Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

Дискусия в 'Работилница' започната от cdman, 7 Октомври 2008.

1. anibis

anibis Редовен Потребител

Публикации:
    2,857
    от:
    Варна 0899/859-831
    Защото не е рентабилно,надали ще излязат по евтини и по-хубави от купешките,там все пак говорим за фирми които си имат доста години зад гърба си проби грешки и т.н,с направата на чашки слугове и т.н. Машините им не струват малко,все едно да дръгнеш да правиш ПЦП та с една фреза и един струг,колко ПЦП-та ще направиш за месец примерно? Маята е няма, както вика един уважаван от мен колега...

2. Стаско

Стаско Новодошъл

Публикации:
    16
    Разбирам, заглавието на темата ме подведе.

3. Lidkin

Lidkin Редовен Потребител

Публикации:
    86
    от:
    Ловеч
    Здравейте, на последък нямам много време за хобито, че ме понатисна работа и за това не съм писъл и във форума. Матричката претърпя доста промени след първоначалния си вид. След много проби, изхабено олово и нерви, слуговете се получиха страхотни(за мен де) и аз преключиш с покупката вече на слугове. Групират много добре на 50м и на 100м при скорост от 285 - 295. След доста проби се спрях на грамаж 2.17. Поне при мен и на още две цеви този грамаж дава най добри резултати. Проблема е, че стават бавно, производителността ми е 40-60 бр. на час. Ще направя по подробно ревю, но по нататък. За сега това и малко снимки.

Прикачени Файлове:

Последна промяна: 6 Септември 2021
    SvilenP, tokerev, soundmax and 16 others like this.
  4. The PuNiShEr

The PuNiShEr Потребител

Публикации:
    55
    Определено си свършил добра работа, слъговете изглеждат страхотно,мишените също. Искам да те помоля за малко инфо относно изработката им, къде ще ти е удобно ако не възразяваш ( тук, лс или да се чуем по телефона в удобно за теб време) ?

Gadnqra харесва това.
  5. Lidkin

Lidkin Редовен Потребител

Публикации:
    86
    от:
    Ловеч
    Ще дам подрабности относно процеса на изработка и материала, но по нататък. На Л.С ще ти пратя контакт.

Gadnqra харесва това.
  6. Коцкар

Коцкар Новодошъл

Публикации:
    3
    Тия са най добрите около 300 долара искат и трябва да си купиш за още 250 лева преса 2-3тона от алиекспрес има и други но по трудно се поръчва от тях а тези са известни всички youtube известни airgunner-и са им в контактите
    https://www.gmiestore.com/shop

emci74 харесва това.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена