Софийската група

ToHKa

Редовен Потребител
Привет.
Нов ваш колега който няма регистрация във форума ,се интересува къде из София може да си зареди бутилката ?
Бихте ли дали някаква насока за обществен компресор или услужлив колега може би ?
Благодаря.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Докато бях на бутилки зареждах тук:
Сотис 1
https://sotis.bg/
и тук
 

Niki

Редовен Потребител
0876104199,няма неделя или празничен ден, работи и през нощта, не начислява ДДС
 

kamikadzzze

Потребител
@Niki, това последното ... не е хубаво така да го оставиш написано, ако можеш - смени го с нещо "дава добра цена" или подобни, да не му сториш мечешка услуга на човека.
 

IvoMarinov

Потребител
Здравейте колеги. Казвам се Иво и съм на 49. От Червен бряг съм, но от 12г. живея е София Младост1. Голямото ми хоби е риболова. Предимно плувкарче съм. Е и пушките са ми слабост. Та сега по същество.
В началото на миналата година открих форума и пак пощурях. Е така е в началото на годината, когато няма много работа.
Та хвърлих се отведнъж в дълбокото. Закупих от колегата Jorom един Кнайт 6.35 и втора цев 5.5. Направи ми я човека като за него . Видяхме се да я взема и стреляй няколко пъти докато ми обясняваше какво и как. Купих и станция и бутилка и всичко необходимо и това беше. От юни м.г. не е излизала от куфара. Замислих се да я продавам, но нещо ме мъчи. Ще ми се да изстрелям поне кутия муниции и тогава да реша.
Та молбата ми е ако на някой му се занимава с новобранец и пълен лаик и има желание да ме пообучи. Ще съм много благодарен. Мобилен съм и проходим почти навсякъде.
Проблем са ми малко свободните уикенди, но се намират прозорци в графика. През седмицата по ставам.
Това е в общи линии. Много дълго стана и моля да ме извините ако съм Ви отегчил.
Благодаря и се надявам скоро да се запознаем на живо. Тел ми е 0888397205
 

rivan

Редовен Потребител
Ще ти звънна, като имам време, дано да е скоро, че тия дни съм доста зает! Пък и времето нещо не е много за стрелби. Но за показване на това - онова става. А и в София има още доста колеги, все някой ще се отзове! Моята пушка е конструктивно същата, но доста по-слаба!
 

IvoMarinov

Потребител
Намерих си записките, 97Дж е макс мощност на пушката с 2,1 гр...107дж беше първия Кнайт който е продаден, и няма регулатор, затова има 10 дж повече.
Пушката ти стреля чашки 2,1гр с 300м/с, ЖСБ 2,2 гр с 290-295 м/с, слъг HN 2,3гр с 275м/с, и слъг Hercules 2,85гр с 250 м/с. Това е част от параметрите. Другото го изтрих преди време без да искам
 

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Здравей колега,винаги е приятно да се запознаваме с нови хора и да обсъждаме хобитата и да си помагаме кой с каквото може. Аз и други от групата сме на линия така,че не си притеснявай да се обаждаш и пишеш за да си прекарваме ОК времето .
 

traun

Потребител
Таз софийска група движи ли още примерно на Бонсови поляни? Че гледам заспала е нещо.........
 

lynx

Редовен Потребител
На Бонсови вече май само аз ходя и то не е често.
Повечето хора наблягат на FT и тренират в района на Нови Искър.
А други си стрелят самосиндикално, всеки си има любими дестинации и цели.
Ако желаеш да се присъединиш към по-голямата част от групата, може да посетиш някое от организираните мероприятия по FT, те са поне веднъж месечно и ги има описани в Спортния календар на форума. Поздрави!
 

traun

Потребител
Има ли актуална информация за състоянието на Бонса. Ако реша в събота да отида да попуцам. Или неделя. Благодаря.
 
Нагоре