Х-та ПРОЛЕТНА НАЦ. СРЕЩА Варна 16-17.04.2011г. ХФТ и нощен ХФТ на 30 мишени

st_beer

Редовен Потребител
Надявам се до националната среща да съм въоръжен с подходящо оръжие за тези мои любими тренировъчни дисциплини за реалната обстановка.
Колкото и да ми се иска никак не ми се вярва да имам пушка до датата на срещата и за съжаление сигурно ще се задоволя с разглеждане на снимките. :'( :'( :'(
 
A

Anonymous

Гост
Ти ела, ще ти дам да стреляш с една от моите, която си избереш :yes: :)
(поста ми естествено може да се изтрие, май не е по темата ;) )
 
A

Anonymous

Гост
Въпрос към всички, желаещи да нощуват на палатки.

Някой смята ли да отиде на мястото на 15-ти вечерта? Някой ще спи ли на поляната петък срещу събота?
 

big_dragon

Редовен Потребител
Dejmos написа:
Въпрос към всички, желаещи да нощуват на палатки.

Някой смята ли да отиде на мястото на 15-ти вечерта? Някой ще спи ли на поляната петък срещу събота?

Вероятно няма да си сам.
Имам непотвърдена информация от трима различни човека.
Аз ще съм на трасето още от 14.04. но за спане на палатка още не съм решил....
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Dejmos написа:
Въпрос към всички, желаещи да нощуват на палатки.

Някой смята ли да отиде на мястото на 15-ти вечерта? Някой ще спи ли на поляната петък срещу събота?

Аз смятъм да съм на 15.04 по икендия на полянятя. Ще спя на палатка. Барбекюто от теб :cheers: Акела1 ми каза, че и той ще спи на палатка.
 
A

Anonymous

Гост
Освен това тръгвам от Търново. Сам в Пасат комби. Място има. Но ако има желаещ, да пише скоро, че след 7-ми нямам нет.
Щях да забравя. При мен не се пуши и се слуша ZRock или еквивалента му на CD.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Някой колега може да се възползва. Аз ще съм с жената. Ще ходим и на гости на приятели във Варна.
 

big_dragon

Редовен Потребител
:sunny: :wsunny:За сега прогнозата е обещаваща :wsunny: :sunny:
 

Attachments

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    64.2 KB · Прегледи: 47

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз за всеки случай ще си нося дъждобрана ... Дано не се налага да го ползвам ;)
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Май за сега съм сам от региона за пътуване към Варна ..... кофти :'( ако има желаещи по пътя да пътуван с мен да ми пишат, или ако някой ще минава през Казанлък и има свободно място пак :cheers: препоръчайте и удобен и хубав маршрут за Варна имам 2 варианта за сега през Котел, и покрай Велико Търново не съм пътувал до Варна с колата и не знам кой е най-удобния маршрут ;)
 

didarai

Редовен Потребител
През Котел е добре.Пътя е хубав и ненатоварен.Няма и как да го объркаш.Към края му има малко изкачване с остри завои но като цяло скоростта е добра.От там(Омуртаг) нататък също е лесно и дереш здраво,но така се връщаш малко назад( за теб е така за всеки проход с който минеш отсам де).През Търново също става ,но не знам за кой проход си мислиш."На Републиката " оправиха ли го...не знам,а Шипка си е кофти проход,особено ако минават тирове?Не е ли по добре за теб да дереш през Айтос,Несебър ,Бяла,Варна?
 

venciru

Редовен Потребител
didarai написа:
Не е ли по добре за теб да дереш през Айтос,Несебър ,Бяла,Варна?
Не, не е по- добре. Доста години пътувах на 2-3 седмици Пловдив- Варна- Пловдив. През Котел- Омуртаг е много добре. Само си дръж пътя за Омуртаг и не се лъжи по табелите за Шумен, особено в с.Тича. Другата тънкост е да внимаваш със скоростта около и след Омуртаг (и навсякъде де ;)), защото няколко познати вече търсиха "донори" за поемане на вината :(. Моят съвет също е да не минаваш през Сините камъни, а през Петолъчката. Няколкото километра в повече се избиват многократно във вид на време, разход и спокойствие.
Казаха, че и през Прохода на Републиката е станало доста приятно. Все се каня да мина от там, ама следващият път за Пловдив ще мина.....
Лек ден и че чакаме във Варна!
 

братушка

Редовен Потребител
Сега за Бургас минавах през Прохода на Републиката. В идеално състояние е.
Почти по цялата му дължина го направиха с по 3 платна и няма задръствания дори да има тирове.
 

praetorian

Редовен Потребител
soundmax написа:
Май за сега съм сам от региона за пътуване към Варна ..... кофти :'( ако има желаещи по пътя да пътуван с мен да ми пишат, или ако някой ще минава през Казанлък и има свободно място пак :cheers: препоръчайте и удобен и хубав маршрут за Варна имам 2 варианта за сега през Котел, и покрай Велико Търново не съм пътувал до Варна с колата и не знам кой е най-удобния маршрут ;)
Еми, споко ;) аз знам, откъде се минава :cheers: Само набави флашка с хубава музика, че ми се прецака четящото на диска :wall:.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Re:Х-та ПРОЛЕТНА НАЦ. СРЕЩА Варна 16-17.04.2011г. ХФТ и нощ&#10

praetorian написа:
soundmax написа:
Май за сега съм сам от региона за пътуване към Варна ..... кофти :'( ако има желаещи по пътя да пътуван с мен да ми пишат, или ако някой ще минава през Казанлък и има свободно място пак :cheers: препоръчайте и удобен и хубав маршрут за Варна имам 2 варианта за сега през Котел, и покрай Велико Търново не съм пътувал до Варна с колата и не знам кой е най-удобния маршрут ;)
Еми, споко ;) аз знам, откъде се минава :cheers: Само набави флашка с хубава музика, че ми се прецака четящото на диска :wall:.
:cheers: Флашката да ти е зора ;) само ми пиши на лични каква музика препочиташ и ще я напълня, мерси на колегите за съветите и всичко :cheers:

ПП: Транспорта е уреден, събрахме се, чакайте ни :cheers:
 

big_dragon

Редовен Потребител
soundmax написа:
Май за сега съм сам от региона за пътуване към Варна ..... кофти :'( ако има желаещи по пътя да пътуван с мен да ми пишат, или ако някой ще минава през Казанлък и има свободно място пак :cheers: препоръчайте и удобен и хубав маршрут за Варна имам 2 варианта за сега през Котел, и покрай Велико Търново не съм пътувал до Варна с колата и не знам кой е най-удобния маршрут ;)

Прохода на републиката е готов след основен ремонт. Карай от там и нямаш грижа, може да държиш скорост над 100 км.
 

Termina4

Потребител
soundmax написа:
Май за сега съм сам от региона за пътуване към Варна ..... кофти :'( ако има желаещи по пътя да пътуван с мен да ми пишат, или ако някой ще минава през Казанлък и има свободно място пак :cheers: препоръчайте и удобен и хубав маршрут за Варна имам 2 варианта за сега през Котел, и покрай Велико Търново не съм пътувал до Варна с колата и не знам кой е най-удобния маршрут ;)
Най-бърз е пътя през Прохода на Републиката Минавал съм през всички възможни места и това е най-удачния вариант
За съжаление няма да мога да те взема, аз мисля да пътувам с влака още на 13 вечерта
 

dinkata

Редовен Потребител
Re:Х-та ПРОЛЕТНА НАЦ. СРЕЩА Варна 16-17.04.2011г. ХФТ и нощ

soundmax написа:
praetorian написа:
soundmax написа:
Май за сега съм сам от региона за пътуване към Варна ..... кофти :'( ако има желаещи по пътя да пътуван с мен да ми пишат, или ако някой ще минава през Казанлък и има свободно място пак :cheers: препоръчайте и удобен и хубав маршрут за Варна имам 2 варианта за сега през Котел, и покрай Велико Търново не съм пътувал до Варна с колата и не знам кой е най-удобния маршрут ;)
Еми, споко ;) аз знам, откъде се минава :cheers: Само набави флашка с хубава музика, че ми се прецака четящото на диска :wall:.
:cheers: Флашката да ти е зора ;) само ми пиши на лични каква музика препочиташ и ще я напълня, мерси на колегите за съветите и всичко :cheers:

ПП: Транспорта е уреден, събрахме се, чакайте ни :cheers:

Ама и нещо по - интересно от към стилове сложете в тая флашка щото няма да сте само двамата Я :)
 

dinkata

Редовен Потребител
Ей сега разглеждах прогнозата до края на идната седмица в sinoptik.bg и написах вместо Пловдив / Варна и ми стана лошо :eek: :eek: :eek:
 
Нагоре