Ямболската група

A

Anonymous

Гост
Не знам за какво точно са ви кучетата и котките,ама паржоли вино,бира и ракийка ще са по-правилни да заемат мястото на кучетата и котките в багажа.
Стъки,...на това готино стрелбище ,ако не организирате една регионално/национална среща.... ееее направо... :wall: ....
Винаги съм завиждал на групите,дето като си излязат от двора да се изпикаят и мястото е подходящо и за стрелба...Ние,трябва да пътуваме поне на 30 км за да постреляме на спокойствие...макар ,че напоследък и тази дистанция е малка ,че имаме масови атаки от гъбари.. ;)
 

ivan66

Новодошъл
Чакам Киро с новата придобивка да се появи и някоя обедна почивка на пуснем по една съчма :)
 

st_beer

Редовен Потребител
Честит празник на всички именници

Днес се събрахме доста хора на срещата. Това много ме радва :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:. Много се накефих когато се оказахме повече от рибарите на водоема. Надявам се за в бъдеще да ставаме все повече на сбирките понеже имаше и липсващи.Поради студения ден половинките на повечето от колегите не са на снимките ;) ;) ;) . Започнахме с подреждането на каубойско трасе по ФТ. Докато подреждахме трасето за стрелба от типа "голям кеф става" колега се грижеше за скарата. След като всичко беше подредено започна пукотевицата. Днес изстрелях 5 цилиндъра свеж Варненски бриз. За съжаление аварирах и това прекрати моя стрелкови ден. Счупи ми се лостчето за зареждане на хатсана . Не е болка за умиране просто беше въпрос на време кога ще се случи.Явно това им е слабо място.Ето го и снимковия материал:






 

boceto84

Потребител
И аз съм доволен от днешния ден,
''Много се накефих когато се оказахме повече от рибарите на водоема''
Наистина се случва за пръв път но ще се радвам да е по-често вече
 
A

Anonymous

Гост
И новият "Батмобил" за бутилката гледам си е влязъл в ролята ;) ;)
 

boceto84

Потребител
Mangusta
''И новият "Батмобил" за бутилката гледам си е влязъл в ролята Wink Grin''
Тои е универсален 2в1.Лятото става и хладилна чанта ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
@Gincho
Крайно време беше да си направиш регистрация вече то срамота ;) ;) ;) ;). Трябва ти направя аватар на групата с твоя ник. И последно да не забравя да ти спомена че в тоя форум изискването е да се пише на кирилица. Добре си дошъл :cheers: :cheers: :cheers:
 

v_ruskov

Потребител
@st_beer, за тебе знам, че винаги си на линия. Ама... въоръжение ще имаш ли?
За сега с @lirik ставаме тримка. Май рибарите и гъбарите ще са повече ...
 

st_beer

Редовен Потребител
Честит първи сняг на всички!

За утрешните стрелби ще трябва да минаваме на план Б. Закрития голям 100 метров хангар в поделението. Ще се уговорим да се чакаме някъде за да Ви заведа и покажа пътя ако има такъв останал до утре. В краен случай ще направим прехода до там пешачката и ще си :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
st_beer написа:
Честит първи сняг на всички!

За утрешните стрелби ще трябва да минаваме на план Б. Закрития голям 100 метров хангар в поделението. Ще се уговорим да се чакаме някъде за да Ви заведа и покажа пътя ако има такъв останал до утре. В краен случай ще направим прехода до там пешачката и ще си :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo:

Честито и от нас колеги - тука във Варна вали та се къса :)
 

st_beer

Редовен Потребител
Къде се изпокрихте бе хора. Никой не отговаря в скайповете Ви.Навън напече слънце има малко ветрец ама не е болка за умиране.Давайте да решаваме къде ще ходим днес?
На стрелбището или в хангара? Пишете какво мислите имате 2 часа на разположение. След два чава вече ще ме търсите на телефона ;) ;) ;) ;). Така или иначе днес ми е ден за стрелби и не мисля да го пропускам.
 

boceto84

Потребител
Весело изкарване на празниците на всички колеги :cheers: :cheers: :cheers: нека ставаме повече :) ,и по-често се срещаме :)
 
A

Anonymous

Гост
Здравейте колеги! Казвам се Жоро и много се радвам че ме поканихте в този форум! И аз съм от Ямбол и се надявам да постреляме скоро заедно! Поздрави на всички :goodbye:
 

boceto84

Потребител
Добре дошъл при нас Жоро, с удоволствие ще постреляме заедно.Заповядаи на едно наше събиране та да се запознаем и лично.Поздрави :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
С най-голямо удоволствие колега! Пожелавам Весела Коледа на всички :cheers: :cheers: :cheers:
 
Нагоре