Ямболската група

st_beer

Редовен Потребител
boceto84 написа:
За мое голямо съжаление утре няма да мога да ви правя компания.
Наистина може страшно да съжаляваш за пропуснатия ден. Дни като този рядко се случват. Разсадника бъкаше от монахини. Имах чувството че са изтървали на два манастира монахините. Голямо оплакване и реване му удариха днес. Просто прекрасен ден беше :p :p :p




Един приказен ден :cheers: :cheers: :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
boceto84 написа:
:rambo: :rambo:
Айдее,нека организираме нещо за почивката. :cheers:
Имаш един глас ЗА от мен в подкрепа на мероприятието. Може даже да добавя ако има и други желаещи да се съберем и семейно
(жени и деца) да напалим скарите да църнем по нещичко да похапнем и да постреляме този път развлекателно
Така че ако има желаещи трябва да помислим и за мястото на събитието. На мен ми се въртят две предложения за момента стрелбището или ормана
Опасявам се обаче за ормана да няма и други семейства и да се провали развлекателната част. Така че мисля за стрелбището повече като вариант за двете неща ще се получат най добре.
 

st_beer

Редовен Потребител
Честита Коледа!
Най-искрени благопожелания за здраве и сили,
за ползотворни дела,
за топлота и доброта - дарявани и получавани,
за дни на радост с усмивки и веселие,
за мигове на сбъднати мечти.
:cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 

v_ruskov

Потребител
[move]Честита Нова Година[/move]
Пожелавам на всички :
- здраве и късмет на всички стрелци и техните семейства;
- много 10-ки;
- нови придобивки;
и ха дано повечко да се събираме през 2012


( поздравите са сега .... че не се знае после на колко :cheers: и :meat: ще сме :crazy: )
 

boceto84

Потребител
Весело посрещане на новата 2012г.Нека през нея всички бъдем здрави,щастливи с повече късмет.Да се отитаме да стенем по-добри за по-добро бъдеще.
П.П. И не забравяите че светът няма да свърши през 2012г. така че се гответе за още доста стрелби :p :cheers: :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
ДА ВИ Е ЧЕСТИТА НОВАТА 2012 ГОДИНА
Желая на всички от от всичко хубаво по много :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 

amudjiev

Потребител
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА ПРИЯТЕЛИ!!!
Много здраве и късмет.другото,както си го пожелаете
 

boceto84

Потребител
Май само за празниците сме тук.Даите да видим в тая мъгла какво може да направим.
П.П.не че някой са спрели де :pardon: :cheers: :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Аз съм на работа събота и неделя. Почивам в понеделник тогава ако си свободен и Павко каза че ще се обади може да идем се поразкършим ако времето позволява (не вали дъжд)
 
Нагоре