Ямболската група

st_beer

Редовен Потребител
Току що говорих с Митака по телефона той също ще е семейно. Идеята е да се съберем към 12.00 да се на стрелбището да напалим скарата. Докато се пече мръвката ще наредим по полето 5 бр ФТ мишени да тренираме за националната среща :D. Жорка може да поканиш и холандеца да му издадем членство в Ямболската група .Има и един бам 50 за поливане и приемане в групата ;) ;) ;).
Днес е последния хубав ден с летни температури и не бива да го пропускаме вземайте семейства и приятелки стягайте багажите и всички на въздух



 

Hyp3r

Потребител
Прекрасен ден,страхотна компания :cheers: добър готвач-вкусни пРижоли :yahoo: .


п.п Щях да забравя и огънати ФТ мищени
 

st_beer

Редовен Потребител
Ето ги и снимките или поне част от тях от днешното мероприятие.Наистина беше един прекрасен ден с много забавление и изобилие на храна.

Пристигане и разпъване на ФТ мишени и подготвяне на скарата:



Митака прави опити в оразмеряване на виенското колело ;) ;)



Младите надежди на групата:



Боййййй по тенекетата. Жална им майка ;) ;) ;) ;)



Жорето прави бели и подстрекава останалите:



Това остава от бамбуковата клечка от трасето на Митака за оразмеряване на колелото:



Трасето на Митака се разреди след като се включихме и останалите беланици ;) ;) ;)



Главния готвач и помощник готвача благодарение на които ние си стреляхме на воля докато се правеше яденето. Благодаря ти мила :rose: :rose: :rose:





Наздраве на всички :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:



Кой дошъл видял и хапнал. Който не дошъл да се радва на снимки и да съжалява за пропуснатото ;) ;) ;)
 

Di_mitar

Потребител
Следващия път ще Ви наредя само бамбукови клечки, няма тенекета няма трасета ;)
Верно днеска добре постреляхме ( убихте ми заека ), че и добре похапнахме спец. благодарности на готвачкат :worship:
Благодарско и на фотографа :cheers:.
Може да се каже че направихме официална тренировка за Националната среща :goodbye:
 

amudjiev

Потребител
Освен с вид и с точност добре се представя....събаря ламаринени зайци и бамбук на клечки... ;) ;) ;)
 

Hyp3r

Потребител
praetorian написа:
Бама много вид извади бре :D

Еххх моля ,моля .... :bravo: Пушлето няма грешка много съм доволен от него :rambo: .
Заприлича го вече на пушка :)
Боййййй по тенекетата. Жална им майка -Третата снимка много радва .
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Гледам че чудесно сте си изкарали :cheers: Само не знам от къде ще ви търся скамейки да си подпирате пушките ;) ;) Хубачо че вкъщи имам кебапчета, че като ви гледах снимките ми потекоха лигите :D :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Hyp3r написа:
Боййййй по тенекетата. Жална им майка -Третата снимка много радва .

Като гледам на снимката накъде ни сочат пушките не са много по тенекетата ами май стреляме по разсада от бамбукови клечки на Митака ;) ;)
Както и да е няма голямо значение накъде стреляме важното е че се настреляхме доволно.

soundmax написа:
Само не знам от къде ще ви търся скамейки да си подпирате пушките ;) ;)
Не ни мисли. На срещата няма стреляме. Стегнали сме си въдици ще сме за риба щом няма скамейки. ;) ;) ;) ;)
 
A

Anonymous

Гост
st_beer написа:
Hyp3r написа:
Боййййй по тенекетата. Жална им майка -Третата снимка много радва .

Като гледам на снимката накъде ни сочат пушките не са много по тенекетата ами май стреляме по разсада от бамбукови клечки на Митака ;) ;)
Както и да е няма голямо значение накъде стреляме важното е че се настреляхме доволно.

soundmax написа:
Само не знам от къде ще ви търся скамейки да си подпирате пушките ;) ;)
Не ни мисли. На срещата няма стреляме. Стегнали сме си въдици ще сме за риба щом няма скамейки. ;) ;) ;) ;)
а сега де поздрави на всички :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
ЕЕеееее Румба ти се появи из тоя форум. Да вземеш и някои стрелби да наминеш че съм ти забравил физиономията. Някой ден ще се разминем по улиците може да не мога те позная. :cheers: :cheers: :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
st_beer написа:
ЕЕеееее Румба ти се появи из тоя форум. Да вземеш и някои стрелби да наминеш че съм ти забравил физиономията. Някой ден ще се разминем по улиците може да не мога те позная. :cheers: :cheers: :cheers:
[/quoдаси се обадил че ще има :rambo:te] :cheers:чекаи да смажа пружинката ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
Всеки път когато се събираме пише в темата. Няма се оправдаваш с това нещо ами по често отваряй форума и гледай какво пише ;) ;) ;)
Чакаме те с нетърпение да ни разкажеш играта с пружинката. Има и още едно момче идва два пъти вече с пружинка така че няма си сам.
Предизвикателствата са големи вече последно време ;) ;)
 

boceto84

Потребител
Ще взема да си докарам старата 125-ца и да се появя и аз вече(крайно време е) че да ви покажа как се прави на 50м.на механични
 

st_beer

Редовен Потребител
boceto84 написа:
Ще взема да си докарам старата 125-ца и да се появя и аз вече(крайно време е) че да ви покажа как се прави на 50м.на механични
Точно това коментирахме предния път на сбирката как стреляше с пружинката на механични .
 

Di_mitar

Потребител
Народе, не остава много време до Националната среща дайте да видим кой ще ходи, да се организираме кой какво ще взема за :meat: за :cheers: и там квото требе.

Междо другото ми се освободи един куфар за пушка като този http://shop.oragie.com/product_info.php ... fbae ако има желаещи да казват, за цена ще се разберем, казвам първо тук преди да го пусна като обява във базара :goodbye:
 

Hyp3r

Потребител
Di_mitar ,бих го взел ,но не съм сигурен дали ще се събере Бам-чето .А може да качиш малко снимки на как стоят новите дрехи на Асана :cheers:
 
Нагоре