Ямболската група

Di_mitar

Потребител
Групата, за утре го дават да е прилично времето. С Миро говорихме за утре към обед да се видим да :rambo: евентуално пък и да направим малко :meat: на BBQ-то. Та ако има желаещи да се съберем на стрелбището да свиркат да приготвим достатъчно :meat:, да не остане някой гладен ;)
 

Карлсон

Потребител
Да взема и аз да намина, Ямбол ми е на 100км. ;) От много време се каня, ама рядко почивам в неделя... :wall: Ще погледна по-късно в темата как мога да ви открия :cheers:
 

Hyp3r

Потребител
Времето днес се усмихна от сутринта :bravo: . Ако нямам много работа в цеха ще намина да ви видя и да пофърляме малко олово :rambo: .
 

Di_mitar

Потребител
Към 13,00 ч. сме на стрелбището ще има :rambo:, най-вероятно ще има и BBQ с :meat: , всеки е добре дошъл :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
Качено oт мен по молба на st_beer

Какво му трябва на човек за да си прекара прекрасно деня сред природата:
Маса пълна с продукти,запалена скара, човек да се върти край скарата и приятели за да помагат в яденето ;) ;) ;)







Деня не мина само с хапване и скара разбира се. Боядисахме тенекетата и постреляхме за да се отсрамим да не говорят хората че не стреляме ;) ;) ;)





Поза за стрелба "ала Митака" след обилен обяд ;) ;)




Съжалявам за безпокойството спрямо dinkata от моя страна за публикуването на това мнение.
 

amudjiev

Потребител
Браво на групата.......много сериозни....., :bravo: :bravo: :bravo:
Следващия път ще се реванширам...... :meat: :meat: :meat:
 

Di_mitar

Потребител
То на тия пекани филийки дето ги направиха жените, пак като успяхме да стреляме ;)
:clap: за майсторките на скарата
:cheers: на всички от групата и следващия път дано се съберем по-сериозна група, че нещо ни останаха :meat: ;)
 

cilindura

Редовен Потребител
Здравейте, ямболлиите. Какви са тия маси бе колеги? Имах път към Ямбол и мислих да дойда да се запозная с вас. Добре, че не съм дошъл. Тези яки шишове с Кока Кола ли ги консумирате? Гледам там и една бира се валя, ама те това са си живи мишени. Ние само стреляме по тези напитки, не ги пием, май ще трябва да ви дойда на гости с едно яко Петковско вино (Петко от Варна). ;)
Наздраве!
 

st_beer

Редовен Потребител
Здравейте групата
Днес ми свърши баницата и отново съм на линия ако ви е домъчняло за мен ;) ;) ;) ;)
 

Hyp3r

Потребител
Добре дошъл отново ,тъкмо се чудих кога ще се включиш. :cheers:
Днес времето е страхотно ....жалко ,че съм болен щях да те карам да ходим да стреляме .


П.П Като няма баница сладки ще ядеш :cheers: .
 

st_beer

Редовен Потребител
Аз съм дежурен днес и съм на бачкане така да се каже. Следващите събота и неделя са ми почивни и може да се съберем да постреляме и да напалим скарите. :cheers: :cheers: :cheers:
 

Hyp3r

Потребител
Дано времето да позволи такова събиране че ако задуха и завали ще ни отиде събирането.
Тябва да търсим хале за зимата.
 
Нагоре