Ямболската група

boceto84

Потребител
За сега нямам ангажимент в понеделник така че остава само да се уточним и съм там.Най-добре да се чуем в неделя :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
За утре има ли желаещи да излезем на разходка край реката. Гледам нивото на реката се е вдигнало от бряг до бряг и течението носи разни мишени(бутилки,капачки и др) за стрелба. Дават времето да вали снежец което е прекрасно за зимна разходка.
Надявам се на Pavko да не се намерила котката смелчак да му мине пътя и Боцето все още да няма ангажимент. Ако има и други желаещи добре сте дошли. Който ще иде да драсне за кога да се съберем и поразходим.
 

boceto84

Потребител
Утре съм свободен чак към обяд.Преди това имам ангажимент и едно ходене до дърводелец.След 11:30-12:00 съм свободен. :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Идеално е следобед няма проблем. Свършиш ли си работата се обади аз съм свободен целия ден. Тъкмо и малко ще стане по топличко не че можем се оплачем от студ като гледам новините ;) ;) ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
Утре по някое време като се събудя мисля да ида до реката да едно пробегче с каяка. Ще сложа и пушката естествено в колата да си и пострелям. Ако има желаещи и свободни може да ме откриете на телефона или до водопада на циментираната Тунджа на естакадата де си мият колите.
Ще бъда тук :
http://maps.google.com/maps/ms?msid=208 ... 6,0.006217
 

boceto84

Потребител
Може да мина да те видя по някое време,но не обещавам нищо.Незнам жената какво ще измисли.Обещал съм разходка :pardon:,че от доста време не сме излизали.Ако нещо се отложи ще звъня да те чуя
 

amudjiev

Потребител
Миро....да не вдигнеш много платната, че няма да са ти верни координатите.... ;) ;) ;)
:windy: :windy: :windy:
 

st_beer

Редовен Потребител
Почти целия ден прекарах на реката. Пострелях си, покарах каяка ,измих колата и се прибрах много приятно изморен. Единственото нещо което не ми хареса беше самотата и това е няма с кой два лафа да обели човек. Случайно дежурните колеги минаваха по пътя край реката и ме видяха та ми цъкнаха някоя друга снимка.
Ето някоя друга снимчица:


Има и още снимки ама тях ще ги видите на скайпа да не нарушаваме правилата ;) ;) ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
Еееееееее още един загубен почивен ден :'( :'( :'( . Какъв е този нашия град като дойдат почивните дни и почва да вали. То поне сняг да беше нямаше да е проблем да направя една разходчица да пусна някоя съчма. Гадна работа. Мразя да стоя затворен в къще :wall: :wall: :wall: :wall:
 

amudjiev

Потребител
Мирка....в Ст.Загора и Пловдив вече е бяло...
Ако и в Ямбол побелее ще се ходи на ЯФТ ;) ;) ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
amudjiev написа:
Мирка....в Ст.Загора и Пловдив вече е бяло...
Ако и в Ямбол побелее ще се ходи на ЯФТ ;) ;) ;)
Започна се. Ако продължава и се задържи така целия ден утре може и да проведем такава целенасочена разходка.
 

st_beer

Редовен Потребител
За голямо съжаление и при нас не се хвана снега. Ахааааа да побелее и взе че се стопи всичко. Надявам се като преспя тази нощ и утре се събудя да сме красива бяла премяна. Май ще си остана само с надеждата като гледам прогнозата.
 

batsaly

Потребител
че то по нашия край не се въди снежец , ако цяла България бедства и е затрупана от метър сняг ,тогава може и да се стигне до педя снежец :'(
 

st_beer

Редовен Потребител
Даааааа от утре пушката в служебната кола на разходка тъй като почивните дни съм дежурен ама за нищо не света не бих пропуснал първия сняг който се не знае колко ще се задържи на наша земя ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 
Нагоре