Софийската група

lynx

Редовен Потребител
И на голямата поляна ли е обрасло?
Там нали има мини конна база и често косят и събират тревата.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Здравейте, някой колега от София да има път към Варна с кола, че да ми донесе една пушка има ли?
 

Niki

Редовен Потребител
Ние с тебе нали си постреляхме в неделя с въздушно и огнестрелно.Мястото беше перфектно.
 

harati

Потребител
Ами уикендно, че работещите 9-17 да могат и по светло :)
Иначе местенце е важно да има къде спокойно да се постреля.
 

LogiBG

Редовен Потребител
Аз не съм запознат, а трябва да знам, с огнестрелно оръжие позволена ли е стрелбата извън населени места? Винаги ходя, само на дианата, на бившата кариера. Позволявал съм си и в планината на вилата но на наистина много далечно място защото си търсих 300-500м. Ще е яко да съберем но на място достъпно за по-ниски коли :(
 

harati

Потребител
Мястото е до Челопечене.
Някъде около езерото или по-натам? Може и на ЛС.
Аз над Бистрица ходя или до Бистрица, но там като се вдигнат тревите и става невъзможно. Трябва с тример на батерия да се ходи :D
 

БоянП

Редовен Потребител
Някъде около езерото или по-натам? Може и на ЛС.
Аз над Бистрица ходя или до Бистрица, но там като се вдигнат тревите и става невъзможно. Трябва с тример на батерия да се ходи :D
Аз пък един ден се убих да търся места нагоре покрай и над бистрица и навсякъде беше пълно с хора :D
 

Вилян

Потребител
Момци, не съм пробвал, но си мислех за далечната част на Кремиковската кариера.. Тъй като това дефакто е серпентина, която се върти надолу (по която камионите са щъкали нагоре надолу), стените са вертикални.. по- добро от това здраве му кажи.. далечната част като, че ли да има неколко стотин метра от Кремиковци.. Голяма част е под вода от серпентината, но има няколко "врътки" останали над водата...
 

Вилян

Потребител
Но общо взето града си стана голям и хора има доста.. по поляни, на поляни.. а по новините казват, че понякога и под поляни... :eek:
 

nopain

Новодошъл
Здравейте, колеги, с група приятели и познати имаме нещо като клубче за стрелба за забавление. Ходим в една горичка над Доброславци в свободното време и уикендите. Стреляме предимно с HDR, HDP, HDB, HDX и арбалети - никога по живи мишени, само дъски, консерви, тикви и каквото ви хрумне, като, разбира се, почистваме стриктно след себе си :) За желаещите да се присъединят към групата - ДОБРЕ ДОШЛИ!
Това е профилът ни в instagram:
Поздрави за всички!
 
Нагоре