722_30163481.jpg


Митак ......и за утре остана мезе и гъбите за барбекюто....
 

dinkata

Редовен Потребител
photo7_cb722_30163481.jpg

На това момче много му пълни бузите, да не се задави ме притеснява ... че толкова бързо ръкомаха, апарата чак не го е хванал :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

st_beer

Редовен Потребител
Само напишете сборен час и пак да съберем утре да :rambo: :rambo: :rambo:
@dinkata
Храната е секретна затова е направена така снимката да не се вижда какво ядем :p :p :p

П.п
Утре ако е хубаво времето може да кача каяка на колата и да наредим разни мишени на различни дистанции във водата на гребния канал ама трябва да има стиропор,някаква връв и камъни да закотвям мишените. Ако подкрепяте идеята пишете да знам и да взема каяка.
 

st_beer

Редовен Потребител
Чакам Митака да ми се обади и тръгваме след малко към базата при Жорката да пусмен малко оловце и днес.
 

st_beer

Редовен Потребител
Днес минах да видя да си купя някой О-пръстен да имам в наличност и се изненадах като видях магазина на Микромакс опразнен и помещението се дава под наем. Някой знае ли къде е преместен магазина и имам ли все още такъв в града ни.
 

boceto84

Потребител
Честит първи сняг :yahoo:.Най-накрая времето даде ръка за стрелба ;).Ако има някои желаещ съм насреща :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Боце нали знаеш че не мога да устоя на такова предложение. В събота и неделя съм на работа за съжаление. Почивам в понеделник и съм насреща.
Откога го чакам това време да се вгади и да падне снега да спрете малко да се блъскате и да се позабавляваме ;) ;) ;)
 
Нагоре