Ямболската група

st_beer

Редовен Потребител
shstanchev написа:
Браво Миро :bravo:
Усилено тренираш вече за ФТ :)

Объркал си се много Слави.Само позата на която съм седнал те е заблудила. Просто съм забравил да кача снимки на мишените ;) ;) ;)



Това са мюрета наредени с каяка на 100-на метра и усилено тренираме ама не му казваме ФТ. Просто си у казваме стрелба за кеф и релакс ;) ;) ;)

Вярно шкембето вече не ми пречи понеже се постарах да го няма за да си правя кефа от стрелбата пълноценен.
 
A

Anonymous

Гост
[quote

Вярно шкембето вече не ми пречи понеже се постарах да го няма за да си правя кефа от стрелбата пълноценен.
[/quote]

Как го постигна? Сподели опит,че ние с Наско така и ще си се мъчим. ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
Ами значи ще донеса BBQ и въглищата. Дали причината не е това за което си мисля и за това което миналия път прочете на пощата.
Ако е това много ми се иска да го видя на живо. Утре само кажете който ще идва по кое време ще е най удобно да се сбереме.
 

st_beer

Редовен Потребител
Мина и днешния прекрасен ден и нашата прекрасна сбирка. Постреляхме си доволно много по любимите ни ловни патрони. Хапнахме си скаричка на чист въздух и се прибрахме по домовете в очакване на утрешния нов ден от работната седмица.
За съжаление Жорката който имаше повод да почерпи за новата кола и донесе доста неща за почерпка му се обадиха по спешност и неговата работна и натоварена седмица започна още днес на стрелбището.
Да му е честита новата придобивка и да върви дълго и безаварийно и дано аварията не е тежка и бързо да я отстрани.
Ето и някоя снимка която цъкнах по време на сбирката:





Останаха доста неща от почерпката които съм ги прибрал във фризера и са идеален повод да се повтори същата сбирка.
Митак едната торбичка с пясъка остана на пейките и съм я прибрал при мен и не е загубена.
 
A

Anonymous

Гост
Благадаря за чудесното изкарване, отличната скара
и най вече за изненадата че наследството стреля по добре от мен ;)
 
A

Anonymous

Гост
Здревейте Ямболий кажете ми кога ще се стреля че ми омръзна да си стрелям сам.
 
A

Anonymous

Гост
Няма проблеми ще чета редовно.Даже днес ми показаха и стрелбището,което е много близо до сервиза на брат ми.
 

st_beer

Редовен Потребител
manqchko73 написа:
Няма проблеми ще чета редовно...............

Не чак толкова редовно е нужно да четеш за събиранията на групата. Събираме се обикновено събота или неделя. Предложенията се пишат в петък или събота ако сбирката ще е в неделя. Добре си дошъл сред нас.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Затихнахте нещо.
В Неделя ако ще се сбирате, да пусна и аз покрай вас някоя сачма.
:cheers:
 

Di_mitar

Потребител
Ако в неделя има свободни и с останали здрави яйца може да се съберем да се видим да хапнем да постреляме евентуално
Или ако има някъкво друго предложение
 
A

Anonymous

Гост
агънцето ще излиза от пещта в неделя на обяд и май ще пропусна стрелбата :D
 

st_beer

Редовен Потребител
Аз почивам и двата дни и съм свободен.Стига да не ни вдигнат по тревога ако има дъжд с озвучаване. Казвате кога и съм на линия.
Охооо и Ямболския зет ще ни е на гости.
Слави носиш ли кометата да я видим тая пущина как стреля?
 
Нагоре