Ямболската група

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Миро, на теб разчитам да ме информираш, че нямам нет в Каргона.
 
A

Anonymous

Гост
адаш звънни ако се събирате утре, предполагам ще съм на линия.
 

st_beer

Редовен Потребител
Утре чакаме гости от Варна и няма да мога да присъствам ако има събиране. За неделния ден мисля ще бъда на линия ако се събираме тогава.
@shstanchev
Телефоните нямам на никого понеже телефона го пратих на водолаза де закача сомовете и си смених картата с друга дубликат и нямам телефоните на много хора вече.
@mironi4ev
Адаш и твоя номер отиде при водолаза де закача рибите ;) ;) ;) ;) ;)
 

Di_mitar

Потребител
Аз за утре съм свободен и мисля да съм на стрелбището към 12 - 12,30. За неделя не съм сигурен дали ще мога :-[
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
st_beer написа:
Утре чакаме гости от Варна и няма да мога да присъствам ако има събиране. За неделния ден мисля ще бъда на линия ако се събираме тогава.
@shstanchev
Телефоните нямам на никого понеже телефона го пратих на водолаза де закача сомовете и си смених картата с друга дубликат и нямам телефоните на много хора вече.
@mironi4ev
Адаш и твоя номер отиде при водолаза де закача рибите ;) ;) ;) ;) ;)

Ще ти се обадя. И на мен ми е по удобно в Неделя.
 

Di_mitar

Потребител
Дано утре няма вятър като днешният който отнасяше всичко по пътя си и беше невъзможно да се стреля :eek:
Надявам се утре да се видим само да уточним часът
 

st_beer

Редовен Потребител
Аз предлагам 12.30-13.00 да се съберем който има възможност и желае. Тъкмо ще е време за обяд ако има вятър и не можем да стреляме поне ще похапнем.
 

st_beer

Редовен Потребител
[glow=red,2,300]Христос возкресе!
Честит празник на всички!
[/glow]



Какво ще правим за днес? Ще има ли събиране да стреляме,похапваме и чукаме яйца?Никой нищо не пише по въпроса.
 

st_beer

Редовен Потребител
Току що ми се обади Слави (shstanchev) и говорих веднага с Митака (Di_mitar). Решихме след малко да тръгваме към стрелбището да пуснем по някоя чашка докато стане агнешкото по домовете ни. Няма да носим някакви приготовления понеже идеята да се приберем за обедните подредени маси :cheers: :cheers:
Който има желание да грабва пушката и да идва за 1-2 часа да постреляме.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги, трябва ми спешно телефон на amudjiev. Или да ми звънне на 0885698604.
 

st_beer

Редовен Потребител
peko написа:
Колеги, трябва ми спешно телефон на amudjiev. Или да ми звънне на 0885698604.
Току що се чух с него и му предадох. В момента е на път и шофира. Като спре ще ми се обади и ще му продиктувам твоя номер да се чуете.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Току що се чух с него и му предадох. В момента е на път и шофира. Като спре ще ми се обади и ще му продиктувам твоя номер да се чуете.


Звънни ми направо ти. Той нямал да се прибира тази вечер.
 

st_beer

Редовен Потребител
Ако за утре има свободни и желаещи да направим една стрелбичка . Пишете за предложения.
 

Di_mitar

Потребител
Желание имам но няма да успея да дойда. Ще имаме фирменно мероприятие. Весело да си изкарате и дано няма вятър та да постреляте повечко ;) Успех
 

st_beer

Редовен Потребител
Утре мисля да ида до големия гьол (морето) къмпинг златна рибка и да прекарам горещините там. Ако има желаещи може да се помъчим заедно на плажа и и с повече хора изкарването е по приятно и весело. Ако има желаещи ми имате телефона :cheers: :cheers: :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Времето започна да става по хладно и приятно. Надявам се да се съберем някой почивен ден да пуснем малко олово и въздух. Последно време само почиствам и пресмазвам пушкалото с надеждата някой да викне да стреляме. Ако има все още налични кадри на групата както и желание за стрелба драснете някой ред да се уговорим да направим едно събиране.
 
Нагоре