Ямболската група

st_beer

Редовен Потребител
Честита Коледа на всички колеги от групата!
Приятно изкарване на Коледните и Новогодишните празници!
Надявам се в неделния ден да се видим на стрелбището да :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: и още нещо :cheers: :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Колеги в колко часа ще е мероприятието в неделя?
Поздрави на всички!
 

st_beer

Редовен Потребител
Ако времето се задържи така хубаво и не вали в неделя 11.00 -11.30 часа мисля да съм на стрелбището. Ще натоваря и BQ-то да направим нещо на жар
7996_112.GIF
И да не остане жарта само да си топлим ръцете на нея да носите мръвките от свинете Коледа е и е редно да ги има вече. И не приемам оправдания от рода "криза е" ;) ;)
n5999.gif
 
A

Anonymous

Гост
Колеги съжалявам за проваленото мероприятие, явно времето не е на наша страна :(! Щеше ми се да :rambo: :rambo: :rambo: заедно и да се запознаем.Дано другата неделя времето да даде ръка. Приятно изкарване на празниците!
Жоро
 

st_beer

Редовен Потребител
Какво ще правим днес?Навън продължава да
Мисля да отложа обаче само
Към 11.30 мисля да отскоча до стрелбището да си :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: ако ще и от колата. Изобщо не мисля дъжда да ми проваля стрелбата.
Хайде момчетааааа нима тоя дъжд може да ви изплаши.
За ще съм на линия. Който иска да идва като се видим може да минем на вариант Б да отскочим до закрития хангар.
Скайпа ми е karakondjal ако някой не го знае.
 

st_beer

Редовен Потребител
Днес закрих годината с едни много хубави стрелби. От начало бях сам после пристигна колегата v_ruskov. Пуснах 5 цилиндъра въздух и повече от кутия чашки.
Дистанцията беше 60 м днес целите обичаните ловни патрони. За по голяма тръпка понеже прави вече не са ми интересни заложихме и в едни отвори с изглед от към капсула. Бяха поразени почети без никакви усилия. Направихме си страшен кеф. Имаше и други поразени мишени ама те много големи и не се пише за такива.
 

boceto84

Потребител
Здр. днес и аз без малко да се присъединя към вас ама :(,се наложи да оправям колата :(.ако решите нещо за тези дни съм готов,за моя радост ще почивам до 04.01.2010г ^-^ ^-^,така чер ако евентуално решите нещо

П.С.няма да е лошо да наминем и през хамбарите.Може да е останала някоя от летните МИШЕНИ ;)
 

boceto84

Потребител
Някои желаещ за :rambo:през почивните дни ???.времето е хубало даваите че това остане за таз година
 
A

Anonymous

Гост
Здравейте колеги! Пожелавам ви приятно изкарване на нова година! Надявам се, че уговорката важи за неделя ( дано този път времето да позволи). Направо съм зажаднял за :rambo: ^-^
Жоро
 

st_beer

Редовен Потребител
На вниманието на всички от групата. За да няма не разбрали и не прочели пиша няколко дни напред.

На 1-ви Януари 2010 г обявявам сборен пункт на всички от групата на стрелбището до гребния канал.
Целта на събирането е да си честитим Новата година и да открием стрелбите за 2010 г
Час на събирането около обяд. Ако има други предложение споделяйте и коментирайте.
Желая на всички весело посрещане на Новата 2010 година

 

st_beer

Редовен Потребител
Честита Новата 2010 година!

След около час което ще рече 10.00-10.30 тръгвам за стрелбището до гребния канал. Всички желаещи и оцелели са добре дошли за откриването на тазгодишните стрелби.
 

st_beer

Редовен Потребител
Днес се получи една много добра сбирка. Времето беше разкошно щом на 01.01.2010 стрелях по къс ръкав :yahoo: :yahoo: :yahoo:. Мисля че открихме годината подобаващо. Съжалявам само че фотоапарата беше в джоба на шубата и забравих да го извадя да си направим снимки да запечатаме този момент на откриването.
:cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Здравейте колеги! Ако утре времето даде ръка (03.01.2010) към 10,00 часа мисля да :rambo: :rambo: :rambo:до гребния канал! Ако има някой желаещ да дойде ще ми е приятно да :rambo: заедно!
Поздрави на всички! Жоро
 

st_beer

Редовен Потребител
Тази седмица да сменим деня на събирането. В събота дават времето да е топло и да бива за стрелби. За неделята го дават да се вгадява. За това моето предложение е който иска да е стрелбището в събота около обяда 11.00 часа. Който има желание може по рано или по късно.
 
A

Anonymous

Гост
Напълно съм съгласен с теб колега! В събота и мен ме пиши в списъка на :rambo:
Поздрави на всички!
Жоро
 

v_ruskov

Потребител
Живот и здраве, ако не ме дръпнат в събота на работа ще сме +1 спрямо рибари и гъбари ;)
 

boceto84

Потребител
Остава ли уговорката за :rambo: утре ???
П.П. така или иначе аз ще доида там най-късно 12:00
 

st_beer

Редовен Потребител
Остава си уговорката и още как.Утре мисля и да поговорим да направим някои неща. Имам и да правя тестове на новите чашки как се държат. Изобщо няма ни една причина да не съм там. :cheers: :cheers: :cheers:
 
Нагоре