Х-та ПРОЛЕТНА НАЦ. СРЕЩА Варна 16-17.04.2011г. ХФТ и нощен ХФТ на 30 мишени

big_dragon

Редовен Потребител
ПП В двора на комплекса Трите воденици има и втори хотел (мотел) с друг собственик и 15-20 места.

Телефоните за връзка с Мотел Трите Воденици са следните:
0897 86 10 70
0897 86 10 60
0888 95 75 97
 

DANNY

Редовен Потребител
Имам едно питане.
Тук с пост #121 http://forum.airguns.bg/http://forum.ai ... p?t=11.120
от темата за миналата национална среща Пламен бе повдигнал един въпрос. Който явно се оказа доста интересен и значим!

Какво ще кажат по него сегашните организатори на тази национална среща!?

Всъщност отговора ще е много решаващ.
 

big_dragon

Редовен Потребител
akraba1 написа:
Имам едно питане.
Тук с пост #121 http://forum.airguns.bg/http://forum.airguns.bg/phpBB3/viewtopic.php?t=11.120
от темата за миналата национална среща Пламен бе повдигнал един въпрос. Който явно се оказа доста интересен и значим!

Какво ще кажат по него сегашните организатори на тази национална среща!?

Всъщност отговора ще е много решаващ.

Дани,
прочетох въпросният пост #121, но не можах да се ориентирам, какъв е твоят въпрос?
 

братушка

Редовен Потребител
Решаващ за какво?
Дали не може да се проведе паралелно и ХФТ и класически ФТ?

Та да се разпределят състезателите вместо в 3 класа направо в 6 класа (по 3 за ФТ и ХФТ) с по 5 човека на клас? А тези, които искат да стрелят в повече от 1 клас да се чудят какво да правят?
И организаторите да се натоварят с двойно повече видове протоколи и класации? Съответно двойно повече награди? По 3 награди за всеки 5-7 човека във всеки клас?
 

DANNY

Редовен Потребител
Решаващ за мен. Дали да дойда или да не дойда.
Съжелявам, че така съм го написъл. Излиза, че е решаващ за всички/всичко и т.н.
Не виждам какво му е сложното.
Едните си стрелят ХФТ другите ФТ. Даже може и да са в една и съща двойка или тройка.
Какъв е проблема!?
Печатене на грамоти или... !?
Неискам грамота!
Дори и да я спечеля се отказвам и от грамота и от медал!
Но искам да стрелям това което обичам, мога, искам, влечеме, да стрелям :pardon:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Ами като иска Дани да стреля ФТ не виждам проблем който иска да стреля по мишените без да се състезава с другите, плаща си пак таксата и да стреля както си иска без да влиза в класиранията щом така иска личен избор си е на всеки но със специалното редене на мишении май няма да стане както иска ще стреля по- същите за да няма обърквания и допълнителна олелия и да има мишени на 50 метра с натпис за Akraba1 ;) (това в рамките на шегата) ;) Но организаторите единствено имат тежката дума да кажат става или не, ние (АЗ) каквото и да кажем не е от значение :cheers:
 

братушка

Редовен Потребител
Едните си стрелят ХФТ другите ФТ. Даже може и да са в една и съща двойка или тройка.
За такива, които категорично не стрелят ХФТ или ФТ, и не стои пред тях избора какво да стрелят.
Но такива са еденици.
Повечето обичат И едното И другото. Едновременно и в двете тройки ли да се впишат?
 

big_dragon

Редовен Потребител
akraba1 написа:
Решаващ за мен. Дали да дойда или да не дойда.
Съжелявам, че така съм го написъл. Излиза, че е решаващ за всички/всичко и т.н.
Не виждам какво му е сложното.
Едните си стрелят ХФТ другите ФТ. Даже може и да са в една и съща двойка или тройка.
Какъв е проблема!?
Печатене на грамоти или... !?
Неискам грамота!
Дори и да я спечеля се отказвам и от грамота и от медал!
Но искам да стрелям това което обичам, мога, искам, влечеме, да стрелям :pardon:

@Akraba1 и всички останали,
На срещата във Варна е добре да дойдат повече приятели, занимаващи се с нашето хоби. По време на срещата има обявено състезание с пистолети и с въздешно оръжие по правилата на ХФТ, но това не означава че хората които не стрелят ХФТ не са добре дошли.
Засега не съм коментирал въпроса със Светльо, но мисля че той няма да има нищо против ако някой наруши правилата на ХФТ да не бъде отстраняван, а да му се разреши да завърши стрелбата извън класирането.
Това не е официално решено, но по този начин хора като тебе ще могат да участват в групите без да участват в крайното класиране. Моето мнение е да допуснем този компромис с цел по масово присъствие на приятели с нашето хоби.....
 

andi

Редовен Потребител
Re:Х-та ПРОЛЕТНА НАЦ. СРЕЩА Варна 16-17.04.2011г. ХФТ и нощ

В 1 троика има 1 които стреля ФТ ( извън класирането) , и другите двама вече знаят метрите до мишената ! ? ! ?

пп. Знам , че има решение ( наи добре е отделна тройка) , просто посочвам вероятна ситуация .
:cheers: :cheers: :cheers:
 

poacher

Потребител
Re:Х-та ПРОЛЕТНА НАЦ. СРЕЩА Варна 16-17.04.2011г. ХФТ и нощ

andi написа:
В 1 троика има 1 които стреля ФТ ( извън класирането) , и другите двама вече знаят метрите до мишената ! ? ! ?

Ще стреля последен от тройката. Или пък ще се сформира група само от стрелящи ФТ извън класирането.
Ако организаторите го допуснат (макар че е тяхно пълно право и да не го допуснат), има решения.
 

big_dragon

Редовен Потребител
Re:Х-та ПРОЛЕТНА НАЦ. СРЕЩА Варна 16-17.04.2011г. ХФТ и нощ

poacher написа:
andi написа:
В 1 троика има 1 които стреля ФТ ( извън класирането) , и другите двама вече знаят метрите до мишената ! ? ! ?

Ще стреля последен от тройката. Или пък ще се сформира група само от стрелящи ФТ извън класирането.
Ако организаторите го допуснат (макар че е тяхно пълно право и да не го допуснат), има решения.

Вариантите с отделна група или последен в групата стават, но приемаме и други мнения преди да решим окончателно.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Re:Х-та ПРОЛЕТНА НАЦ. СРЕЩА Варна 16-17.04.2011г. ХФТ и нощ

big_dragon написа:
приемаме и други мнения преди да решим окончателно.
Да споделя тогава и моето: Ако не пречи на графика - такова допускане на извънсъстезателна ФТ стрелба може само да допринесе за повече гости. Все пак това е Национална среща. Категорично бих приложил варианта: стрелба в отделни тройки, които тръгват по трасето след всички ХФТ състезаващи се участници :yes:.
 

big_dragon

Редовен Потребител
Re:Х-та ПРОЛЕТНА НАЦ. СРЕЩА Варна 16-17.04.2011г. ХФТ и нощ

Архитекта написа:
big_dragon написа:
приемаме и други мнения преди да решим окончателно.
Да споделя тогава и моето: Ако не пречи на графика - такова допускане на извънсъстезателна ФТ стрелба може само да допринесе за повече гости. Все пак това е Национална среща. Категорично бих приложил варианта: стрелба в отделни тройки, които тръгват по трасето след всички ХФТ състезаващи се участници :yes:.

Ахитекта като че ли уцели десятката.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Подкрепям Архитекта на 100%. Взел ми е думите от устата ;)
 

братушка

Редовен Потребител
А не искате ли на ХФТ среща да приобщаваме гостите към ХФТ? А на другата ФТ среща да ги приобщаваме към ФТ?
Няма ли разпиляване извън основната спортна насока на срещата да намали броя на състезателите в самото състезание?
Лично аз бих се постарал на ХФТ среща да приобщя гостите към ХФТ.
А на ФТ среща към ФТ...

Щом ще има и групи, минаващи трасето по ФТ правила логично е да има и ротоколи, класиране и награди за тях.
 

big_dragon

Редовен Потребител
братушка написа:
А не искате ли на ХФТ среща да приобщаваме гостите към ХФТ? А на другата ФТ среща да ги приобщаваме към ФТ?
Няма ли разпиляване извън основната спортна насока на срещата да намали броя на състезателите в самото състезание?
Лично аз бих се постарал на ХФТ среща да приобщя гостите към ХФТ.
А на ФТ среща към ФТ...

Щом ще има и групи, минаващи трасето по ФТ правила логично е да има и ротоколи, класиране и награди за тях.
Който желае да премери сили с другите, ще го направи по правилата на ХФТ.
Протокол и официално класиране ще има само за ХФТ.
Ако някой желае да стреля по други правила, моля да се съобразява и уважава нашият труд и да се нареди на опашката след официалните групи. Няма да пречим на никого ако и той не ни пречи.

PS Състезателни картони ще дадем на всички.....
 
A

Anonymous

Гост
Здрасти на всички от слънчева Испания !
С уважение към всички искам да ви уведомя , че състезанието по време на пролетната национална среща във Варна ще се проведе по предварително обявените правила на HFT и пистолет .
Съжалявам, но това е . Моля да не се обсъжда повече каквото и да е друго .
 
Нагоре