Ямболската група

amudjiev

Потребител
Мирка....от доста време поглеждам кой кога за последно е влизал във форума.....
Ами има хора от август не са се появявали....???????
Групата сме малко ми се струва..... ??? ??? ???
 

st_beer

Редовен Потребител
amudjiev написа:
Мирка....от доста време поглеждам кой кога за последно е влизал във форума.....
Групата сме малко ми се струва..... ??? ??? ???

Аз понякога се чудя имаме ли още група изобщо? Има няма група аз не спирам да стрелям и все повече ме стреля.
 

st_beer

Редовен Потребител
amudjiev написа:
Трябва да дойдеш някой ден на обяд......да обрулим орехите..... ;) ;) ;)
Много скъпо сяда това брулени с ЖСБ-та ;) ;) ;). Има и още един проблем че като не ги целнем по дръжките се пръскат и няма спомен от тях ;)
 
A

Anonymous

Гост
бааа Миро ни и белени ги събираме бре ;) аи даса застуди че барем са видим :cheers:
 

amudjiev

Потребител
Скъпо не скъпо с Баракуди ги бруля...... ;) ;) ;).....отвреме на време пада по някоя черно-бяла.....брулена.... ;) ;) ;)
 
A

Anonymous

Гост
аиде ще се заформя бригада :rambo:много орехи с пера ..... ;) ма черни :cheers:нали бе Жоре ;) за групата :cheers: :cheers: :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Блазе Ви за орехите и ............ Аз направо забравих да стрелям.Вече се стъмнява рано и не мога да излизам след работа.
Надявам се почивните дни да измислите нещичко да :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo:
 

st_beer

Редовен Потребител
Никой нищо не казва за почивните дни. Ще правим ли някакво мероприятие да постреляме или всеки се спасява по единично?
Времето тече седмицата мина почините дни чукат на вратата
ТИК-ТАК ТИК-ТАК
 

amudjiev

Потребител
Хмммм.....аз ли....????? ;) ;) ;).....
Мога да те взема да даваме темпо на заливането...... :rambo: :rambo: :rambo:......
А по пътя ще ти покажа доста мишени.....по жиците на ел.проводите...
Какво ще кажеш?
 

st_beer

Редовен Потребител
Oт цялата група за сега само Жорката (amudjiev) се оказа сериозен и все още хобито му е в кръвта. Днес единствен той ми се обади да ходим да стреляме. За съжаление макар и огромното желание което имах трябваше да свърша две много важни неща преди да се застуди окончателно. Едното да зазимя пчелите второто да покарам малко курсове за тракторист с фрезата ;) ;) ;) . Разума надделя на огромното желание за стрелба и свърших преди това гореописаните две неща. После си пострелях малко макар и да си виждах пулса в оптиката ама все пак си пострелях и си направих кефа. Жената дори е запечатала с телефона си как карам булида ;) ;) ;) .




Групата да вземе се засрами и да се замисли нормална ли е тази гледка само аз и Жорката зад фотоапарата сравнена от преди година кога бяхме много повече . Ужас ме обзема даже и не пишете вече.

Сега към настоящия момент



Преди година същото място

http://picbg.net/u/30970/29538/377863.jpg
http://picbg.net/u/30970/29538/377864.jpg


Малко по късен етап. Много сме силни сме :yahoo: :yahoo: :yahoo:




Ехххххххх спомени спомениииииии :sorry: :sorry: :sorry: :sorry:
 

amudjiev

Потребител
Не знам защо .....ама така си те представих..... ;) ;) ;)
MirkataF1.jpg
 
Нагоре