Ямболската група

st_beer

Редовен Потребител
Момчета понеже си купих нова бутилка за въздух тази с която съм в момента мисля да я пусна в продажба. Преди да направя това и пусна в продажба пускам питане в групата ако някой иска може да се обзаведе с предимство. Бутилката е немска на дрегер 6 литра на 300 бара работно произведена 93г с водна проба до 2014 г. Цената която ще и търся е 220 лв . Ако някой я иска да ми драсне или на ЛС или ми имате телефона.
 

st_beer

Редовен Потребител
@kebra4o
Румба, приготви една чамова дъсчица с дебелина 1,5 см за нашия гост който ще ни прави демонстрация как 16 дж пушка я дупчи на 80 метра дистанция.
Може да му направиш и една по тъничка 1 см че ме съмнява нещо с тия джаули и тия метри да има успех .
 

st_beer

Редовен Потребител
Утре да се съберем към 14.00 на стрелбището да се видим и да пуснем малко олово. Предлагам да тогава часа понеже тогава се предвижда да е най-топло.
После монахините почват се прибират към манастира и правят банкети на път. ;) ;) ;)
 

amudjiev

Потребител
Аз няма да мога да дойда.....в Тополовград съм тия дни.
Все пак ВЕСЕЛА КОЛЕДА на всички! :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
[glow=red,2,300]ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ !!![/glow]
Желая Ви много Любов, топли зимни нощи и Весели празници!
Онова, за което мечтаем, рядко е между коледните подаръци...
Понякога то се оказва само на ръка разстояние от нас,
но за да стигнем до него, трябва да направим поне една крачка...
Да я направим!
На Коледа стават чудеса...

1595717777.GIF
 

st_beer

Редовен Потребител
Тръгвам към стрелбището. Който има желание да се видим и постреляме ще съм там.
Бяхме в много тесен състав само аз и Виктор. Постреляхме си малко и Виктор си направи коледен подарък. Да му е честита новата придобивка и да си я ползва със здраве. На гребния канал гостите ни стават все повече:
 

Hyp3r

Потребител
Времето беше пИрфектно за разходка из природата :) жалко ,че нямаше повече хора да се съберем.
 

stelibg

Потребител
Малко извън темата, но пък продължение на нещо, интересно за мен. Експеримента с дупченето на чамова дъска от 15 мм на 80 метра.
Опитна постановка - дъска 16 мм
Steyr LG 110 с трансфер порт за 7,5 джаула.
Резултати: ами докарах скоростта до 180 метра/с - не ми се разбъзикваше пушката. Стряляно е от около метър, със симулация на оставаща скорост на около 80-тия метър.
http://dox.bg/files/dw?a=f1167e88f7

За мен извода е, че "Мита е потвърден" :cheers:
 

Attachments

  • 2012-12-26-0005.jpg
    2012-12-26-0005.jpg
    733.2 KB · Прегледи: 108

st_beer

Редовен Потребител
Някой с някакви предложения за утрешния ден да се видим и постреляме малко ако има и желание да палнем малко дървени въглища.
Ако има предложения пишете в темата аз съм свободен.
 

Di_mitar

Потребител
Айде бройте и мен :) Да се видим за таз година да посеем малко пък догодина дай боже повече свободно време :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Час на събиране 12.30-13.00 на обичайното място "ловното стрелбище" .Предлагам да носим по нещо за скара да църнем на дървени въглища.
 

st_beer

Редовен Потребител
Еееееее срамота. Нали все пак отиваме да постреляме ;) ;) ;) ;)
П.п
boceto84
Боце да дойдеш непременно. Пушка ти не требе. Трябва да има човек на скарата да прави мръвките ;) ;) ;)
Ако си послушен и се справиш добре може и да ти дам да постреляш малко с моята пушка.
Другия вариант е оная оборотната с фунийките :p :p
 

st_beer

Редовен Потребител
Ето как протече накратко последната сбирка 2012 на малка част от групата ;) ;) ;)
http://youtu.be/3y3_bxNX_aQ
Надявам се през идната 2013 година да имаме повече посещаемост на събиранията :cheers: :cheers:
 
Нагоре