Ямболската група

st_beer

Редовен Потребител
Някой за утре да поизлезем малко :rambo: :rambo: :rambo: :rambo:. Ако има пишете кога и в колко часа. Мястото на сбирката то е ясно :cheers: :cheers: :cheers:
 

valenti

Потребител
st_beer написа:
Аз съм на работа тая събота и неделя. Точно обаче от 13.00 до 14.00 ми е обедната почивка. Така че може да се завъртя да да Ви навестя да не би да насаждате грешно реколтата по нивата ;) ;) ;) ;)


Стъки, Вие сигурно всичко си спазвате като добри селскостопански труженици, ама не се ли сетихте
че може да прихождат Сливенски мангал, опа РОМ, и да събират реколтата преди Вази! ;) ;) ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
Не се бях сетил за това. Явно някой обира семената затова всяка година нямаме реколта. Ама ние сме глъми ахмацииии и сеем ли сееееммммм :lol: :lol: :lol: :lol:
 

boceto84

Потребител
събота и неделя се очертават работни :( но ако успея да се откопчея може да отидем да :rambo:
 

st_beer

Редовен Потребител
Аз ще съм в Търново и няма да да ме има. Пожелавам Ви приятни мигове там край реката и много :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
Mомчета в събота към 10.30 мисля да посея не само нивата ами и да правя жабки по реката ;)! Надявам се, че някой ще помага в селскостопанската работа!
До скоро! :cheers:
 

boceto84

Потребител
много лошо че съм на работа и ще пропусна стрелбите утре, апък времето ще е идеално
 
A

Anonymous

Гост
Не се коси Боце, другата седмица идва, дано да почиваш тогава!Все пак мисля да отскоча да видя каква е хавата :)
 

v_ruskov

Потребител
Полигона в сряда беше поизсъхнал и ставаше за стрелба. Ако пак не се излее дъждец смятам утре към 12:00 да се позабавлявам :rambo:.
 

st_beer

Редовен Потребител
Полигона си е супер. Тази вечер за около час минахме да простреляме на Жорката новата оптика и да се накефи на новата си газовата си пружина. Аз за съжаление утре както и в неделя съм на работа и няма да присъствам на мероприятието.
 
A

Anonymous

Гост
Здравейте момчета! Утре към 9.00 часа съм на линията :). Мислях по-късно, но го дават по обяд да вали! Дано има свободни от вас, че време за жътва стана, а ние още не сме сяли нивите ;)!
До скоро!
 
A

Anonymous

Гост
Павка за сега съм очарован от нея! Надявам се такъв и да остана! :goodbye:
 

st_beer

Редовен Потребител
Момчета има ли някакви идеи за почивните дни и стрелбите в тия дни. Аз съм свободен и двата дни така че мога да изляза и пострелям и в двата. Времето го дават да се вгадява дано само не вали студа не може ни стресира нази. Пишете вашите предложения и идеи аз съм на среща.
 

st_beer

Редовен Потребител
В 10.30 сме на стрелбището с Жорката. Днес мислим да обиколим малко край реката да видим какви цели (бутилки,капачки и др) е довлякла. Който е свободен е добре дошъл. На сила никой няма да караме :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: . Утре пак може да уважим и неделния ден.
 

boceto84

Потребител
Браво на Вас,уцелихте хубавото време през почивката
П.П. Никакви подаръци на жените,погледнете през прозореца какво е навън ;)
 

v_ruskov

Потребител
Мда... посяхме пак малко по нивата, че нещо "щичетата" изкълваха предния посев ;)
 
A

Anonymous

Гост
Здравейте момчета! Много време стана откакто не сме се виждали (или поне този сняг така ми действа :D). Мисля събота по обяд да видя как е хавата на стрелбището ;)! Надявам се , че ще се видим там и този път извинения няма да се приемат ( в това число влизам и аз ;))!
До скоро :cheers: :cheers: :cheers:
 
Нагоре