Ямболската група

boceto84

Потребител
Много се смях и аз.Наистина бяха много добри дни в началото.От няколко дни се завърнах в града и вече съм на линия.Лошото при мен е че,не липсва желание,а свободно време.
 

boceto84

Потребител
Как сте всички,никой нищо не пише какво става не стреляте ли?Дайте да измислим нещо :)
 

st_beer

Редовен Потребител
boceto84 написа:
Как сте всички,никой нищо не пише какво става не стреляте ли?Дайте да измислим нещо :)

Аз от два дена съм болен. Не съм мърдал никъде да стрелям през почивните дни. За през новата седмица едва ли ще има чалъм понеже се стъмнява много рано вече. Има изгледи да хвана пушка едва следващия понеделник.
 

boceto84

Потребител
То и аз от няколко дена една хрема ме е натегнала.Дано минава скоро че немога да мърдам никъде
 

st_beer

Редовен Потребител
Днес с Боцето направихме една прекрасна разходка в дън горите тилилейски. Първо посетихме така наречената хановска кория да потърсим гъби.
След голямо драпане из лианите и драките набрахме за едно хапване. После отидохме до орманската кория да си постреляме. Наредихме си мишенки (капачки от лимонада) и си постреляхме доволно. Накрая Боцето ми цъкна една снимка за спомен ;) ;) ;)



Изкарахме си един прекрасен ден и се прибрахме много приятно изморени.
Ако утре чуя часовника и пиша пак из форума значи гъбите са били качествени и не съм :strecher: :death: :zombie:
Ако не го чуя ослушвайте се Вие да дойдете да ми сложите по една :rose: ;) ;) ;) ;)

П.П
Може да сте спокойни.Не се ослушвайте. Чух часовника. Няма Ви набутвам за китки и да карате бавно в колона ;) ;) ;)
 

boceto84

Потребител
Алоооо,групата :rambo: :rambo: Какво става,да не се изпогърмяхте един други.Помпете пушкалата и да се съберем да помръзнем заедно.
 

st_beer

Редовен Потребител
Аз съм на бачкане тая събота и неделя. Може да я направим тая работа в понеделник като почивам Боце.
 
A

Anonymous

Гост
Обадете се и аз ще дойда....свободен съм,а пушката напомпена и чака. :) :-[
 

st_beer

Редовен Потребител
Баш тебе не можем те забравим.Ще вземе ти мине мерака на бързо като не стреляш. Днес сутринта пак имаше голямо корабоплаване по реката. Голямо чуди много нещо.
 

boceto84

Потребител
Жалко но утре съм на бачкане и най-вероятно ще сте без мен.За сметка на това наваксах с корабите в събота.Верно много населено по реката,аз обаче им хванах цаката,слагам им оловен капак на кумините и екипажа умира от задушаване ;) ;)
П.П. Ако евентулно нещо се обърка в плановете ми утре,ще ви звъна да идвам да досаждам :cheers: :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Боцеееее как може да си мислиш че ще ни досаждаш. За къде сме без тебе бе В.Зайцев. Пък и като сме трима имаме някак си по вид на група. Гледай да намериш утре време мислим сутринта рано в мъглата към 8.00-8.30 часа да се поразкършим и да направим гимнастика и да проучим какви кораби пътуват в коритото на реката. После имаме план да идем да видим за шаран до рибарника за Никулден.
 

boceto84

Потребител
За мое голямо съжаление утре няма да мога да ви правя компания.На работа съм още от 9:00 сутринта.Ще се справя с ангажимента за около 2 дни и после съм на линия.Мога само да ви пожелая приятна гимнастика и много кораби :cheers:
 
Нагоре